Byłam rok temu żeby odnowić balejaż na odrostach. Włosy wyglądały ok przy wyjściu z salonu chociaż zrobiono mi blond na całych włosach nie tylko odrost jak prosiłam. Po pierwszym umyciu okazało się że kompletnie spalono mi włosy. Włosy odrazu przestały się kręcić i niedługo po zaczęły się kruszyć. Włosy musiałam drastycznie obciąć i do dzisiaj muszę mocno pracować nad przywróceniem włosów do normalnego stanu. Nie wrócę i nie polecam.
Opinie
-
Michalina Li ★☆☆☆☆
-
Nela Golańska ★★★★★
Z pewnością mogę powiedzieć że w tym miejscu nie pracują fryzjerzy tylko ARTYŚĆI !!! Dziś miałam okazję kolejny raz korzystać z usług Damiana i jak zwykle jestem zachwycona efektem ,kreatywnością i umiejętnościami na najwyższym poziomie !!! Relaksując się przy pysznej kawie obserwowałam efekty pracy innych fryzjerów i fryzjerek i muszę przyznać że każdy z nich posiada ogromny talent co za tym idzie nie ma tam osób przypadkowych tylko ludzie z ogromną pasją i talentem. Polecam z całego serca !
-
Aldona Nowak-Lipinska ★★★★★
Dyskretnie i profesjonalnie. Pani Ania zrobiła mi fantastyczny kolor. Włosy trudne.Duzo ich i bardzo cienkie. Dobrze i fachowo dobrała fryzurę i doskonale przycięła włosy.,miała czas dla mnie i udzieliła mi porady jak mam dbać o fryzurę . Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze sie czuje i podoba mi sie fryzura, obsługa , czas jaki mi poświęciła fryzjerka. Wrócę.
-
Eryk Mrowiec ★★★★★
Bardzo polecam męskie cięcie u Kuby! Mega dbałość o szczegóły, zawsze wychodzę zadowolony. Zarówno włosy jak i broda bardzo dopracowane.
-
Patrycja Rogóż-Maciuszek ★★★★★
Uwielbiam to miejsce. Koloryzacje, strzyżenie, upięcia- wszystko w jednym miejscu. Polecam w 100000%!
-
Iryna Polishchuk ★★★★★
Metamorfozą zostałam mega zadowolona! Dziękuję serdecznie Pani Paulinie! Gorąco polecam!
-
Karolina Olszewska ★★★★★
Panie i Panowie! Jeśli myślicie, że byłyście kiedyś u fryzjera to jesteście w błędzie! Zapraszam na ul. Augustianska34! NIKT NIGDY nie dobrał tak trafionego koloru, Ciecie cudowne, jakby specjalnie dla mnie! wychodzę z prawdziwym usmiechem a nie sztucznie doklejonym :) dziękuję i polecam goraco! Dziekuje Panie Robercie :)
-
Iwona Mąka ★★★★★
Mega, mega, mega profesjonalizm! Widać, że znają się na tej robocie. Potrafią doradzić, oceniając stan włosa, wszystko w punkt! Koloryzacja wyszła cudownie, jestem bardzo zadowolona. Salon czyściutki, elegancki. Fryzjer Kuba świetny gość! Bardzo polecam, nie zastanawiajcie się tylko oddacie włosy w ich ręce, oni będą wiedzieć, co z nimi zrobić! :D
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PS Hair studio Augustiańska 34 Kraków?
PS Hair studio Augustiańska 34 Kraków znajduje się przy Augustiańska, Stare Miasto, 31-064 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PS Hair studio Augustiańska 34 Kraków?
Można skontaktować się z PS Hair studio Augustiańska 34 Kraków pod numerem +48 668 006 466
Jak można dotrzeć do PS Hair studio Augustiańska 34 Kraków?
Do PS Hair studio Augustiańska 34 Kraków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku