Niestety nie polecam tego salonu.. byłam na balejażu, pokazałam foto na jakim efekcie mi zależy, po wszystkim okazało się że włosy ledwo co wyglądają inaczej niż przed balejazem.. jak zwróciłam fryzjerce uwagę powiedziała że efekt jest ale mało widoczny bo mam włosy słabej jakości! Gdzie przed wykonywaniem pracy zapewniła mnie że włosy będą jasne jak chce..Wokoło stoją praktykanci którzy w sumie nic nie robią .. stoją i patrzą.. zero wody, kawy cokolwiek.. gdy zapytałam o toaletę wskazano mi ją w innym pomieszczeniu gdzie jest skład wszystkiego, ciuchów, brudnych butów, mopów, ścierek .. ogólnie syf syf i bałagan! Brzydziłam się skorzystać tam z WC… Za usługę balejażu którego nikt z bliskich nie zauważył nawet zapłaciłam 270zl… Nie polecam Nie czułam się tak dobrze …
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka ★☆☆☆☆
-
Magdalena Kumur ★★★★★
Już od kilku miesięcy korzystam z usług fryzjerskich i nigdy się nie zawiodlam ! Pani Agata jest mega profesjonalna , z ogromną dbałością podchodzi do wykonania fryzury , zawsze ta sama bo robię trwałą , ale za każdym razem jestem zachwycona ! Pani Agata również nie wciskuje ciemnoty i mówi jak jest lub co da się zrobić czy też co powinnam zrobić na włosach . Pani która zajmuje się paznokciami również staje na wysokości zadania ! Paznokcie są piękne , bardzo długo się trzymają i atmosfera która tworzy całą załogą salonu Euforią jest niesamowita ! Nie zamieniła bym jej na nikogo innego ! Salon godny polecenia , nie drogi , czysty i zadbany . Bardzo dziękuję !
-
Riko ★★★★★
Polecam super salon miłe, uśmiechnięte fryzjerki, ja i żona jesteśmy zawsze zadowoleni
-
Piotr K. ★☆☆☆☆
Nie polecam, można mówić jaką chce się fryzurę a i tak zawsze jest to co akurat wyjdzie, i to nie jeden i nie dwa razy
-
anciaa16 ★☆☆☆☆
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Skorzystałyśmy z usługi makijażu u Pani Natalii. Przykro nam stwierdzić, ale nie można tego było nazwać makijażem. Pani Natalia dostała od nas konkretne sugestie jak chcemy aby makijaż wyglądał. Wyszłyśmy z salonu z kompletnie czymś innym ( nie wspominając o drastycznych błędach jak odcięcia podkładu na twarzy, dwie plamy cieni na oku, wytuszowane połowę rzęs, nieroztarte dwie kreski bronzera itd.). Makijaż nawał się do zmycia tuż po przyjściu do domu. Dodam, że był to makijaż na wesele, które było 1,5h poźniej. Finalnie musiałyśmy pomalować się same mimo zapłacenia za usługę.
-
Ania Ania ★☆☆☆☆
NIE POLECAM !!! Włosy zapuszczane prawie 2 lata, a młoda Pani "skrając zniszczone końcówki" postanowiła ściąć przeszło 20cm!!! Pomijając drastyczne pogorszenie stanu psychicznego, to za miesiąc mam 3 wesela i żadnej sensownej oraz pożądanej fryzury nie zrobię! Z włosów do lędźwi pozostały włosy ledwo dochodzące do łopatek...
-
Kiler 84 ★★★★★
Profesjonalne podejście do klienta przemiła obsługa polecam i napewno jeszcze skorzystam z usług salonu EUFORIA. Ścinanie męskie, damskie SUPER tak jak chcesz tak cię zetną słuchają klienta. Fryzura córki na komunie przepiękna fachowo wykonana przez Panią właścicielkę. Wystarczy pokazać zdjecie fryzury i córka miala taka samą jak ze zdjecia. Fryzura trwała dobrze i profesjonalnie wykonana. Profesjonalizm w każdym stopniu. Pani właścielka jak i pracownicy bardzo mili uśmiechnięci. Polecam zaglądnięcie na stronę fb. Pozdrawiam caly personel EUFORIA .W.G
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Euforia?
Euforia znajduje się przy plac Kościuszki 2, 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Euforia?
Można skontaktować się z Euforia pod numerem +48 531 492 105
Jak można dotrzeć do Euforia?
Do Euforia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku