Uwielbiam wizyty u pani Agnieszki! Super atmosfera a kazdy zabieg wykonany na najlepszym poziomie xx dziekuje!
Zdjęcia
Opinie
-
Aga Sz ★★★★★
-
Joanna Cioś ★★★★★
Bardzo polecam! Jestem stałą klientką od ponad 2 lat. Za każdym razem wychodzę z salonu zadowolona, pani Agnieszka zawsze doradzi lub coś zaproponuje. Nie boi się robić też bardziej szalonych koloryzacji :) Atmosfera jest świetna, na wizytę idzie się jak do koleżanki na kawkę.
-
małgorzata kuśka ★★☆☆☆
Fryzjerki obgadują klientów, włosy zawsze ułożone inaczej niż ktoś prosi do tego atmosfera jest bardzo nie miła
-
Agata Królik ★★★★★
Minął równy rok, odkąd zostałam stałą klientką. Śmiało mogę wystawić obiektywną opinię. Moje włosy nigdy nie były w lepszej kondycji. Zawsze perfekcyjny kolor, dobrze dobrana pielęgnacja, ścięcie równiutki jak "od linijki". Gorąco polecam również zabieg "botox" La Clarte. U mnie gładkie włosy utrzymują się trzeci miesiąc. Pozdrawiam miłe Panie fryzjerki :)
-
Barbara Wąs ★★★★★
Pani Kasia - super męskie strzyżenia. Wszystkie moje chłopaki wracają po prostu bardzo zadowoleni (mąż i synowie 7 i 12lat). Pani Agnieszka - genialna w swoim fachu, wykonuje rewelacyjne koloryzacje, bdb strzyżenie i w sumie najważniejsze - przywiązuje dużą uwagę do pielęgnacji - za co ja i moje włosy jesteśmy jej bardzo wdzięczni! Świetne miejsce na mapie Niepołomic, pyszna kawa z cudownymi kobietami, które doskonale znają się na swojej pracy!
-
Paweł B. ★☆☆☆☆
Masakra. Drogo, dużo drożej niż w Krakowie a jakość usług tragiczna. Mówi się fryzjerce jedno a ona i tak strzyże po swojemu "bo tak będzie lepiej".. chyba nie, chyba wiedziałem co chcę i jak mi jest lepiej. Żona była ostatnio i mówiła żebym nie szedł bo szkoda kasy, jej zrobiły całkiem inny kolor niż chciała i zniszczyły włosy. Ja stwierdziłem że męskie strzyżenie to nie jest duża sztuka a jednak się pomyliłem..... Do tego straszne chamstwo, fryzjerki odchodzą dwa kroki dalej i obgadują klienta, naśmiewają się... Brak słów naprawdę. Zero kultury i zero umiejętności. Nie polecam i ostrzegam.
-
Beata Skocz ★★★★★
Profesjonalne podejście do klienta, super miejsce, fantastyczna atmosfera
-
Joanna Zbroja ★★★★★
Salon fryzjerki godny polecenia! Panie fryzjerki bardzo, bardzo miłe, potrafią celnie doradzić kierunek koloryzacji włosów! Z miłą chęcią będę tam wracać.
-
Magdalena Malarz ★★★★★
Bardzo polecam. Jestem mega zadowolona. Dziękuje, z pewnością będę do was wracać : ) Pozdrawiam.
-
Agnieszka Sendor ★★★★★
Pani Julio , staramy się wykonywać usługi na najwyższym poziomie .Pani wizyta odbyła się w sobotę ,a ja jako właściciel byłam wtedy w pracy .Czas wykonywanej usługi zależy od długości oraz gęstości włosów .Z tego co mi wiadomo chciała Pani odświeżyć linie .Taka też usługa została wykonana . Przy delikatnej strukturze włosów ,jaką ma Pani ,nie da sie strzyc godzinę i cena była adekwatna do wykonanej pracy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Studio Fryzur Agnieszka Sendor?
Studio Fryzur Agnieszka Sendor znajduje się przy Grunwaldzka 17 R, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Studio Fryzur Agnieszka Sendor?
Można skontaktować się z Studio Fryzur Agnieszka Sendor pod numerem +48 503 813 211
Jak można dotrzeć do Studio Fryzur Agnieszka Sendor?
Do Studio Fryzur Agnieszka Sendor można dotrzeć, korzystając z poniższego linku