Świetna lokalizacja, cena za nocleg niezmienna i bardzo przystępna. Pani właścicielka super sympatyczna i uprzejma, zna kilka języków, więc nie ma problemu, żeby się porozumieć. Odwiedzając Kraków już wiem gdzie będę się zawsze zatrzymywała :) Hostel idealnie nadaje się na jedną noc jak i również na dłuższy pobyt. Polecam wszystkim turystom i nie tylko...
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Uznańska ★★★★★
-
Dominika ry ★★★★★
Miła obsługa, pokoje wystarczające i adekwatne do ceny, dobra lokalizacja
-
Jacek Kosiak ★★☆☆☆
Tani hostel, ale to jedyna zaleta. Znam hostele w równie niskiej cenie, ale jest wentylacja i przepływ powietrza w środku. Aha, ważne, lepiej nie wchodzić w dyskusję z obsługą. Pozdrawiam
-
Maria Jakubowska ★☆☆☆☆
Koniecznie proście o paragon!!! Rezerwowałam przez booking łóżko w pokoju 10-osobowym w promocji za 147 zł (co i tak jest nieporozumieniem z uwagi na brudne łazienki, wiecznie nieobecną obsługę i alkohol w pokojach mimo zakazu, ale okej, za weekend można liczyć dużo). Gdy przyjechałam na miejsce, na recepcji nikogo nie było, inni goście pokazali mi co i gdzie (sic!), pani z obsługi zawołana przez jednego z gości pojawiła się na moment tylko po to, by poinformować, że wszystko opłaciłam z góry, więc czego od niej chcę - jak widać karta meldunkowa niepotrzebna. Gdy opuszczałam hostel również nikogo nie było na recepcji. Po czym dostałam maila od bookingu, że zaznaczono, iż nie pojawiłam się w obiekcie i wobec tego policzą mi wyższą cenę (nie tą promocyjną). No i tu się pojawia problem: jak udowodnić, że tam nocowałam? Zadzwoniłam do hostelu z prośbą o przesłanie mailem rachunku albo faktury, bo nie dostałam nic wyjeżdżając i mam problem z bookingiem. Pani ze śmiechem (!!!) odpowiada, że wszystkie rachunki dla gości położyła na stole i mogłam po prostu sobie jakiś wziąć, a poza tym to ona jest z administracji a nie z obsługi, więc już w ogóle nic nie może zrobić. Tylko że to była ta sama pani, która na moment zjawiła się w dniu mojego przyjazdu, naprawdę nietrudno poznać po głosie i wschodnim akcencie. Tak, mój błąd, że nie dopilnowałam paragonu, dlatego ostrzegam innych. Jedno mnie zastanawia: jakie korzyści ma hostel z zaznaczenia, że gość się nie pojawił? Podatek płacą i tak. Może pościeli nie muszą zmienić xD
-
zagatka ★★★☆☆
Za taką cenę jest okej. Pościel świeża, materac wygodny. Cały pobyt zależy od osób, z którymi dzielimy pokój, ale to już inna kwestia.
-
Sell Doors ★☆☆☆☆
Odradzam każdemu melina na maska, chamstwo prostactwo,brud,z pralki skorzystać nie można. Recepcjonistka to powinna być zwolniona chamska, nie przestrzega ciszy nocnej,wywalone ma na wszystko. Brud totalny,jedny plus to lokalizacja i niedroga cena, tylko dlatego ewentualnie jak kogoś nie stać na drogi nocleg to warto,i chcę mieć blisko. Odradzam każdemu,na pewno można znaleźć coś nie drogiego i dużo lepszego.
-
Alicja Marczenko ★☆☆☆☆
Warunki tragiczne. Oszukują klientów. Mieliśmy zamówione 2 pokoje dla 9 osób a dostaliśmy 1 pokój jeszcze z obcą osoba. Pani obsługująca "recepcje" nawet nie próbowała wyjaśniać sprawy tylko zniknęła. Łazienka i toaleta wspólna dla wszystkich przebywających w hostelu. Tylko 1 prysznic. Klatka schodowa obskórna. Nie polecam nikomu. Zostaliśmy w tym hostelu tylko dlatego że już było późno a było małe dziecko w samochodzie .
-
Femme Fatale ★☆☆☆☆
Witam, miejsca NIE POLECAM. Miejsce bardzo brudne (pokoje, łazienka oraz kuchnia). Kuchnia jest przechodnia i nie ma w niej miejsca aby usiąść i spokojnie zjeść posiłek. Oferta Hostelu nie zgadza się ze stanem faktycznym wierzyć zdjęciom - pokój telewizyjny niedostępny. Woda w prysznicu zawsze była zimna. Dzwoniąc na administracje telefon odbiera kobieta z recepcji, która bardzo słabo mówi po polsku. Z właścicielem nie ma jak się skontaktować. Recepcja wiecznie nieczynna. UWAGA! Hostel znajduje się przy torach pociągowych, nocą jest bardzo głośno. Brak dostępu do parkingu - tu nas okłamano w recepcji. Jeżeli przyjeżdżamy samochodem trzeba liczyć na duży koszt - 40 zł za dobę parkingową. Pozdrawiam
-
Justyna Pietruszka ★☆☆☆☆
Dramat. Wszędzie brudno, zdjęcia znacznie odbiegają od stanu faktycznego. Na recepcji tylko jedna starsza pani w dodatku tylko ukraińsko języczna, która po zameldowaniu gdzieś wyszła i nie wróciła do pracy. Inni goście musieli wpuszczać i informować nowo przybyłych o pobycie. Większość ludzi w hostlu po prostu tam mieszka, co jest znacznym utrudnieniem dla osób, które przyjeżdżają na weekend. Nie można się dostać do przysługującej szafki ponieważ wszystko zastawione stołami, posiłkami, walizkami i wieszakami z ubraniami. W łazience śmierdzi, w kuchni można się przykleić do brudu. Zapomnijcie o schowaniu chociaż picia do lodówki, nie ma ani miejsca ani przyjemności bo wszystko śmierdzi starą szynką.. Te warunki totalnie nie są warte tej ceny, unikajcie tego miejsca!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Art Hostel?
Art Hostel znajduje się przy Wrzesińska 11, Stare Miasto, 31-031 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Art Hostel?
Można skontaktować się z Art Hostel pod numerem +48 799 071 457
Jak można dotrzeć do Art Hostel?
Do Art Hostel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku