Jedzenie i obsługa wybitna. Kapusta zasmażana najlepsza jaką jadłem. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Bartłomiej “Bacardi” ★★★★★
-
Monika G. ★★★★★
Udało nam się dostać stolik dla 7 osób bez rezerwacji ale proponuję zarezerwować przed przyjazdem bo sala była pełna. Szkoda, że Pani kelnerka nie wspomniała o kąciku dla dzieci ( byliśmy z 3 i 4 latkiem), bo napewno byśmy się przesiedli. Byłoby ciszej, wygodniej i spokojniej z dziećmi. Poza tym jedzenie pyszne, obsługa super, duże porcje ☺️ Polecamy, przy okazji napewno wrócimy.
-
Piotr Setlak ★★★★★
Brawo! Córa stwierdziła, że "to tu są najlepsze kluski śląskie ever!" Miejsce niepozorne, ale jedzenie smaczne, obsługa bardzo zaangażowana I miła! Pierogi ruskie bardzo smaczne, zwłaszcza farsz - taki domowy. Zrazy wołowe super, no i te kluski śląskie! Rewelacyjne, delikatne, no wspaniałe! Żurek smaczny, rosół intensywny, też taki domowy. Barszcz czerwony też smaczny. Jedynie krokiet z mięsem byśmy dopracowali, bo ciut spieczony I ten farsz mięsny specyficzny, ale może są amatorzy takiego właśnie? Dobra kawa. Podsumowując trafiliśmy tu przypadkiem i byliśmy bardzo zadowoleni. Ceny normalne, nie tak "odklejone" jak w karczmie naprzeciw kopalni. Dla tych klusek śląskich pewnie jeszcze wpadniemy choć nie mamy blisko...?
-
Bernard Szołtysek ★★★★★
Wybrałem po opinii innych i nie żałuję od zamówienia do podania około 20 minut mimo odbywającej się komuni. Polecam i wrócę, bo obsługa super.
-
Lili w kuchni ★★★★★
Cudowne klimatyczne i urokliwe miejsce. Aż miło się zatrzymać i odpocząć w podróży. Jak zawsze jedzenie pysznie i smacznie.
-
Mark Szczecin ★★★★★
Na moje szczęście przypadkiem znalazłem tą Restaurację. Pyszne jedzenie, przesympatyczna obsługa spełniająca nietypowe zamówienia spoza karty;) zupa pomidorowa dla córki rewelacja. Naprawdę polecam. Na zdjęciu polędwiczki wieprzowe przekładane plackami ziemniaczanymi.
-
Joanna Labuda ★★★★★
Trafiliśmy do restauracji przez przypadek okropnie głodni mając bardzo mało czasu na jedzenie. Obsługa rewelacyjna, bardzo sympatyczna od razu doradziła nam zupy aby szybko coś zjeść. Zamówiliśmy barszczyk z krokietem oraz Żurek i Szarlotkę z lodami. Żurek tradycyjny z jajkiem pyszny, barszczyk smaczny krokiet świeżo przygotowany i gigantyczny, idealny na szybką przekąskę. Szarlotka na ciepło bardzo smakowita z lodami oraz bitą śmietana i owocami palce lizać. Polecam
-
PST Amaniecki ★★★★☆
Po 10 miesiącach jeszcze raz zawitaliśmy i dania do zjedzenia ale przy tej cenie można znaleźć zdecydowanie lepsze, Ziemniaki, surówka, żurek ok, jeśli chodzi o mięsa do dań średnie, ale da się zjeść na obiad, natomiast burgery 3*, zjadłem wiele i wypróbowałem w Wieliczce ten był jednym ze słabszych
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Kopalnia Smaku?
Restauracja Kopalnia Smaku znajduje się przy Edwarda Dembowskiego 7, 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Kopalnia Smaku?
Można skontaktować się z Restauracja Kopalnia Smaku pod numerem +48 122 810 426
Jak można dotrzeć do Restauracja Kopalnia Smaku?
Do Restauracja Kopalnia Smaku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku