Opinie

  1. Daniel Makuch ★★★★★

    Super strzyżenie u Pawła- full profeska do tego zawsze miła atmosfera i zawsze jest o czym pogadać. Bardzo polecam :))

  2. Mateusz Brygoła ★★★★★

    Strzyżenie u Pawła to czysta przyjemność. Pełny profesjonalizm i przyjemna rozmowa :)

  3. Patryk Piechaczek ★★★★★

    Paweł to specjalista z najwyższej półki. Dawniej nie przykładałem uwagi do osoby, która mnie strzyże. Chodziłem do pierwszego lepszego dostępnego fryzjera, i tak było do czasu, aż trafiłem na Pawła. Od tego momentu minęło już ponad 5 lat, a ja zostałem jego stałym klientem. Zdecydowanie polecam!

  1. Piotr Hałgas ★★★★★

    Do Pawła chodzę od lat i z czystym sumieniem mogę polecić, obsługa zawsze na najwyższym poziomie

  2. Jakub Kliś ★★★★★

    Odwiedziłem już kilku barberów w Krakowie, a wczoraj pierwszy raz natrafiłem na Pawła. Z takim profesjonalizmem jeszcze się nie spotkałem. Paweł jakość usług ma na najwyższym poziomie, a kontakt z klientem jeszcze wyżej. Jeżeli chodzi o ceny, to na to co oferuje Paweł, na spokojnie mogłyby być wyższe. Na pewno za miesiąc tu wrócę!

  3. Norbert Nader ★★★★★

    Strzyżenie włosów i brody na wysokim poziomie. Do tego fajna atmosfera. Barber który naprawdę jest ekspertem w swoim fachu. Serdecznie polecam!

  1. Kuba Szałek ★★★★★

    Polecam Pawła w 100%! Pełny profesjonalizm i dokładność. Zawsze wychodzę obcięty dokładnie tak jak chciałem. Atmosfera na duży plus.

  2. filip ptaq ★★★★★

    Cięcie u Pawła zawsze na najwyższym poziomie. Trafiłem pod jego nożyczki kilka lat temu zawsze robota jest zrobiona w pełni profesjonalnie, po prostu nie zastąpiony barber.

  3. Paweł Czapla ★★★★★

    Tandetnie, byle jak, słabo - tak na pewno Paweł Cię nie obetnie. Skoro szukasz opinii i przykułem Twoją uwagę to przeczytaj do końca. Do Pawła trafiłem 3 lata temu i przed nim po wizycie u barbera było co najwyżej "ok". Tutaj mówimy o zupełnie innym poziomie. Całkowite kontrolowanie sytuacji podczas strzyżenia, tak że nigdy nie wyjdziesz niezadowolony. Świetna atmosfera w zakładzie. Daje 5 gwiazdek tylko dlatego, że nie mogę dać 6. Miodzio!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Klasyka Barbershop?

Klasyka Barbershop znajduje się przy Rękawka 10, Podgórze, 30-535 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Klasyka Barbershop?

Można skontaktować się z Klasyka Barbershop pod numerem +48 880 920 923

Jak można dotrzeć do Klasyka Barbershop?

Do Klasyka Barbershop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements