Opinie

  1. Marek Marecki admin ★★★★☆

    Kilka razy nocowałem w tym hostelu (pobyty zarówno w pojedynkę jak i z rodzinką). Czysto i w porządku. Łazienka prywatna. Smaczne śniadanie. Polecam. Schody stare i bardzo skrzypią gdy ktoś po nich chodzi a ściany cienkie, więc jeżeli masz słaby sen to nie ten obiekt którego szukasz.

  2. Przemo Przem ★★★★★

    Bardzo dobra lokalizacja (na Starówce, ale w bocznej ulicy, dzięki czemu jest cicho). Czysto. Na 3 piętrze klimatyczna sala z telewizorem i piłkarzykami, w której rano podawane są śniadania (nie ma nic na ciepło). Miła i bezproblemowa obsługa.

  3. Przemysław Janecki ★★★★★

    Bardzo dobra lokalizacja (na Starówce, ale w bocznej ulicy, dzięki czemu jest cicho). Czysto. Na 3 piętrze klimatyczna sala z telewizorem i piłkarzykami, w której rano podawane są śniadania (nie ma nic na ciepło). Miła i bezproblemowa obsługa.

  1. Marta Tk ★★★★★

    #tanienoclegi #nocleg #rynek Niska cena pokoikow, która przekłada się do pewnego stopnia na ich jakość (wyposażenie i ściany...) jest absolutnym atutem tego, położonego tak blisko rynku miejsca. Pokoje są ogrzewane, w każdym jest prysznic, a łóżka są wygodne. Mają też dobre śniadania i obsługę na recepcji całodobowej, która jest uprzejma i pomocna. Byłam już kilka razy i polecam!

  2. Bartus (BartusiuS) ★★★☆☆

    Standard jak na tani hostel przystało. Śniadania w formie bufetu choć bardzo skąpe zdawały egzamin. Świetna lokalizacja i mega fajni i sympatyczni ludzie na recepcji. Materace bardzo wygodne. Czysta biała pościel. Ręcznik po 1 sztuce na łóżko, wyprany choć dało się wyczuć jego długa wysługę. Spałem w 3 osobowym pokoju. Do czego można się przyczepić. Bardzo ubogi wystrój. Brak wieszakow i miejsca na ubrania. Na cały pokój jedna mała szafa. Co mnie zdziwiło. W pokoju nie było okien, jedyna kratka wentylacyjna w pokoju znajdowała się nad toaletą. Łazienka bardzo duża aczkolwiek brak drzwi do toalety uniemożliwiał z jej korzystania w momencie kiedy inna osoba korzystała z prysznica. Brak gniazdek w pokoju. Jedno gniazdko z metrowym przedłużaczem to stanowczo za mało na 3 osobowy hotel. Żeby podladowac telefon trzeba było to położyć w wejściu do łazienki lub zostawić w toalecie na półce. Pokój zdecydowanie zachęcał do jego opuszczenia i korzystania mimo wszystko z uroków miasta. Mimo wszystko polecam każdemu kto nie ma wygorowanych oczekiwań i przyjechał zwiedzać a nie siedzieć w hostelu.

  3. Marta Wcisel ★★★★☆

    Czysto i schludnie w bardzo dobrej cenie. Miła i sympatyczna obsługa. Bardzo dobra lokalizacja. Jest dostęp do internetu, choć bywa, że w pokoju jest słaby zasięg. Śniadanie wliczone w cenę pokoju i bardzo smaczne. Duży wybór produktów uzupełnianych na bieżąco. Zdecydowanie wart polecenia.

  1. Andrzej Goleniewski ★★★★☆

    Super lokalizacja. Przemiła obsługa. Śniadanie bez szału ale wiadomo że to tylko hostel więc ok. Łazienki w każdym pokoju - ode mnie duży plus. Czysto i przyjemnie. Stosunek jakość usług do ceny bardzo dobry. Polecam! Jak wrócę ponownie do Krakowa to już wiem gdzie będę miał nocleg. Pozdrawiam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres City Hostel?

City Hostel znajduje się przy Świętego Krzyża 21, Stare Miasto, 31-023 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do City Hostel?

Można skontaktować się z City Hostel pod numerem +48 124 261 815

Jak można dotrzeć do City Hostel?

Do City Hostel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements