Opinie

  1. Kamil Bierski ★★★★★

    2 Wizyta po 4 latach , 1 była zaręczynowa teraz prywatna turystyczna jak najbardziej zadowolony z pokoju oraz obsługi nie ma się do czego przyczepić. Ps. Jeśli schody nie są zabytkiem czy coś można by je zmienić, ale i tak 5/5

  2. A S ★★★★☆

    Wszystko w porządku na jak najlepszym poziomie. Hotel mimo nowoczesności znajduje się w kamienicy. Wszędzie blisko, obsługa bardzo miła, pani w recepcji rownież. Wszyscy bardzo przyjaźni. Tylkooo ten widok z oknami stare dachy kamienicy obok. No dramat. Za to jedna gwiazdka mniej.

  3. Karolina Krzysiaczek ★★★★★

    Komfortowy pokój z wygodnym łóżkiem, duże dwuosobowe jacuzzi. Czyściutko i klimatycznie, zamówione śniadanie do pokoju było przepyszne. Polecam

  1. Wiktoria Mysior ★★★★☆

    Miałam okazję nie dawno przebywać w hotelu Komorowski Luxury. 3 gwiazdki za pokoj dlatego że nazwa nie dokonca oddaje tego co mamy na żywo . Nagłówek od łóżka zepsuty, chwiał się tak jakby miał zaraz się rozlecieć. Jacuzzi stoi na jakiś prowizorycznych podkładkach co mega szpeci wystrój. Minus duży był też z prowadnicami od szklanych drzwi które mają za zadanie oddzielać sypialnie od łazienki co wsumie mija się z celem bo wystarczy szyba na części z toaletą (i tak większość na pewno ich do końca nie zamyka. To coś od tych drzwi jest przykrecone do podlogi przy samym jacuzzi co powoduje notoryczne zachaczanie - u nas skończyło się rozwaleniem stopy. Ogólnie pobyt spoko, ale czy to miejsce do którego się wraca? Raczej nie. Za tą cenę spodziewaliśmy się więcej . Śniadanie za to pyszne :). Panini i tosty były naprawdę spoko.

  2. Natalia K ★★☆☆☆

    Nie polecam. Apartament to sypiący się pokój w starej kamienicy. Ruszajace się kafle w przedpokoju, nad łóżkiem i w łazience jakieś ohydne dziwadztwo na ścianach przypominające ściany jaskini. Okno wychodzące na ruchliwą ulice, gdzie cała noc jeździły samochody, długo tramwaje, bryczki konne. Łazienka czarna, mroczna, dużo niedoróbek, deszczownica nad wanną bez parawanu (słaby pomysł), wanna miała być z hydromasażem, ale chyba puszczanie bąków daje większe bąbelki. Drzwi od łazienki szklane i po bokach mają przerwy po ok 1,5 cm (można podejrzeć osobę siedzacą na sedesie lub myjacą się). Łóżko, które skrzypiało i było mniejsze niż w opisie. Miało być Queen size (160x200), a nie wiem czy miało 140 cm szerokości, poduszki nawet wygodne, ale prawie zupełnie płaskie. Brak parkingu i brak miejsc parkingowych w okolicy - masakrrra, musieliśmy z torbami i z laptopami kawałek przejść. Miejsca szukaliśmy koło godziny jeżdżąc w korkach po okolicy. + Blisko centrum

  3. Natalia Mieczykowska ★★☆☆☆

    Jestem zawiedziona bardzo. Wybraliśmy głównie to miejscu ze względu na jacuzzi z którym był problem.. Pani z recepcji twierdziła, że spadła temperatura na piecu i dlatego nie ma cieplej wody, do 15 min miała się nagrzać. Po 30 minutach woda letnia. Chyba po godzinie udało się nalać wody. Problem się pojawił ponowne, gdy chcieliśmy dolać wody. Tym razem woda była już lodowata. Myślę, że cena też wygurowana co do jakości i wielkości pokoju.. Nie polecam.

  1. Michał Migdalski ★★★★☆

    Plusy: - lokalizacja - fajna lazienka z jakuzi - wygodne lozko - czajnik w pokoju - 2 x TV z Netflixem - dobre wyciszenie Minusy: - brak biurka - brak miejsca na walizki - niezbyt wygodne krzesła - Jakuzi dosyc glosne co uniemozliwia ogladanie filmu Pokoj dosc maly jednak dla 2 osob wystarczajacy. W WC trudno jest splukac papier - bez pomocy szczotki nie ma szans. "Widok na wewnętrzny dziedziniec" - to brzmi dumnie :) Zaśmiecone podworko, ale na to sam hotel nie ma chyba wplywu. Raczej malo kto by sie tym przejmowal. Na plus codzienne sprzatanie, uzupelnianie kawy, herbaty, wody mineralnej, pomocne panoe w recepcji. Swietna lokalizacja bardzo blisko starowki. Styl moze sie mniej lub bardziej podobac ale na pewno jest nowoczesnie. Hotel dobry na weekend.

  2. Jarosław Mrzygłód ★★★☆☆

    Zasadniczo pobyt był świetny. Wypluskalismy się w jacuzzi, pozwiedzaliśmy Kraków i do domu. Najpierw pozytywy pokoju (nr 200). Niewątpliwie jacuzzi i duże łóżko, dodatkowe świeczki robiące nastrój romantyczności. Podwójny prysznic też robił robotę. Dwa telewizory, jeden w sypialni, drugi w łazience oraz duża ilość ręczników. To wszystko na plus. A teraz minusy. Słabe wygłuszenie pokoju czyli słychać wszystko z klatki, przez co rano zbyt szybko się obudziłem, bo ktoś wychodził. Niby przy łóżku jest kontakt, ale nie ma żadnego stoliczka nocnego i musiałem się posiłkować krzesłem, aby móc ładować komórkę i mieć jednocześnie pod ręką podczas snu. Podwójny prysznic mógłby być zabudowany chociaż szkłem, bo inaczej cała woda z prysznica rozlewa się po łazience i ciężko sucha stopą dojść do toalety. I tu płynnie przechodzimy do czegoś czego być nigdy nie powinno, czyli toaleta. Toaleta owszem jest za ścianką, czyli nie widać nas z łóżka siedzących na tronie ale zasadniczo nie oddziela nas nic co zamykało by tą przestrzeń, a nie każdy jest przyzwyczajony do wypróżniania się przy partnerze. Gdzie może być wszystko słychać i czuć. Jak na Luxury to słabo to wyglądało. I jeszcze czystość jacuzzi. Przy pierwszej kąpieli do ręki przyczepił mi się długi włos (nie nasz), a więc wanna nie była odpowiednio umyta i zdezynfekowana, co sprawiało, ze po każdej kąpieli w jacuzzi odczuwałem silną potrzebę dodatkowej kąpieli pod prysznicem. Po dodaniu specyfiku do robienia piany, na pianie pojawił się ciemny osad, co również należy domniemywać niezbyt dokładnego umycia wanny. My już tutaj nie wrócimy, a szkoda bo to miejsce z potencjałem.

  3. Julia Stodołka ★★★★★

    Bardzo polecam. Pokoje idealnie jak na zdjeciach, obsługa mila i pomocna, kontakt mailowy przed przyjazdem bezproblemowy, wszystko wyjaśnione. Lokalizacja na+, przy samym rynku. Pokoje czyste. Wejscie do hotelu ma swoj charakter, piekne szklane drzwi główne. Woda goraca, jacuzzi mimo braku podtrzymywania temperatury to trzymalo bardzo dlugo cieplo. 2 telewizory w pokoju, w tym jeden nad jacuzzi. W pokoju dostepny minibar co jest na plus, gdy nagle potrzeba napoju, jednak za dodatkowa oplata:) polecamy! A i sniadanie przepyszne!

  1. Elżbieta Kmak ★☆☆☆☆

    Poza położeniem "hotelu" wszystko inne na minus !! Panie w recepcji pracują tam chyba za kare.. w dniu przyjazdu dostaliśmy tylko kartę do pokoju i ulotkę że śniadaniami które trzeba dodatkowo opłacić, gdyż nie są w cenie.. uważam iż płacąc tyle za dobę, śniadanie powinno być obowiązkowe ! O czym nikt wcześniej nas nie poinformował. Sam wygląd na wejściu recepcji zniechęca do pobytu, mamy równiez zastrzeżenia co do jakości sprzątania pokoi (zwłaszcza jacuzzi)! Zaliczyliśmy również nieprzespane noce, poniewaz wszystko co dzieje się w innych pokojach i na korytarzu było słychać ! Sam wygląd tego miejsca nie wskazuje iż jest to tak drogi hotel. Brak parkingu przy tej cenie to też kpina z gości, najbliższy parking strzeżony który hotel poleca mimo bliskiej odległości od niego jest niestety dodatkowo płatny - 60 zł za dobe. Napewno już do Was nie wrócimy.. niestety uwagi zglosilibysmy na recepcji jednak Pani nawet nie zapytała czy jestesmy zadowoleni.. nie polecamy tego miejsca, szkoda pieniędzy ...odradzam !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Komorowski Luxury Guest Rooms?

Komorowski Luxury Guest Rooms znajduje się przy Długa 7, Stare Miasto, 31-147 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Komorowski Luxury Guest Rooms?

Można skontaktować się z Komorowski Luxury Guest Rooms pod numerem +48 505 989 371

Jak można dotrzeć do Komorowski Luxury Guest Rooms?

Do Komorowski Luxury Guest Rooms można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements