Bardzo sympatyczna obsługa, a efekt powala na kolana! Dziękuję w imieniu mojego narzeczonego. Pozdrawiam
Opinie
-
Emilia Łypik ★★★★★
-
Mariusz Kuras ★★★★★
Od początku istnienia korzystam z usług Kamila i mogę gorąco Go polecić oraz miejsce! Fajny klimat, muzyka w tle oraz świetna robota!
-
Gosha Kupr ★★★★★
Czy polecam? 100% tak. Nigdy w życiu nie miałem lepszej fryzury
-
Adrian ★★★★★
Mimo, że miałem już setkę strzyżeń w życiu, nigdy nie byłem tak zadowolony z pieczołowitości i jakości wykonania fryzury jak w Bad Boy. Chociaż mieszkam daleko od Krakowa, jeszcze raz chętnie tu wrócę. Niestety nie znam imienia Pana, który wykonał fryzurę (Pan z fajnymi tatuażami :)). Ale bardzo polecam to miejsce!
-
Kevin Pigulak ★★★★★
Serdecznie polecam salon fryzjerski Bad Boy Barber. Szczególnie polecam fryzjera Kamila, który jest profesjonalistą w swoim fachu. Kamil przykłada dużą uwagę do obsługi klienta i wychodzi mu to świetnie. Oprocz świetnej fryzury można liczyć na pyszną kawę i ciekawą rozmowę :D Serdecznie polecam!
-
Michał Jabłoński ★★★★★
Miejsce absolutnie z najwyższej półki. Bardzo profesjonalne strzyżenie. Mega miła atmosfera. Zdecydowanie polecam. Kamil to profesor strzyżenia - robi to perfekcyjnie. Jakby sie dało, to bym wystawił jeszcze wyższą ocenę niż 5.
-
Karol G ★★★★★
Do Kamila "Martwego" trafiłem kilka lat temu z polecenia osoby siedzącej w temacie barberingu. Wcześniej odbijałem się od kilku innych, znanych salonów barberskich w Krakowie. To co wyróżniło i nadal wyróżnia Kamila to umiejętność dokładnego słuchania i realizowania potrzeb klienta, kreatywność kiedy sam nie wiem czego tak naprawdę chcę, a także niesamowity fach w ręku, który był w stanie okiełznać moje trudne włosy. Przy tym doceniam pokorę i chęć dalszej nauki pomimo tylu lat w zawodzie - wielu ma z tym problem. Zostałem na lata i nie mam zamiaru tego zmieniać, ponieważ za każdym razem jakość jest utrzymana na najwyższym poziomie. Salon jest bardzo przestrzenny, dobrze zaprojektowany i w świetnej lokalizacji. Polecam!
-
Michał Kiełtyka ★★★★★
Umówiłem się na stylizację włosów, którą potrzebowałem do sesji zdjęciowej. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony kompleksowością obsługi i współczynnikiem ceny do jakości jaki w moim przypadku otrzymałem. Moją stylistką była pani Daria, która - jak zostałem poinformowany - niedawno przyjechała z Ukrainy. Nie posługiwała się ona językiem polskim, ale nie był to żaden problem, ponieważ pani Svetlana wszystko tłumaczyła, a pan Kamil upewniał się, że wszystko jest należycie zrobione i że klient jest zadowolony. Pani Daria porządnie podeszła do sprawy. Zostały mi przycięte kontury, umyte i ułożone włosy. Całość trwała ok. 30 min., a za usługę zapłaciłem tylko 20 zł. Wyobrażam sobie, że nie jest to standardowa procedura, ale ja jestem bardzo zadowolony.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bad Boy Barber Club?
Bad Boy Barber Club znajduje się przy plac Szczepański 8, Stare Miasto, 31-011 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bad Boy Barber Club?
Można skontaktować się z Bad Boy Barber Club pod numerem +48 534 040 405
Jak można dotrzeć do Bad Boy Barber Club?
Do Bad Boy Barber Club można dotrzeć, korzystając z poniższego linku