Opinie

  1. Bartłomiej “Bacardi” ★★★★★

    Jedzenie i obsługa wybitna. Kapusta zasmażana najlepsza jaką jadłem. Polecam

  2. Monika G. ★★★★★

    Udało nam się dostać stolik dla 7 osób bez rezerwacji ale proponuję zarezerwować przed przyjazdem bo sala była pełna. Szkoda, że Pani kelnerka nie wspomniała o kąciku dla dzieci ( byliśmy z 3 i 4 latkiem), bo napewno byśmy się przesiedli. Byłoby ciszej, wygodniej i spokojniej z dziećmi. Poza tym jedzenie pyszne, obsługa super, duże porcje ☺️ Polecamy, przy okazji napewno wrócimy.

  3. Piotr Setlak ★★★★★

    Brawo! Córa stwierdziła, że "to tu są najlepsze kluski śląskie ever!" Miejsce niepozorne, ale jedzenie smaczne, obsługa bardzo zaangażowana I miła! Pierogi ruskie bardzo smaczne, zwłaszcza farsz - taki domowy. Zrazy wołowe super, no i te kluski śląskie! Rewelacyjne, delikatne, no wspaniałe! Żurek smaczny, rosół intensywny, też taki domowy. Barszcz czerwony też smaczny. Jedynie krokiet z mięsem byśmy dopracowali, bo ciut spieczony I ten farsz mięsny specyficzny, ale może są amatorzy takiego właśnie? Dobra kawa. Podsumowując trafiliśmy tu przypadkiem i byliśmy bardzo zadowoleni. Ceny normalne, nie tak "odklejone" jak w karczmie naprzeciw kopalni. Dla tych klusek śląskich pewnie jeszcze wpadniemy choć nie mamy blisko...?

  1. Bernard Szołtysek ★★★★★

    Wybrałem po opinii innych i nie żałuję od zamówienia do podania około 20 minut mimo odbywającej się komuni. Polecam i wrócę, bo obsługa super.

  2. Lili w kuchni ★★★★★

    Cudowne klimatyczne i urokliwe miejsce. Aż miło się zatrzymać i odpocząć w podróży. Jak zawsze jedzenie pysznie i smacznie.

  3. Mark Szczecin ★★★★★

    Na moje szczęście przypadkiem znalazłem tą Restaurację. Pyszne jedzenie, przesympatyczna obsługa spełniająca nietypowe zamówienia spoza karty;) zupa pomidorowa dla córki rewelacja. Naprawdę polecam. Na zdjęciu polędwiczki wieprzowe przekładane plackami ziemniaczanymi.

  1. Joanna Labuda ★★★★★

    Trafiliśmy do restauracji przez przypadek okropnie głodni mając bardzo mało czasu na jedzenie. Obsługa rewelacyjna, bardzo sympatyczna od razu doradziła nam zupy aby szybko coś zjeść. Zamówiliśmy barszczyk z krokietem oraz Żurek i Szarlotkę z lodami. Żurek tradycyjny z jajkiem pyszny, barszczyk smaczny krokiet świeżo przygotowany i gigantyczny, idealny na szybką przekąskę. Szarlotka na ciepło bardzo smakowita z lodami oraz bitą śmietana i owocami palce lizać. Polecam

  2. PST Amaniecki ★★★★☆

    Po 10 miesiącach jeszcze raz zawitaliśmy i dania do zjedzenia ale przy tej cenie można znaleźć zdecydowanie lepsze, Ziemniaki, surówka, żurek ok, jeśli chodzi o mięsa do dań średnie, ale da się zjeść na obiad, natomiast burgery 3*, zjadłem wiele i wypróbowałem w Wieliczce ten był jednym ze słabszych

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Kopalnia Smaku?

Restauracja Kopalnia Smaku znajduje się przy Edwarda Dembowskiego 7, 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Kopalnia Smaku?

Można skontaktować się z Restauracja Kopalnia Smaku pod numerem +48 122 810 426

Jak można dotrzeć do Restauracja Kopalnia Smaku?

Do Restauracja Kopalnia Smaku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements