Opinie

  1. Rafal Cichon ★★☆☆☆

    Jestem rozczarowany. Kiedyś była tu jakość... Gdzieś się ulotniła. Były smaczne produkty garmażeryjne. Niestety ostatnio w kompocie pływały muszki owocówki, pierogi były słabe, a placki ziemniaczane nie zjadliwe... Smutno

  2. Aleksandra Gruca ★☆☆☆☆

    Tak - to coś na zdjęciu to devolay i bardzo orginalny makaron w zupie. Czegoś takiego jeszcze w życiu nie spotkałam. To było moje kolejne podejście, ostatnim razem dostałam surowe placki ziemniaczane z większą ilością mąki niż ziemniaków ale wstrzymałam się z opinią twierdząc - kij tam, dobra - może kucharz chory i ktoś go zastępuje albo po prostu jakaś wpadka i wypadło na mnie. No ale niestety to co dostałam dzisiaj to już przegięcie, więc ostrzegam wszystkich przed tym miejscem.

  3. Maciej Walczowski ★★★★★

    Zupa grochowa była smaczna , golonka w sosie chrzanowym taka sobie. Generalnie duże porcje w bardzo przystępnych cenach. Danie dnia ( zupa + drugie danie ) za 16 zyla się bardzo opłaca. Podawane są standardowe dania domowe jak to w barze mlecznym , myślę że z czystym sumieniem mogę polecić.

  1. Przemysław Szczygieł ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre i bardzo duże porcje. Bardzo tani obiad dnia - 16 zł. Drugie danie obsługa podaje wolniej ale porcje są ogromne. Czysto i schludnie. Miła obsługa.

  2. ewelina kasperczyk ★☆☆☆☆

    Devolay z szpinakiem? Zrobione nie wiadomo z jakiego mięsa (mięso w środku szare od kiedy kurczak jest szarym mięsem?) Ziemniaki sypkie odgrzewane z mikrofali ,mięso też. Może starsze pokolenie zje bo 13 zl za obiad to faktycznie mało ale z młodymi to nie przejdzie Oby nikt się nie zatrul

  3. Krzysztof Sowiński ★★★★★

    Bardzo dobre domowe jedzenie, miła atmosfera i przede wszystkim niskie ceny . Drugie danie z kompotem 11,50. Jak narazie bylem tam 3 x i napewno będę tam częściej przychodził. Obiad można zjeść w lokalu jak i zabrać na wynos. Maja również duży wybór produktów własnych, gotowych. Gołąbki krokiety, pierogi. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Skaw-Bar?

Skaw-Bar znajduje się przy Popiełuszki 8, 32-050 Skawina, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Skaw-Bar?

Można skontaktować się z Skaw-Bar pod numerem +48 503 179 998

Jak można dotrzeć do Skaw-Bar?

Do Skaw-Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements