Opinie

  1. Anna C ★★★★★

    Jestem stałą klientką Pani Marty od chyba 15 lat. Nie zdarzyło się żebym nie była zadowolona. Polecam miejsce w czystym sumieniem. Zarówno Pani Marta jak jej pracownicy zawsze pracują na najwyższym poziomie.

  2. Martyna Drożdż ★★★★★

    Za każdym razem mam bardzo starannie zrobioną stylizację, więc mogę z całego serca polecić właściwie każdą stylistkę w tym salonie!!! Nie tak dawno postanowiłam zawalczyć z kompleksami i wymodelować lekko usta. Nie mogłam być bardziej zadowolona!! Czuję się o wiele pewniej siebie, usta są cudownie zrobione, a i sama atmosfera w salonie jest tak ciepła, że czuje się jakby przychodziło się do przyjaciółki!! Zdecydowanie polecam

  3. Gabriela Białczyk ★★★★★

    Najlepszy salon w Krakowie! Pełen profesjonalizm oraz miła atmosfera od samego wejścia. Chodzę do salonu od lat, najpierw do Pani Marty a teraz do dziewczyn i zawsze czuje się idealnie zaopiekowana. Be Glamour to miejsce z sercem gdzie czuje się jak w domu. Polecam

  1. Lidka Solewska ★★★★★

    Bardzo polecam salon! Atmosfera wspaniała oraz dziewczyny bardzo profesjonalne. Byłam już pare razy i stylizacje zawsze dokładnie wykonane. Często mam problem z tym co chce na pazurach ale Pani Justyna oraz Julia zawsze służą pomocą i podają kreatywne pomysły.

  2. Klaudia Kempista ★★★★★

    Bardzo polecam ten salon! Pani Marta zawsze jest bardzo profesjonalna oraz w salonie jest miła atmosfera. Chodzę do salonu już 2 lata i nie wyobrażam sobie iść gdzie indziej. Paznokcie zawsze są wykonane dokładnie i starannie. Warto wybierać i wspierać taki salon gdzie osoba wykonująca usługę jest zawsze w pełni zaangażowana i oddana swojej pracy! Dlatego wybieram salon Pani Marty❤️

  3. Dagmara Dąbek ★★★★★

    Najwspanialszy salon pod słońcem. Korzystam z usług Pani Marty od 3 latach. W trakcie tych trzech lat przez moją nieuwagę dwa razy musiałam skorzystać z innego miejsca zajmującego się profesjonalnym manicurem, ponieważ do Pani Marty zabrakło terminów - co w ogóle nikogo nie powinno dziwić. No i cóż mogę powiedzieć. Wracałam od razu do Pani Marty z błaganiem o ratowanie moich dłoni. Nie ma lepszej kosmetolożki. Ta wspaniała kobieta wybitnie się realizuje i dokształca w przeprowadzaniu zabiegów kosmetycznych. To właśnie ona pomogła mi pozbyć się zmian trądzikowych, stanów zapalnych na buzi czy przebarwień. Pani Marta bardzo dużą uwagę przykłada do tego by jej zabiegi były wykonane z największą starannością. Ciągle się szkoli dzięki czemu jej oferta zabiegów kosmetycznych jest coraz dłuższa. Zaufajcie tej kobiecie. Ona jak nikt inny zaopiekuje się wami od stóp do głów. Gwarantuję Wam, że jeśli choć raz tam pójdziecie to będziecie wracać. Be Glamour uzależnia ❤️

  1. Agnieszka Z ★★★★★

    Na lepszego kosmetologa nie można trafić! Po kilkuletnim borykaniu się z problemami skórnymi, bezskutecznym leczeniu dermatologicznym, trafiłam do Pani Marty i to co się wydarzyło w przeciągu kilku miesięcy jest rewelacją! Dokładnie przeprowadzony wywiad, idealnie dobrane kosmetyki, pomoc i odpowiedź w każdej sprawie, przyznam że nigdy nie spotkałam się z taką szeroką konsultacją przed zabiegiem i opieką po zabiegu. Myślę, że nie raz wrócę do Pani Marty, bo wiem że otoczy moją skórę fachową opieką. Dziękuję to za mało! Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Be Glamour - Salon Kosmetyczny?

Be Glamour - Salon Kosmetyczny znajduje się przy Aleja Jana Pawła II 38, Prądnik Czerwony, 31-571 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Be Glamour - Salon Kosmetyczny?

Można skontaktować się z Be Glamour - Salon Kosmetyczny pod numerem +48 504 424 768

Jak można dotrzeć do Be Glamour - Salon Kosmetyczny?

Do Be Glamour - Salon Kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements