Bardzo fajne miejsce, na uboczu, cisza i spokój, zwierzątka wspaniałe i towarzyskie :) Musimy jeszcze kiedyś wrócić na spacer z alpakami :)
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Malenda ★★★★★
-
Kinga Jach ★★★★★
Witam.Ciekawe miejsce z różnymi zwierzętami domowymi z w naturalnym wiejskim środowisku.Mozna karmić zwierzęta oraz oceniać swoje emocje i emocje swoich bliskich w zetknięciu ze zwierzętami. Wycieczka z córką oraz wnuczką.
-
Sandra Woźniak ★★★★★
Super miejsce, zwierzęta na wolności, frajda dla każdego zwłaszcza jeśli chodzi o kozy (jedna chciała mi zjeść rękaw od sukienki, bo była kolorowa, chyba myślała, że to marchewka), mały plac zabaw dla dzieci oraz trampolina, po wcześniejszym umówieniu można iść na spacer z alpaką, łatwy dojazd i parking na miejscu. Jedyny minus to, że na miejscu nie kupi się nic dla siebie do jedzenia czy picia (raczej dlatego, że zwierzęta są na wolności), ale niedaleko samochodem jest do centrum Niepołomic. My kupiliśmy bilety na miejscu, ale z tego co mi wiadomo to lepiej wcześniej rezerwować (ilość osób na raz wchodzących jest ograniczona). Polecam ❤️
-
Anna Onak ★★★★★
Fantastyczne miejsce ze zwierzątkami, które sobie żyją własnym życiem- jak chcą podejść to podejdą nie chcą to nie. Można je karmić kupioną na miejscu karmą. Dodatkow można kupić artykuły takie jak: mleko, jajka, ciasta, sery, ciasta. Konieczna rezerwacja przed przyjazdem.
-
Katarzyna By ★★★★★
Bardzo polecam to miejsce aby odpocząć w kontakcie ze zwierzętami. Jest to gospodarstwo z bogatym inwentarzem, w którym pomyślano o potrzebach każdego, i urządzono z dużą pomysłowością oraz oryginalnością. Wspaniale, że gospodarze stosują limity odwiedzających, dzięki czemu jest to wyjątkowe mini zoo gdzie nie ma tłumów pchających się przez płotki do zmęczonych zwierzaków. Gwarantowany spokojny czas w przyrodzie, w kontakcie z pięknem i rozmaitością zwierzaków. Wyjątkowe podejście właścicieli - widać, że zwierzęta mają swobodę zgodną że swoją naturą i są szanowane. To wszystko czyni to miejsce nietuzinkowym i wartym odwiedzenia, pomimo, że ceny nie są niskie. Polecam!
-
Natalia Miś ★★★★★
Przecudowne miejsce zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych ! Czas spędzony ze zwierzętami to wspaniały relaks i odpoczynek. Polecam wszystkim ! Ja byłam dwa razy i na pewno będę wracać :) Gospodarze to cudowni ludzie ❤️
-
Beata Barczuk ★★★★★
Był super spacer relaksacyjny. Jak dla mnie to mogłoby to trwać drugie tyle. Poznałam wspaniałego Pana alpakę o imieniu Pixel. Troszkę płochliwy, ale w gruncie rzeczy wspaniały kompan spacerowy. Obsługa super, szczególnie pamiętna jest prelekcja przed spacerem i alpakowe buziaki. Po za tym fajne pamiątki. Przy obiekcie dużo miejsca do zaparkowania. Polecam też zarówno młode jak i dorosłe kozy w minizoo do głaskania, bardzo towarzyskie z nich zwierzątka. Byłyśmy w 2 osoby dorosłe. Na miejscu jest ograniczona liczba osób, co jest ogromnym plusem zarówno dla zwiedzających jak i zwierząt.
-
Rafal B. ★★★★★
Miejsce bezpretensjonalnie bezkompromisowe :-) Ten typ gospodarstwa nazywany jest "pierdolnikiem galicyjskim" ale jego autentyczność jest dodatkowym atutem. Miejsce ma ogromny potencjał. Można pokarmić kury, aplaki, pouciekać przed gęsiami, wystraszyć się świnek. Jest namiot z darmową herbatą a w zimny dzień ognisko. Mega autentyczne doznanie prawdziwego gospodarstwa :-) Jest szok na początku, ale potem człowiek stwierdza że w sumie to właśnie tak wygląda gospodarstwo. Idealne na wypad na 1h z małym dzieckiem szczególnie że potem można się przespacerować nad stawami w Przylasku Rusieckim.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gospodarstwo Jeziorkowo?
Gospodarstwo Jeziorkowo znajduje się przy Ciekowiec 50, Nowa Huta, 31-998 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gospodarstwo Jeziorkowo?
Można skontaktować się z Gospodarstwo Jeziorkowo pod numerem +48 572 146 518
Jak można dotrzeć do Gospodarstwo Jeziorkowo?
Do Gospodarstwo Jeziorkowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku