Sprzedawanie jakichś poprzypalanych i obsypanym cukrem pudrem gumowatych ścinek i resztek z ciasta do pizzy pod nazwą włoskiego deseru? Trochę obciach. Focaccia to pizza bez dodatków. Moja przy okazji spalona. Sama pizza raczej bardzo smutna. Sucha, 4 plasterki salami, a gruszkowa z gorgonzolą ma całe kawałki bez gruszki i gorgonzoli.
Zdjęcia
Opinie
-
Dawid Barański ★☆☆☆☆
-
Vitalii Demchenko ★★★★★
Ostatnio mieliśmy okazję spróbować pizzę i muszę przyznać, że była wyjątkowa! Ciasto idealnie chrupiące, cienkie, a jednocześnie puszyste na brzegach – dokładnie takie, jakie lubimy. Składniki były świeże, a smak doskonale zbalansowany. Sos pomidorowy pełen aromatu, a ser przyjemnie się ciągnął. Szczególnie podobało nam się, że pizza miała odpowiednią ilość dodatków – nie za dużo, nie za mało. Z pewnością wrócimy po kolejną porcję!
-
D Ha ★★☆☆☆
Zamówiliśmy 4 różne makarony, dostarczone 40 min później niż przewidywany czas - brak możliwości skontaktowania się telefonicznie co z zamówieniem. Makaron aglio oilo- totalna porażka, zamiast oliwy użyty olej, bez smaku. Zapiekane makarony - zgniecione,panuozzo- praktycznie bez sera. Szkoda bo liczyliśmy na coś więcej.. smuteczek pozostał i brzuszki nie najedzone.
-
Szymon Pszczólka ★★★☆☆
Pizza poprawna, rukoli mało, czas dostawy ok. Natomiast proponuję zmianę jeżeli chodzi o sosy gdyż przyjechały z pizzą w połowie rozlane (kartonowe pudełka na sos?!) pizzę zamówiłem ostrą z jalapeño i tabasco. No nie było to ostre..
-
Krzysztof Zimoch ★★★☆☆
Poprawna pizza jakich wiele w Krakowie. Cienkie ciasto z chrupiącymi brzegami. Sos i ser standardowy. Świeża rukola. Całości zabrakło trochę więcej smaku. Na plus fajna lokalizacja w klimatycznej hali (są stoliki w środku jak i na zewnątrz), miła i fachowa obsługa.
-
Jerzy Kaczmarczyk ★★★★★
Świetne miejsce w Krakowie. Warto odwiedzić szczególnie osobiście. Jadłem pizze i calzone. Porcja spora, nie oszczędzają na składnikach, gość z obsługi miły i profesjonalny. Ceny niskie w odróżnieniu od jakości. W lokalu bardzo dużo miejsca żeby usiąść i pogadać, jest czysto i klimatycznie.
-
Arek G ★★★★★
Pyszne jedzenie, świetna obsługa jedzenie na najwyższym poziomie, z czystym sumieniem polecam !
-
Szetlak Liliana ★★★★★
Przepyszna pizza przygotowana z dbałością o każdy szczegół, z wysokiej jakości składników. Pizza jest przygotowywana na oczach klienta. Na pewno wrócę spróbować innych smaków pizzy oraz makaronów. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Inna Pizza & Pasta?
Inna Pizza & Pasta znajduje się przy Lipowa 4D, Podgórze, 30-702 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Inna Pizza & Pasta?
Można skontaktować się z Inna Pizza & Pasta pod numerem +48 662 404 768
Jak można dotrzeć do Inna Pizza & Pasta?
Do Inna Pizza & Pasta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku