Chodzę do Julii już od dłuższego czasu i za każdym razem wychodzę zachwycona. Zawsze robi przepiękny, idealnie dobrany blond. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i super atmosfera. Zdecydowanie polecam! ✨
Zdjęcia
Opinie
-
Sylwia Cukierska ★★★★★
-
Karolina Wójcik ★★★★★
Polecam to miejsce z całego serca! Konrad jest mistrzem koloryzacji, a blond w jego wykonaniu jest obłędny i niepowtarzalny. Za każdym razem opuszczam salon z uśmiechem i pięknymi włosami!! Pełen profesjonalizm.
-
Patrycja Podsiedlinska ★★★★★
Szczerze polecam ten salon! Od lat noszę grzywkę, którą zazwyczaj podcinałam sama, ponieważ każda wizyta u fryzjera kończyła się prostą, toporną fryzurą, zupełnie niezgodną z moją wizją. Marzyłam o lekkiej, francuskiej grzywce — delikatnie uniesionej u nasady i stopniowo wydłużającej się ku bokom, takiej, która podkreśla rysy twarzy. Dopiero w tym salonie dostałam dokładnie to, czego szukałam.:) Początkowo kilka razy umawiałam się do Pani Oli, która w zaledwie kilka minut potrafiła wyczarować moją wymarzoną fryzurę. Miałam wrażenie, że wystarczyło, bym usiadła na fotelu, a ona od razu wiedziała, co robić. Niesamowity fach w ręku!:) Dziś byłam u Pana Konrada Kaczmarczyka, który również stworzył przepiękną grzywkę. Przy okazji zadbał o mój komfort i potrzeby z niezwykłą uważnością. Informował mnie, gdy chciał przesunąć fotel lub delikatnie oczyścić twarz z włosków pędzelkiem, co miało dla mnie ogromne znaczenie. Kiedy mamy zamknięte oczy, tracimy kontrolę nad tym, co dzieje się wokół nas. Każdy niespodziewany ruch, którego nie widzimy, a jedynie czujemy, jak choćby przesunięcie fotela, może budzić niepokój. Przynajmniej ja tak mam. Pan Konrad sprawił, że mogłam czuć się spokojnie przez cały czas. Nie mogę również nie wspomnieć o niezwykle ciepłej atmosferze panującej w salonie. Wszyscy fryzjerzy są uśmiechnięci, a sposób, w jaki komunikują się z klientem, świadczy o ich wysokich umiejętnościach interpersonalnych. Praca z ludźmi nie należy do łatwych, dlatego tym bardziej doceniam to, jak wyjątkowa aura panuje w tym miejscu — bez względu na to, czy odwiedza się salon w poniedziałkowy poranek, piątkowy wieczór, czy sobotnie popołudnie.:) Polecam z całego serca i pozdrawiam serdecznie! :)
-
Zuza Kustowska ★★★★★
Uwielbiam to miejsce! Zawsze profesjonalnie i niesamowicie miło. Rozjaśniałam i farbowałam włosy już nie raz u Pani Aleksandry - idealny kolor i technika. Niedawno byłam u Pani Żanety na upięciu i również polecam! Następnym razem idę do Pani Asi i już nie mogę się doczekać ❤️
-
Katarzyna K ★★★★★
Uwielbiam za pełen profesjonalizm i świetną atmosferę panującą w salonie ❤️
-
Michal Brodowski ★★★★★
Świetny fryzjer. Chodzimy cała rodzinką od dawna. Zawsze miła atmosfera. Personel pełna profeska. Szefowa dba o każdy szczegół I kawki można się napić. Uważam ze w Krakowie powinni wszyscy brać wzór z tego salonu.
-
Jan R ★★★★★
Korzystam z usług Rup Coiffeur od 10 lat. Jestem pod wielkim wrażeniem profosjonalnego podejścia do klienta. Wiele cennych informacji na temat pielęgnacji można usłyszeć podczas wizyty, jest też możliwość kupna kosmetyków odpowiednio dobranych do typu włosów. Miła atmosfera w ich klimatycznym salonie jest dodatkowym atutem. Jeśli chcesz połączyć małe spa i wizytę w salonie fryzjerskim to Rup Coiffeur jest idealnym do tego miejscem. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RUP Coiffeur?
RUP Coiffeur znajduje się przy Jana Zamoyskiego 30, Podgórze, 30-519 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RUP Coiffeur?
Można skontaktować się z RUP Coiffeur pod numerem +48 790 488 300
Jak można dotrzeć do RUP Coiffeur?
Do RUP Coiffeur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku