Opinie

  1. Natalia Dudek ★★★★★

    Jestem stałą klientką pani Bernadetty od lat. Włosy są dla mnie bardzo ważnym elementem urody, bardzo o nie dbam, dlatego też profesjonalna osoba to dla mnie priorytet. Pani Bernadetta jest profesjonalistką, ma ogromną wiedzę i fajne podejście do klienta. Do tego jest niezwykle skromna, co w dzisiejszym świecie instagrama jest rzadko spotykane. Przeszłam przez dużo usługodawców w branży beauty i naprawdę ciężko znaleźć kogoś tak zaangażowanego i przede wszystkim PO PROSTU ZWYCZAJNIE SKROMNEGO :) Do tego salon znajduje się w samym sercu Krakowa, tuż po wizycie można sobie zrobić miły spacer nad Wisłą. Jeżdzę do pani Bernadetty ponad 60 km, ale warto. Polecam każdemu!

  2. martin Odyjas ★★★★★

    Od kilku lat korzystam z usług Pani Bernadetty i w końcu wizyty u fryzjera nie są powodem stresu i rozczarowań, a zadowolenia :) z całego serca polecam!

  3. Aga ★★★★★

    Bardzo polecam salon Pracownia Dobrego Stylu - Pani Bernadka wykonała przepiękną fryzurę ślubną, dopasowując terminy 3 tygodnie przed ślubem (nagła sytuacja), w bardzo profesjonalny sposób. Fryzura wyszła przepięknie, a w kwiaty we włosach trzymały się całą noc na swoim miejscu. Produkty używane w salonie są świetnej jakości, włosy od razu ożyły po zwykłym umyciu włosów. Bardzo polecam!

  1. Anita Zadziarska ★★★☆☆

    Jestem zadowolona z końcowego efektu, chociaż stylistka nie wykazała się delikatnością i w trakcie usługi Split Ender zostałam ciągnięta za włosy, a część była nawet wyrwana :( Dodatkowy minus za brak używania termoochrony w trakcie zabiegu. Mocny plus z kolei za zaproponowanie napoju oraz zadbany i komfortowy wygląd salonu fryzjerskiego

  2. Alicja ★★★★★

    Jak dobrze, że tutaj trafiłam. Pani Bernadetta uratowała moje włosy, ktore po wizycie u poprzedniego fryzjera zupełnie straciły kształt. Bardzo dziękuję. Teraz włosy same się układają tak jak lubię. Strzyżenie perfekcyjne. Przemiła atmosfera w salonie. Dziękuję też za dokładne, delikatne i przyjemne mycie głowy przez Panią, której niestety nie pamiętam imienia. Na pewno tu wrócę, bo wiem, że moje włosy będą w dobrych rękach i wyjdę stąd bardzo zadowolona.

  3. Sofia Shaldikova ★★★★★

    Super, jestem bardzo zadowolona. Chciałam zmienić fryzurę, która miałam od lat, i nie było to łatwe ponieważ mam specyficzną fryzurę, ale pani Bernardetta znalazła świetne rozwiązanie, jestem bardzo zadowolona z nowej fryzury i się cieszę że przyszłam właśnie tutaj po zmianę.

  1. Sandra Chachulska ★★★★★

    Pani Bernardetta jest prawdziwą profesjonalistką, osiągnięty efekt przeszedł moje oczekiwania :)

  2. Agnieszka Stachura ★★★★★

    Wszystko profesjonalne, szybko i dobrze. Uzyskany blond ponad oczekiwania. Wrócę jak tylko bede w Polsce.

  3. Anna Ko ★★★★★

    Pani Dagmara jest mistrzynią! Uratowała mi włosy zepsute przez innego fryzjera. Zrobiła najpiękniejszy świetlisty blond jaki miałam w życiu („baby blond”), zrobiła cudowne cieniowanie (poprzednie cięcie było więcej niż nieudolne i bałam się że nie do naprawienia). Do tego świetna wymarzona grzywka. Każdy szczegół dopracowany. Włosy jak marzenie, dokładnie takie jak pokazałam na zdjęciu. A do tego wszystko w cudownej atmosferze. Doświadczenie i profesjonalizm. Będę wracać już zawsze!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pracownia Dobrego Stylu?

Pracownia Dobrego Stylu znajduje się przy Kazimierza Morawskiego 12, Zwierzyniec, 30-102 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pracownia Dobrego Stylu?

Można skontaktować się z Pracownia Dobrego Stylu pod numerem +48 124 273 355

Jak można dotrzeć do Pracownia Dobrego Stylu?

Do Pracownia Dobrego Stylu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements