Opinie

  1. Dariusz Stanuszek ★★★★★

    Byłem dziś pierwszy raz. Wszystko na plus. Zdezynfekowane narzędzia, profesjonalna i sympatyczna obsługa. Na pewno wrócę

  2. kado serweciarz ★★★★★

    Jeśli szukasz fryzjera który Cię nie zawiedzie, to jest to miejsce.

  3. Mikołaj Piwowoński ★★★★★

    Przemek zrobił kawał świetnej roboty! Fryzura dobrana idealnie, włosy skrócone dokładnie tak, jak chciałem. Do tego mycie w pakiecie – mega przyjemny akcent. Po strzyżeniu zero podrażnień czy krostek, co u mnie zdarza się rzadko. Pełen luz, dobra rozmowa i profesjonalne podejście – zdecydowanie wrócę!

  1. Jacek Rusak ★★★★★

    Wizyta u pana Przemka to czysta przyjemność, miła i profesjonalna obsługa. Widać, że jest to człowiek z pasją znający swój fach. Dziś usługa combo wykonana perfekcyjnie 100% zadowolenia. Dziękuję za dzisiejszą usługę, napewno wrócę. Z czysty sercem Grey Wolf Barber można polecić niezdecydowanym szukającym dobrego barbera.

  2. Łukasz Morawiec ★★★★★

    Wizyta na fotelu u Pana Przemka to czysta przyjemność. Człowiek z pasją, który starannie zadba o każdy szczegół fryzury. Strzyżenie męskie godne polecenia!

  3. Krzysiek D ★★★★★

    Miła obsługa a z efektu końcowego jestem bardzo zadowolony

  1. Dawid Woszczyna (David Wolf) ★★★★★

    Pierwszy raz tutaj i jestem mega zadowolony :)

  2. Daniel Wybicki ★☆☆☆☆

    Totalnie nie polecam, Pani Sylwia tnie krzywo oraz nie potrafi cieniować, usługa trwała wraz z brodą, myciem włosów i "stylizacją" 30 minut. Ceny typowo Krakowskie, a wykonanie jak u pani Basi za rogiem remizy ze wsi. Barberce strasznie śmierdziały ręce papierosami co przeszkadza podczas tej usługi chodz to najmniejszy problem, fotele bardzo nie wygodne, nie pokazują tyłu głowy, nie widzą odstających włosów (źle docietych), nie potrafią zagospodarować czasu przed usługa i zdezynfekować sprzętu co robią podczas cięcia, co z zapachem wyżej wymienionych papierosów daje nieprzyjemny odór krakowskiej komunikacji miejskiej. Co do opinii booksy i google w moim rozwazaniu są kupione lub sfałszowane. Nie polecam tego miejsca, lepiej jechać do Krakowa zapłacić tyle samo i być zadowolony z tego za co się płaci.

  3. Przemyslaw Frączek ★☆☆☆☆

    Zona namawiala bym skorzystał z usług barbera. I niestety nie wyglądam efektownie, krzywo obcięte, do tego wysoko wygolona glowa, i broda bez szału. Szkoda czasu i kasy na takie miejsca. Brak profesjonalizmu!!

  1. artur_ gorecki ★★☆☆☆

    Zenada. Odkad odeszla od nich Milena to jest jedna wielka tragedia. Wiecej zelu niz wlosow. W ogole nie to co chcialem zrobic. Dalem wam druga szanse ale ja zmarnowaliscie. Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Grey Wolf Barber Shop Krzeszowice?

Grey Wolf Barber Shop Krzeszowice znajduje się przy Rynek 2, 32-065 Krzeszowice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Grey Wolf Barber Shop Krzeszowice?

Można skontaktować się z Grey Wolf Barber Shop Krzeszowice pod numerem +48 536 260 562

Jak można dotrzeć do Grey Wolf Barber Shop Krzeszowice?

Do Grey Wolf Barber Shop Krzeszowice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements