Opinie

  1. Zuzanna Baran ★★★★★

    Polecam z całego serca, wykonałam tam dwa przekłucia i bezproblemowo mi sie zagoil, pomoc zagwarantowana polecam!!!❤️❤️❤️

  2. Aleksandra Kuczera ★★★★★

    Polecam każdemu to miejsce. Chodzę do Kasi od wielu lat i dzięki niej pożegnałam się z problemami skórnymi na twarzy. Można liczyć na fachowe rady dotyczące prawidłowej pielęgnacji. Cudowna atmosfera. Gorąco polecam ❤️

  3. Ewelina Ewelina ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z zabiegów mezoterapii. Pani Wiola ma świetne podejście do klientów. Atmosfera w gabinecie jest przyjemna a zabiegi wykonywane profesjonalnie, z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Zdecydowanie polecam a sama z przyjemnością tam wracam.

  1. Kinga Trąbka ★★★★★

    polecam salon, pani byla bardzo miła wszystko tlumaczyla krok po kroku co robi zanim przebila mi kolczyk, dala mi znieczulenie i polecila preparaty do desynfekcji dala swoj kontakt w razie jakis nieprawidlowosci i pytan. usluga bardzo profesjonalnie i dobrze zrobiona, kolczyk swietnie sie goi. miala do wyboru piekne kolczyki z tytanu, napewno tam jeszcze wroce i goraco polecam!

  2. Baska Eden ★★★★★

    Polecam salon na Jagiellońskim i Panią Kasię! Chodzę do niej już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. To moja pierwsza kosmetyczka której zaufałam i oddałam swoją twarz do zabiegów i widzę że było warto. Kasia lubi to co robi i bardzo dba o klientki. Zawsze wie co trzeba zrobić i nigdy nie wciskała mi żadnych dodatkowych drogich zbędnych zabiegów i kosmetyków. Pamięta kto ma jakie upodobania a to bardzo ważne. Potrafi przypomnieć się że grafik jej się powoli zapełnia np.przed świętami i chce ci zarezerwować wolne miejsce. To bardzo miłe. W takiej kumpelskiej atmosferze tylko u Kasi :-)

  3. Malgorzata Praczynska ★★★★★

    Bardzo polecam ten salon wszystkim, którzy cenią profesjonalne usługi, miłą obsługę i niewygórowane ceny. Jakość usług jest doskonała a skuteczność zabiegów widoczna gołym okiem. Korzystałam również z usługi makijażu weselnego, który też gorąco polecam.

  1. Angelika Zwadlo ★☆☆☆☆

    Umawiałam się z Państwem telefonicznie na godzinę 13, mało tego, taki termin mi zaproponowano. W dniu dzisiejszym tylko pocałowałam klamkę i zobaczyłam karteczkę z informacją, że gabinet jest otwarty od 13:30. To jest niepoważne podejście do klienta. Wystarczyło tylko zwyczajnie mnie o tym poinformować telefonicznie dzień wcześniej lub po prostu rano - rozumiem, że mogą się zdarzyć różne sytuacje. Nie miałam okazji skorzystać z Państwa usług i po tym zdarzeniu już nie skorzystam.

  2. Patrycja Wielgosz ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Ponad 3 Msc temu robiłam kolczyka i do tej pory się nie chce goić. Tak się chwaliła ile to przekłuć zrobiła a jest źle zrobiony, za dużo jest przebite skóry w stosunku do kolczyka. Tu mnie przygotowuje do przeklucia a między czasie innej pani maseczkę na twarz kładzie. Do tej pory nie mogę się dodzwonić na poprawę kolczyka

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mirage - Salony Kosmetyczne?

Mirage - Salony Kosmetyczne znajduje się przy Osiedle Jagiellońskie 19, Bieńczyce, 31-834 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mirage - Salony Kosmetyczne?

Można skontaktować się z Mirage - Salony Kosmetyczne pod numerem +48 126 471 341

Jak można dotrzeć do Mirage - Salony Kosmetyczne?

Do Mirage - Salony Kosmetyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements