Fantastyczne koloryzacje. Iwonka to mistrz blondu ❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Puka ★★★★★
-
Jowita Gorlewicz-Piastuch ★★★★★
Rewelacja! Iwona absolutnie zna się na swoim fachu, moje włosy są zawsze pięknie zafarbowane i odświeżone super dobraną pielęgnacją:) do tego bardzo miła atmosfera, zdecydowanie polecam!
-
Gosia Czuba ★★★★★
Idealnie dobrana pielęgnacja pod moje włosy i perfekcyjne podcięcie. Jestem bardzo zadowolona, polecam Iwonę :)
-
Marek Zarzycki ★☆☆☆☆
Dalej nie mogę wyjść z szoku po wizycie.. całość usługi trwała 8minut i jak można sobie wyobrazić jakość pozostawia wiele do życzenia. Koszt 45 zł, bez mycia, bez propozycji nalożenia pasty, nawet bez zmoczenia, czy wysuszenia włosów. Dbałość o detale zerowa. Nigdy w życiu nie spotkałem się z taką niską jakością usługi fryzjerskiej. BTW Wizyta zarezerwowana przez booksy i miała trwać 30min. Personel poinformowany. Zdecydowanie odradzam!!!
-
Gabriela ★★☆☆☆
Opinia dotyczy wizyty w 2020 roku. Niestety bardzo źle wspominam moje upięcie włosów, umówiłam się na upięcie okazjonalne, były to fale oraz spięcie kilku kosmyków włosów (6 wsuwek) na koniec zostałam przez p. szefową policzona jako upięcie ślubne( w trakcie podsłuchała moją rozmowę z fryzjerką, że jest to na ślub i na koniec starała się na za wszelką cenę dopilnować ostatecznej kwoty...) uważam, że fryzura, która została mi zrobiona nie była warta tak ogromnej ceny!! To nie było nawet upięcie w koka czy inna fantazyjna fryzura... a zwykłe fale... Bardzo żałuje wizyty i tego, że jednak sama nie zrobiłam jej w domu, 250zł zostałoby w mojej kieszeni. Wcześniej robiłam u p. Oli blond czy refleksy i byłam zadowolona, obecnie zauważyłam, że fryzjerka również nie jest dostępna już w tym salonie.
-
amelka fajto ★★☆☆☆
Niestety się zawiodłam mimo pozytywnych opinii poleconych przez klientki. Efekt jaki chciałam uzyskać za pierwszym razem nie wyszedł wiec panie zaproponowały mi poprawę za to wielki plus i bardzo miło z ich strony lecz końcowy efekt mnie nie zadowolił, kilka odcieni blondu na głowie to nie jest to na co liczyłam. Już nie wspomnę o tym ze miały być zrobione tylko refleksy a nie całe włosy rozjaśnione. Patrząc na prace jakie wykonują i widnieją na ich social mediach oczekiwałam czegoś więcej.
-
Kasia “Kinoki” ★★★★★
Atmosfera świetna, a przy tym świetni fryzjerzy, profesjonaliści w swoim żywiole. Jestem mega zadowolona z cięcia, a moja mama ma fenomenalna metamorfozę!! (Z ciemnej czekolady do odjazdowego blondu modnym cięciem!) Dziękujemy Pani Iwonce ;) Przy okazji byłyśmy też świadkami naprawiania, a wręcz rekonstrukcji włosów wykonanych przez panią Ole (z paskudnych spalonych i odciętych żółto pomarańczowych wygryzionych włosów do chłodnego blondu o świetnym cięciu! Każdy kto myśli o metamorfozie zdecydowanie powinien pomyśleć o tym salonie. Uważam, że negatywne opinie zapewne są wystawione przez ludzi bez pojęcia mających gdzieś, słowa fryzjera bo ten salon DBA o nasze włosy i ich kondycję! Nikt tu na jednej wizycie nie bedzie robił za wszelką cenę np. platyny z latami farbowanej czerni, bo zwyczajnie jest to nie realne, a próby tak natychmiastowej zmiany skończyły by się spalaniem włosów! Natomiast wszyscy w tym salonie chętnie podejmą się takiej zmiany, poinformują czego się spodziewać, na ilu wizytach będziemy mieli porządany efekt, oczywiście wszystko zależy od naszych włosów. Poprostu pełen profesjonalizm i fach w ręku! Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Sz.
-
Ewelina Biel-Krzywda ★☆☆☆☆
Dałam temu salonowi 3 szanse i niestety więcej moja noga tam nie postanie. Sombre nie wyszło wiec była poprawka polegająca na ściągnięciu koloru który wyszedł w kilku kolorach - efekt - włosy wróciły do swojej poprzedniej formy czyli matowych włosów pozbawionych blasku z przed farbowania. Po miesiącu od tych nieudanych prób postanowiłam spróbować jeszcze raz - 10 dni temu zrobiłam nowe sombre efekt w salonie super ale po 3 myciach po kolorze brązu nie ma śladu a włosy są matowe i zniszczone (tak jest jak się kładzie farbę na mokre włosy - kolor się kompletnie nie trzyma). Zostawiłam w tym salonie ponad 1500zl jest mi przykro, jestem zawiedziona i rozczarowana.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hair Craft Studio?
Hair Craft Studio znajduje się przy Bagrowa 80, Podgórze, 30-733 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hair Craft Studio?
Można skontaktować się z Hair Craft Studio pod numerem +48 518 820 884
Jak można dotrzeć do Hair Craft Studio?
Do Hair Craft Studio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku