Czy jak zetnie pani liscie z drzewa to wierzba bedzie wyzsza?
Zdjęcia
Opinie
-
ElPinguinio ★★★★★
-
Weronika Kwiatkowska ★★★★★
Na moich długich brązowych włosach zostały zrobione jasne refleksy. Kwota bardzo niska jak za taką usluge-100zl. Jestem bardzo zadowolona z efektu! Wizyta przebiegłam w miłej atmosferze, Pani fryzjerska przesympatyczna, profesjonalnie doradziła co warto zrobić i jaki efekt będzie mi pasował. Polecam!
-
Melania Matuszczyk ★☆☆☆☆
Dramat to malo powiedziane !!!!! Skuszona pozytywnymi opiniami zapisalam sie do salonu. Przyszlam na zmiane koloru z ciemnego brazu na jasny. Po 5 godzinach siedzenia w tym salonie nie uzyskalam zadnego efektu. Wlosy mam takie jak mialam albo i gorsze. Pani sie smie nazywac fryzjerka ? Pani chyba fryzjera nie widziala i minela sie z powołaniem. To jest skandal ze tak niekompetentne osoby zakladaja salon Nie wiedzac nic o fryzjerstwie. Nie wspomne o tym ze mam cala twarz poplamiona od farby ( do teraz zmywam farbe ze swojej twarzy).. Dodam ze polowa wlosow zostala mi wyrwana .I Nie wspomne jak mnie Pani 3 razy suszarka w glowe uderzyla.. I zadnej reakcji ani zadnego przepraszam.Doprowadzila pani do tego ze Przez pania mam taki uraz do fryzjerow ze juz zadnemu nie zaufam.. !!! Odradzam wykonywac w tym salonie jakielolwiek uslugi chyba ze strzyzenia meskie bo chyba tylko to Ta pani umie. Zdj.1PoZdj.2 Przed
-
sofi ★★★★★
Profesjonalnalna obsługa, piękne cięcie i przemiła atmosfera
-
Karolina Gaska ★☆☆☆☆
Nie polecam, usługa rozjaśniania włosów skończyła się okropnym żółtym kolorem (po zwróceniu uwagi fryzjerka stwierdziła, że muszę użyć fioletowego szamponu aby kolor się poprawił), a strzyżenie było wykonane fatalnie i nierówno, co potwierdził inny fryzjer, do którego musiałam się udać na poprawkę. Pani jest miła, ceny przystępne ale niestety nie polecam.
-
Oliwia Szumilas ★★★★★
Salon warty polecenia !! Serdecznie polecam ten salon ! usługa Farbowania włosów wykonana przepięknie, szybko i sprawnie .Pani Ela to najmilsza fryzjerka jaką znam ,nie dość że zna się świetnie na swoim fachu to ma znakomite podejście do każdego klienta .Nie da się wyjść z tego salonu bez uśmiechu na twarzy :) Na 1 i 2 zdjęciu włosy dzień po farbowaniu, a na ostatnim zdjęciu włosy po długim czasie nie farbowania. Jak widać farba trzyma się znakomicie .GORĄCO POLECAM !!
-
Maria Mazur ★★★★★
Pani Ela jest serdeczną i ciepłą osobą, a zarazem profesjonalistką w swoim fachu. Jestem zachwycona rodzinną atmosferą jaką stworzyła w swoim lokalu, jej podejściem do każdego klienta jak i fryzurami, które przy mnie wyczarowała (nie tylko na mojej głowie) :) Jeszcze raz dziękuję Pani Elu^^
-
Manuela Stefanska ★☆☆☆☆
Dramat to malo powiedziane !!!!! Skuszona pozytywnymi opiniami zapisalam sie do salonu. Przyszlam na zmiane koloru z ciemnego brazu na jasny. Po 5 godzinach siedzenia w tym salonie nie uzyskalam zadnego efektu. Wlosy mam takie jak mialam albo i gorsze. Pani sie smie nazywac fryzjerka ? Pani chyba fryzjera nie widziala i minela sie z powoloniem. To jest skandal ze tak niekompetentne osoby zakladaja salon Nie wiedzac nic o fryzjerstwie. Nie wspomne o tym ze mam cala twarz poplamiona od farby ( do teraz zmywam farbe ze swojej twarzy).. Dodam ze polowa wlosow zostala mi wyrwana .I Nie wspomne jak mnie Pani 3 razy suszarka w glowe uderzyla.. I zadnej reakcji ani zadnego przepraszam.Doprowadzila pani do tego ze Przez pania mam taki uraz do fryzjerow ze juz zadnemu nie zaufam.. !!! Odradzam wykonywac w tym salonie jakielolwiek uslugi chyba ze strzyzenia meskie bo chyba tylko to Ta pani umie. Zdj.1PoZdj.2 Przed
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Fryzur ELIW?
Salon Fryzur ELIW znajduje się przy osiedle Złota Podkowa 38, Bronowice, 31-352 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Fryzur ELIW?
Można skontaktować się z Salon Fryzur ELIW pod numerem +48 606 728 904
Jak można dotrzeć do Salon Fryzur ELIW?
Do Salon Fryzur ELIW można dotrzeć, korzystając z poniższego linku