Opinie

  1. Michał Niedzwiedzki ★★★☆☆

    Stosunkowo tani hotel w pobliżu centrum i przystanków komunikacji miejskiej. Niestety, śniadanie to porażka. Codziennie do lodówki jest podkładana torebka z konserwą, soczkiem, jogurtem owocowym oraz odrobiną masła i serka topionego. Łazienka jest bardzo mała. W pokojach niestety nie jest sprzątane i śmieci trzeba wyrzucać samemu. Na plus jest obecność małej lodówki, czajnika, mikrofali oraz malutkiej kuchenki wraz z patelnią. W moim pokoju po otworzeniu okna było bardzo głośno z ulicy obok.

  2. Kinga K ★★★★★

    Daje 5 gwiazdek, uważam że cena za pokój w centrum Krakowa jest bardzo dobra☺ dostałam pokój na poddaszu, duży i czysty. Łazienka również ok. Jedynie co może komuś przeszkadzać to jest zapach pochodzący z palarni, która znajduje się trochę niżej. Pani w recepcji jest bardzo miła, chętnie udzieliła informacji jak dojść do centrum i gdzie można tanio i smacznie zjeść ☺

  3. Diuk ★★★☆☆

    Bardzo dobra lokalizacja. Cena w miarę adekwatna do standardu pokoju. Bardzo ciekawy system dostępu do obiektu po godzinach pracy recepcji. Opiera się o system kodów do domofonu, sejfu a następnie bramy wjazdowej. Niestety starsze osoby mogą mieć mały problem z ogarnięciem tej zabawy. Śniadanie w cenie, smaczne. Na plus bardzo dobre, świerze, domowe ciasto. Na minus obsługa na miejscu. Niekompetentna, obojętna i nie do końca uczciwa. Po bardzo długim czasie oczekiwania na fakturę okazało się, że nie zawiera opłaty parkingowej. W pierwszej kolejnosci otrzymałem informację, że ta usługa nie jest nigdy fakturowana. Po 2 telefonach recepcjonistki okazało się, że jednak faktura zostanie wystawiona. Gdy otrzymałem końcową fakturę otrzymałem informację, że za parking należy zapłacić gotowką gdyż terminal nie działa. Niestety nie posiadałem przy sobie wymaganej kwoty. Na pytanie gdzie znajduje się najbliższy bankomat Pani machnęła ręką i przyjęła płatność kartą. :/ Pomijając incydent z obsługą miejsce ok. Może trafiłem na początkującą osobę?

  1. Łukasz Walczak ★★★★☆

    Po zobaczeniu frontu trochę się przestraszyłem ale w środku jest ok. Pokój ładny, lepiej wyposażony niż napisali na booking. Poprzedni lokator zabrał pilot od tv(kto to jeszcze robi?) ale w recepcji mają zapasowe. Miła obsługa. Jak jedziesz autem to lepiej wcześniej zadzwonić (2 skrzyżowania wcześniej) bo znaleźć miejsce do zaparkowania choćby na chwilę graniczy z cudem.

  2. Agata P ★★★☆☆

    Pokoje bardzo czyste i przestronne. Czysta pościel i ręczniki. Czysta łazienka. Blisko do centrum. Obsługa w miarę choć niezbyt interesowała się opinią gości podczas wyjazdu... Jedyny i bardzo duży minus to śniadania, nieswieze pieczywo, brak połowy produktów na poł godziny przed końcem pory śniadaniowej, stoliki pokryte okruchami pozostawionymi przez poprzednich gości. Ogolnie mogę polecić nocleg ale bez śniadań... Dodatkowo ogromny problem z parkowaniem auta, jedyna opcja to parking oferowany przez gospodarzy za dodatkową, dużą opłatą w stosunku do ceny pokoju

  3. Agata ★★★☆☆

    Pokoje bardzo czyste i przestronne. Czysta pościel i ręczniki. Czysta łazienka. Blisko do centrum. Obsługa w miarę choć niezbyt interesowała się opinią gości podczas wyjazdu... Jedyny i bardzo duży minus to śniadania, nieswieze pieczywo, brak połowy produktów na poł godziny przed końcem pory śniadaniowej, stoliki pokryte okruchami pozostawionymi przez poprzednich gości. Ogolnie mogę polecić nocleg ale bez śniadań... Dodatkowo ogromny problem z parkowaniem auta, jedyna opcja to parking oferowany przez gospodarzy za dodatkową, dużą opłatą w stosunku do ceny pokoju

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres 24GuestHouse?

24GuestHouse znajduje się przy Szlak 24, Stare Miasto, 31-153 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do 24GuestHouse?

Można skontaktować się z 24GuestHouse pod numerem +48 126 328 899

Jak można dotrzeć do 24GuestHouse?

Do 24GuestHouse można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements