Opinie

  1. Victoria A ★☆☆☆☆

    Całe strzyżenie trwało 12 minut, fryzura jest niedociągnięta, zrobiona na odwal się. Pan Piotr wziął za to 80 zł, lepiej obcięła by mojego chłopaka pani z osiedlowego salonu fryzjerskiego. Serdecznie nie polecam i radzę omijać ten salon z daleka, reklamują się jako super profesjonalny salon a nawet nie umieją wycieniować i podciąć boków. Opinie muszą być wykupione bo to co prezentuje na zdjęciach nie pokrywa się z tym co piszą inni.

  2. Mikołaj Dyga ★★★★★

    bardzo czysto, klimatycznie jestem bardzo zadowolony polecam

  3. Roman ★★★★★

    Polecam!!! 100% profesjonalizmu!!! Zwłaszcza u Pani Anii. Doskonale doradza i z pełnym zaangażowaniem stylizuje. Widać że posiada ogromne doświadczenie.

  1. Roman Kania ★★★★★

    To moja pierwsza wizyta w tym zakładzie i wychodzi na to, że nie ostatnia. Doskonała obsługa na najwyższym poziomie i pełen profesjonalizm. Szczerze polecam!!!

  2. Jan Wendorff ★★★★★

    Profesjonalizm, dobra atmosfera i zadowolenie z każdej wizyty

  3. Maciej K. ★★★★★

    Najlepszy barber w Krakowie. Sympatyczne chłopaki, osobiście brodę obcinam u Marcina. Polecam!

  1. Jasiek Rzepiela ★★★★★

    Świetna atmosfera, profesjonalna obsługa i co najważniejsze dobrze wykonana robota. Polecam.

  2. mlitzka ★★★★★

    Zawsze świetne cięcia, wyglądają tak samo dobrze na drugi, piąty i dziesiąty dzień! Szczególnie sprawdzone te od pani Sylwi. Czy ktoś wie czy ta pani wciąż tu pracuje czy może da się do niej umówić w innym salonie?

  3. Adam Malisz ★☆☆☆☆

    Bardzo słaba obsługa!! Fryzjerka ktora mnie strzygła nie sluchała wogóle. Poprosiłem o klasyczny wyglad, bardzo krotko z tylu i przodu i podciecie góry z wycieniowaniem, ale okazalo sie to za trudne. Podczas strzyzenia probowalem nakierowac ją jak chcę wygladac ale slyszałem odpowiedzi w stylu "ale tak ma byc". Na koniec gdy poprosiłem grzecznie zeby mi poprawiła tyl, to usłyszałem odpowiedz z pretensja: "ale bede musiała cieniwac jeszcze raz". Na dodatek było czuć whiskey, nie jestem pewien czy od niej czy to była ta butelka na stoliku. Ogólnie jestem bardzo rozczarowany ta wizyta. Nie polecam tego miejsca nikomu. Fajny wystrój i nazwa to nie wszystko.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Peaky Brothers - Barber Shop?

Peaky Brothers - Barber Shop znajduje się przy Michała Bobrzyńskiego 31b, Dębniki, 30-348 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Peaky Brothers - Barber Shop?

Można skontaktować się z Peaky Brothers - Barber Shop pod numerem +48 570 342 389

Jak można dotrzeć do Peaky Brothers - Barber Shop?

Do Peaky Brothers - Barber Shop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements