Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia w tym salonie! Efekt końcowy wyszedł fenomenalnie — włosy są lekkie i świetnie się układają. Atmosfera w salonie była przyjemna i profesjonalna. Z pewnością wrócę ponownie!
Zdjęcia
Opinie
-
Wiktoria Flanek ★★★★★
-
Dominika Zimoląg ★★★★★
Dziewczyny w salonie super. Miła i profesjonalna obsługa z rewelacyjnym fotelem przy myjce gdzie można się masować. Do Pani Moniki chodzę 20 lat. Międzyczasie wiele razy próbowałam korzystać z usług innego fryzjera zwłaszcza, jak mieszkałam w Warszawie. Niestety nikt nie jest wstanie sprostać wymaganiom i nikt nie zna lepiej moich włosów niż Pani Moniką. Monikąs ma super podejście do klienta. Zawsze można z nią porozmawiać, pośmiać się i zawsze coś doradzi. Wykonywała mi zabieg rozjaśniania, koloryzacji, podcinaniw wlosow i grzywki ora, regulacja brwi. Pani Monika, czesała mnie również do ślubu. A konkurencji polecam rozsądek i inny sposób na zdobywanie klientów. Stanowczo polecam!
-
Justyna Piwowarczyk ★★★★★
Od około 13 lat korzystam z usług tego salon. Mam gęste włosy oraz trudne do rozjaśniania, wielokrotnie od innych stylistów usłyszałam , że nie mogę mieć chłodnego blondu , w tym salonie wszystko jest możliwe. Pani Monika to najlepsza fryzjerka jaka znam , do swojego zawodu podchodzi z pełną pasja i profesjonalizmem . Również nie jednokrotnie korzystałam z usług pracującej tam P. Ani która również jest świetnym fryzjerem . Z całego serca polecam .
-
Anna Cat ★☆☆☆☆
Niestety musze wystawic negatywna opinie. Usluga rozjasniania wlosow zostala wykonana nieprofesjonalnie. Po zabiegu moje wlosy zaczely sie lamac zaledwie kilka centymetrow od skory glowy, co jest absolutnie niedopuszczalne!!! Dodatkowo postawa fryzjerki p. Moniki pozostawia wiele do zyczenia. Jestem bardzo rozczarowana i zaniepokojona stanem moich wlosow. Zdecydowanie NIE POLECAM tego salonu nikomu, kto dba o zdrowie i wyglad swoich wlosow.
-
Kinga Aa ★☆☆☆☆
22.06 byłam na koloryzacji włosów. Odrost miał być rozjaśniony i miał być piękny blond. Efekt…zdjęcie po lewej stronie, żółte plamy, spalone końcówki i podrażniona skóra głowy. Na koniec Pani ewidentnie bała się użyć prostownicy, żeby te włosy mi się nie połamały w trakcie. Za”usługę” zapłaciłam 300 zł. Zachęcona byłam pozytywnymi opiniami na Booksy i szczerze nie wiem co poszło nie tak skoro jest tyle pozytywnych opinii. Po prawej stronie dla porównania zdjęcie z naprawy tego wszystkiego (usługa wykonana w innym salonie oczywiście). Wspomnę tylko, że za uratowanie moich włosów łącznie z pielęgnacją zapłaciłam 150 złotych!! Na miejscu Pani fryzjerki wstyd byłoby mi skasować tyle pieniędzy od klienta za coś takiego. Niestety nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem ten salon.
-
Grzegorz Nowak ★★★★★
Polecam serdecznie. Profesjonalna obsługa klienta super atmosfera. Bardzo przystępne ceny i wszystko jest najbardziej na tak tak tak. Salon godny polecenia z czystym sumieniem
-
Michał K ★★★★★
Salon w środku nie wyróżnia się niczym szczególnym od innych salonów. Czysto i schludnie, za klimat panujący w środku i podejście do klienta mocne 5 gwiazdek. Polecam
-
Barbara B ★★★★★
Polecam, miła i profesjonalna obsługa, punktualnie. Kącik zabaw dla dzieci.
-
Katarzyna Gajek ★★★★★
Świetne miejsce. Pełen profesjonalizm a personel bardzo miły i pomocny. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Best Look?
Best Look znajduje się przy Bolesława Chrobrego 10, 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Best Look?
Można skontaktować się z Best Look pod numerem +48 794 208 558
Jak można dotrzeć do Best Look?
Do Best Look można dotrzeć, korzystając z poniższego linku