Polecam, klimatyczne, spokojne miejsce na ciastko i kawke a nawet na obiad
Zdjęcia
Opinie
-
Beata W. ★★★★★
-
sunseadream ★★★★☆
Zamówiłam tortillę z kurczakiem i sok, w sumie wyszło 30 zł. Była ciepła i stosunkowo smaczna, chociaż zawsze, gdy bierzemy tortillę, spodziewamy się jakiegoś wow. Tutaj był podpieczony placek, duża ilość sałaty, papryka i kurczak pokrojony w kostkę, a do tego lekko pikantny sos. Nie jest to kebab (może dlatego, że lubię to danie, patrzę przez jego pryzmat), ale jako tako daje radę. Wiadomo, mógłby być sos czosnkowy, inaczej przyprawione mięso, inne warzywa itd., ale jest jak jest. Idzie sobie tym pojeść, natomiast nie ma się co zrażać - myślę, że warto spróbować innych pozycji z menu, np. czegoś słodkiego lub wziąć zestaw dnia. Miejsce przytulne, taka odskocznia od ulicznego zgiełku, obok piękny kościół. Miła obsługa :)
-
Filip lesiak ★★★★★
Absolutna nirvana kulinarna, dotyczy każdego aspektu, również kawy, aż niewiarygodnie niskie ceny Warto się zatrzymać w wirze dnia w cichej kontemplacji i dostojnym otoczeniu
-
Na Widelcu Przeznaczenia ★★★★★
Idąc tu mieliśmy nadzieję na doświadczenie pewnego duchowego doznania restauracyjnego i otrzymaliśmy je w bardzo subtelny i przyjazny sposób. Klimat restauracji jest idealny do popadania w zadumę. Na półkach można znaleźć książki, których lektura może być przyjemnym dodatekim do sączenia napojów. Spokojna paleta barw buduje atmosferę przytulności. Menu choć głównie skupiające się na pozycjach charakterystycznych dla kawiarni posiada również dania, którymi można najeść się do syta. Gofry na słono to zdecydowanie najlepsza pozycja w karcie, której powinien skosztować każdy. Godnym pochwały są też dania dnia, które choć podobne zachęcają przystępną ceną. Jest to też miejsce, w którym można kupić dewocjonalia co dodatkowo dodaje sakralnego wydźwięku. Nadzieja idealnie sprawdzi się dla osób chcących zjeść smacznie w sympatycznej atmosferze, pragnących pogrążyć się w swoich myślach.
-
Szymon Baliński ★★★★★
Bardzo spokojna kawiarnia, w której można usiąść w bardziej dorosłym gronie lub samemu i wykonać nieco pracy przy komputerze. Obsługa bardzo pomocna. Jak zamawiacie szarlotkę na ciepło, to miejcie na uwadze, że przyjdzie z lodami i polana czekoladą. Mi to nie odpowiadało, ale pani wymieniła na kawałek niczym nieskażony, była przepyszna. Kawa również smaczna.
-
Małgorzata Matras ★★★★★
Fajne miejsce na mała rodzinna imprezkę. Bardzo miła obsługa, dobre jedzenie.
-
Adam Skorupinski ★★★☆☆
Ładne miejsce, bardzo miła obsługa, ładnie podane. Natomiast w smaku to klasyczne panini z bazarowej budki lub stacji benzynowej. Na pochwalę zasługuje sernik, w smaku czuć że domowej roboty. Panini odradzam
-
Beata Stebnicka ★★★★★
Super. Miła obsługa, smaczne jedzenie. I to miejsce. Za pierwszym razem można doznać lekkiego szoku. Polecam na 100, a nawet 200%
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nadzieja Cafe & Rest?
Nadzieja Cafe & Rest znajduje się przy Obrońców Krzyża 1, Bieńczyce, 31-831 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Nadzieja Cafe & Rest?
Można skontaktować się z Nadzieja Cafe & Rest pod numerem +48 530 097 847
Jak można dotrzeć do Nadzieja Cafe & Rest?
Do Nadzieja Cafe & Rest można dotrzeć, korzystając z poniższego linku