Opinie

  1. b4zgi ★★★★★

    Byłem modelem w Imperial Barber Shop i muszę przyznać, że to miejsce robi wrażenie! Atmosfera super – luźna, ale jednocześnie bardzo profesjonalna. Kursanci pod okiem Oliwiera wykonują świetną robotę, wszystko odbywa się z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Zawsze wychodzę z tąd zadowolony i z chęcią wracam na kolejne strzyżenia. Polecam każdemu, kto chce nie tylko dobrze wyglądać, ale też zobaczyć, jak wygląda prawdziwa nauka barberskiego fachu od kuchni!

  2. MACIEK PAPKOJ ★★★★★

    Byłem na darmowym strzyżeniu jako model w ramach kursu i jestem bardzo zadowolony. Oliwier to świetny szkoleniowiec, wszystko dokładnie tłumaczy kursantom dba o detale i widać, że ma ogromne doświadczenie. Polecam każdemu!

  3. Igor Kopecki ★☆☆☆☆

    Tragedia. Całkowicie odradzam ten “lokal”. Modele traktowani jak podklienci, sam proces strzyżenia przypomniał bardziej robienie tatuażu bo maszynka wbijała się w głowę notorycznie, “barber” który mnie obciął miał problem z tym jak się trzyma nożyczki. Fryzura całkowicie inna niż ta pokazywana na zdjęciu, a nie było to trudne zadanie. Do tego po obcięciu na głowie zaczęło się pojawiać zaczerwienienie i pęcherze więc higiena lokalu pozostawia wiele do życzenia. Napisałem z tym wszystkim wiadomość do Pani Jagody.B natomiast nie raczyła odpisać.

  1. Daniel Głowa ★★★★★

    Wow! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Od momentu wejścia czułem się komfortowo. Barber nie tylko doskonale zrozumiał, czego potrzebuję, ale też doradził mi, jak dbać o włosy. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Polecam z czystym sumieniem!

  2. Orko York ★☆☆☆☆

    Nie polecam bycia modelką w tym salonie. Zapisałam się na usługę strzyżenie + broda. Stażysta strzygł włosy przez 2,5 godziny. Po tym powiedzieli, że nie będą strzyc mnie brody, ponieważ stażysta strzygł już włosy przez 2,5 godziny i nie miał czasu. Rozumiem, że usługa jest bezpłatna, ale jak ktoś przeznacza swój czas, to chce otrzymywać usługi zgodnie z umowami.

  3. Maciej Chmielewski ★★★★★

    Super salon fryzjerski, nalepszy w którym bylem i serdecznie pozdrawiam!

  1. Aleks Zawadzki ★★★★★

    Bardzo polecam ten salon każdemu, kto chce wyglądać dobrze i czuć się świetnie.

  2. Roman Ugrynyuk ★★★★★

    Najlepszy barber w Krakowie, mówiąc zupełnie szczerze. Najwyższa półka jeśli chodzi o jakość i poprawność usług, poziom obsługi i atmosferę. Jestem stałym klientem Imperial na ul.Szlak od kilku lat i cieszę się że panowie się rozwijają i otworzyli kolejny, jeszcze większy zakład utrzymany w świetnym stylu. Cenie sobie wysoki standard obsługi i dbanie o szczegóły, jak się tutaj trafi raz - pozostaje na długo. Dziękuje!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres IMPERIAL Barbershop?

IMPERIAL Barbershop znajduje się przy Warszawska 16, Stare Miasto, 31-155 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do IMPERIAL Barbershop?

Można skontaktować się z IMPERIAL Barbershop pod numerem +48 887 828 800

Jak można dotrzeć do IMPERIAL Barbershop?

Do IMPERIAL Barbershop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements