Opinie

  1. Magdalena ★★★★★

    Już podczas pierwszej wizyty Pani Natalia zrobiła na mnie ogromne wrażenie - profesjonalna, miła i bardzo uważna. Efekty zabiegu przerosły moje oczekiwania. Polecam Podgórski Dom Urody, na pewno będę wracać!

  2. Ala Juszczak ★★★★★

    Kolejna wizyta w Podgórskim Domu Urody. Jak zawsze Madzia pełna ciepła doradziła mi jesienną pielęgnację. Chwila dla mnie pełna odprężenia. Już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty w listopadzie.

  3. Karolina Gądek ★★★★★

    Serdecznie polecam kosmetolog Magdę! Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm i zawsze cudowna atmosfera. Korzystam u Magdy głównie z zabiegów na twarz i od lat jestem tak samo zachwycona -zdecydowanie najlepsza!

  1. Anna ★★★★★

    Polecam Panią Martę, która zajmuje się zarówno moją twarzą jak i stopami. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Panią Martę cechuje profesjonalizm i wiedza co przekłada się na moją cerę, która po zabiegach wygląda o wiele lepiej niż zanim zaczełam korzystać z usług. Pedicure wykonywany jest zawsze starannie oraz bezboleśnie. Polecam, stała klientka :)

  2. Dominika ★★★★★

    Jakiś czas temu miałam okazję korzystać z usług tego salonu. Jestem zachwycona wizytą pod każdym względem. Od wejścia zostałam miło przywitana, w salonie panuje bardzo kameralna i przyjazna atmosfera. Miałam przyjemność poznać Panią Martynę, która zajęła się mną wzorowo. Czułam się przy niej swobodnie i komfortowo, odniosłam wrażenie będąc na miejscu, że jestem w odpowiednich rękach, świadczy o tym nie tylko sam wykonany zabieg, ale również wiedza i empatia. Czy wyszłam stamtąd zrelaksowana ? To powinno być oczywiste :) Polecam serdecznie.

  3. Tereska ★★★★★

    Dzięki Pani Bożenie, nie myślę już o zakupie peruki. Pani Bożena przecudna kobieta, bardzo empatyczna doprowadziła moja skórę głowy i włosy do efektów których się niespodziewałam. Polecam !!! Oprócz zabiegów, dostalam świetna merytoryczna wiedzę wiedzę temat struktury włosów i ich pielęgnacji.

  1. Kasia Rubacha ★★★★★

    Profesjonalna obsługa od wejścia! Piękny wystrój. Polecam masaż u Pani Magdy, która jest niesamowicie sympatyczna i profesjonalna! :)

  2. Agnieszka Grochowska ★★★★★

    Moja Bardzo Pozytywna opinia tego gabinetu . Urocze miejsce z klimatem , spokojem i relaksem . Pełna kultura , profesjonalizm i wiedza Młodych Pań Kosmetolożek które zajmują się wspaniale i z sercem ciałem i duszą . Polecam Panią Madzię , Panią Martynkę - dziękuję za podejście . Właściwie to Pani Madzia zdecydowała że wybrałam zabiegi na ciało w tym Gabinecie . Polecam i dziękuję . AG .

  3. Anna H ★★★★★

    Eleganckie, zadbane i profesjonalne miejsce. Czułam się zaopiekowana i ciepło traktowana od samego wejścia do wyjścia z salonu. Masaż relaksacyjny naprawdę przyjemny i odprężający. Ciekawy, sezonowy zapach olejku przypadł mi do gustu. Polecam wszystkim kto znajdzie choć chwile czasu dla siebie. Na pewno wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Podgórski Dom Urody?

Podgórski Dom Urody znajduje się przy Bolesława Limanowskiego 11, Podgórze, 30-551 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Podgórski Dom Urody?

Można skontaktować się z Podgórski Dom Urody pod numerem +48 123 072 055

Jak można dotrzeć do Podgórski Dom Urody?

Do Podgórski Dom Urody można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements