Opinie

  1. Marcin Grunwald ★★★☆☆

    Bardzo dużo ryżu,mało składników głównych.Sushi z łososiem dobre, sushi z tuńczykiem okropne, nie wiem skąd ten tuńczyk, ale przypomina najtańszą konserwę. Całość okropnie zawinięta, rozpada się przy próbie podjęcia pałeczkami.

  2. Ewelina Jurek ★☆☆☆☆

    Zamówiłam Burger sushi jest nie jadalny, strasznie tłusty co widać na zdjęciu a w dodatku z włosem jak można coś takiego podawać ludziom SKANDAL !!! nie polecam

  3. Krzysztof Kr ★☆☆☆☆

    Ramen to jakieś pomyje!!! wołowina gumowata, jajko na twardo, makaron śmakuje jak najtańszy z bjedry zupa to sama woda nie jest to rosół ani bulion tylko woda "pomyje" Rozumiem ŻE TO NOWOŚĆ ALE TEGO NIE DA SIĘ ZJEŚĆ. Sushi nawet dobre Jestem wściekły bo to był mój jedyny posiłek w ciągu dnia a tego nawet nie da się zjeśc. Będe żądał zwrot pieniędzy.

  1. Rafał “ManiusNG” Mania ★★★★★

    Kolejne już zamówienie i po raz kolejny 100% satysfakcji. Pyszne sushi w tempurze, szybka realizacja. Na pewno wrócę po dokładkę:)

  2. Sabina Kochowska ★☆☆☆☆

    Tak wiem, jest sylwester.. ale! Zadzwoniłam o godzinie 14:00 żeby zapytać czy jest opcja złożenia zamówienia na godzinę 20:00. Pani odpowiedziała, że oczywiście! Zapytała czy dostawą, powiedziała że jeśli tak to max 15min opóźnienia mogą mieć. Złożyłam zamówienie i czekałam do godziny 20:30, po czym zadzwoniłam zapytać co z moim zamówieniem. Usłyszałam kilkanaście przepraszam, ale mamy dużo zamówień - będziemy maksymalnie 21;15. Kolejny telefon wykonałam o 21:30 - znowu usłyszałam kilkanaście razy przepraszam. Sushi przyjechało przed 22.. Rolki są porozwalane, pokrojone tak, że jeden kawałek ma 5cm a drugi 1cm, serka jest dosłownie nawalone do środa, a składniki takie jak ryby rzucone na szybko.. porażka!!!! Ja naprawdę rozumiem, że jest sylwester i dużo zamówień. Ale traktujcie klientów poważnie!!!! Jeśli ktoś dzwoni o godzinie 14:00 i zamawia sushi na 20:00 a dostaje je o 22 to to jest chyba jakiś żart???! I jeszcze tak marnej jakości.. mogłam złożyć zamówienie o 18 i dostała bym zapewne o tej samej godzinie. Poza tym trzeba mierzyć siły na zamiary a nie liczyć tylko na to żeby się nachapač jak najwięcej! NIE POLECAM!!!!

  3. Grzegorz Filipek ★★★★☆

    Smaczne sushi zamawiane z dostawą. Szybki przyjazd w ciągu 40 minut, estetycznie opakowane, dbałość o szczegóły i dodatki. Na spróbowanie poszła jedna rolka uramaki z krewetką w tempurze, owiniętą łososiem. Do tego dobra zupa miso shiru z tofu i omletem i niezła zupa rybna. Doświadczenie pozytywne, pewnie nieraz jeszcze coś zamówimy.

  1. Gregor ★★★★☆

    Smaczne sushi zamawiane z dostawą. Szybki przyjazd w ciągu 40 minut, estetycznie opakowane, dbałość o szczegóły i dodatki. Na spróbowanie poszła jedna rolka uramaki z krewetką w tempurze, owiniętą łososiem. Do tego dobra zupa miso shiru z tofu i omletem i niezła zupa rybna. Doświadczenie pozytywne, pewnie nieraz jeszcze coś zamówimy.

  2. Jan Jaworski ★☆☆☆☆

    Sushi niskiej jakości. Rozwalające się rolki. Zamawiałem w wielu miejscach w Krakowie, ale tego stanowczo nie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Koku Sushi Point Krakow?

Koku Sushi Point Krakow znajduje się przy Doktora Jana Piltza 43, Dębniki, 30-392 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Koku Sushi Point Krakow?

Można skontaktować się z Koku Sushi Point Krakow pod numerem +48 571 511 466

Jak można dotrzeć do Koku Sushi Point Krakow?

Do Koku Sushi Point Krakow można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements