Przyznam że bardzo miły personel szczególnie pan Wojtek ,bardzo dobrze strzyże mnie Lecz niestety dziś była tylko zimna woda i sądzę że jak na grudzień trochę słabo Szczególnie że jako osoba z długimi włosami muszą być myte przed strzyżeniem
Zdjęcia
Opinie
-
Beniamin Borkowski ★★☆☆☆
-
seabass Tyoun ★★★★★
Pomimo niewielkich niedociągnięć oceniam wizytę dobrze. Mogło by być w lokalu trochę czyściej, ale była miła atmosfera więc niebać całą resztę - wrócę ;)
-
M M ★☆☆☆☆
Bylo 5 gwiazdek jest jedna.Na 9 wizycie zepsula mi dziewczyna włosy, ale przeżyłem.10 wizyta miala być za darmo, 2 razy ją przekładali, po czym i tak wkoncu mnie policzyli. Teraz umówiłem 11 wizytę bo chciałem odzyskać moje darmowe cięcie, znowu przełożenie terminu. Mam gdzieś na te 70 zł. Ja i znajomi więcej tu nie przyjdą. Damy zarobić komu innemu. Chytry traci 2 razy. W tym wypadku mysle ze o wiele wiecej.
-
Pomodor Szczypiorski ★☆☆☆☆
Nie polecam. Umówiłem się na wizytę, był to mój 5 raz miałem już 4 pieczątki na kartce stałego klienta. Poprosiłem Panią aby ścieła mi tylko boki, odpowiedziała że musi ściąć trochę z góry że to dobrze wyglądało. Odparłem że okej ale proszę przyciąć maksymalnie 1cm ponieważ chce zapuszczać. Z włosów sięgających długością do ust pozostały mi włosy sięgające do ledwo połowy czoła. Na końcu odparła "wsumie za krótka ta grzywka", 0 reflekcji, pieniądze wyrzucone w błoto, tak samo karta stałego klienta. Nigdy nie wróce czeka mnie 6 miesięcy zapuszczania włosów, Pani fatalnie wykonuje swój zawód. Strata czasu i pieniędzy
-
Jakub Pajka ★☆☆☆☆
Przyszedłem do salonu z włosami sięgającymi do 3/4 nosa. Poprosiłem o ścięcie boków na zero i skrócenie góry o 2 cm. Faktem jest, że boki zostały obcięte bardzo dobrze i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Moja negatywna opinia wynika jednak z fatalnie obciętej góry. Fryzjerka, która mnie strzygła, zamiast skrócić włosy o 2 cm, obcięła je o 4–5 cm. Na koniec zaczęła się ze mną kłócić, twierdząc, że nie miałem tak długich włosów, kiedy przyszedłem do salonu. Powiedziała nawet, że fryzura z dłuższą górą i bokami na zero wyglądałaby źle. Uważam, że kiedy przychodzę do fryzjera i jasno określam swoją wizję fryzury, to nie fryzjerowi ma się ona podobać, tylko mnie. Kłótnia na temat długości moich włosów przed strzyżeniem była zupełnie nie na miejscu i uważam ją za niedorzeczną. Nie polecam tego salonu. Można go omijać szerokim łukiem.
-
Kuba B ★★★★★
Bardzo pozytywne pierwsze wrazenie, Pani Dominika TOP! Poprosila o zaufanie w kwestii doboru fryzury… zaufalem i to byla bardzo dobra decyzja :) 12/10.
-
Jan Litewka ★★★★★
Dzięki Dominika za strzyżenie i rady co do układania włosów. Profesjonalnie i bardzo miło. Do zobaczenia w przyszłym miesiącu :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Luźny Barber - Bronowice - Fryzjer Męski?
Luźny Barber - Bronowice - Fryzjer Męski znajduje się przy Gabrieli Zapolskiej 42, Bronowice, 30-126 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Luźny Barber - Bronowice - Fryzjer Męski?
Można skontaktować się z Luźny Barber - Bronowice - Fryzjer Męski pod numerem +48 500 466 737
Jak można dotrzeć do Luźny Barber - Bronowice - Fryzjer Męski?
Do Luźny Barber - Bronowice - Fryzjer Męski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku