Opinie

  1. Olena Komenda ★★★★★

    Przeczytałam opinie i zdecydowałam się na oczyszczanie cery. Wszystko bardzo profesjonalnie i dokładnie. Sprzęt mi zaimponował i staranność wykonania zabiegów. Polecam ten salon.

  2. Karolina Nibus ★★★★★

    Bardzo dobre miejsce na chwilę relaksu i podratowania włosów. Już na pierwszej wizycie udało się dobrać odpowiednie zabiegi i jestem już po szóstym, włosy są nie do poznania! Cery również nie miałam tak gładkiej jeszcze nigdy. Bardzo doceniam też profesjonalnie zrobiony manicure japoński. A o masażu Kobido mogę rozgadywać się godzinami! Absolutnie niedocenione miejsce. A jak dla mnie najbardziej budżetowe spa w okolicy z bardzo profesjonalnym składem.

  3. M ★★★★★

    Polecam, manicure w wykonaniu Pani Pauliny wygląda perfekcyjnie. Pani paulina bardzo skupia się na swojej pracy dzięki czemu efekt trzyma się kilka tygodni bez napowietrzania, odprysku itp.

  1. Karolina Szyłkiewicz ★★★☆☆

    Paznokcie zrobione ładnie. Zraziło mnie jednak, że na dzień dobry dowiaduję się, że za ściągnięcie hybryd po innym salonie jest dopłata aż 30 zł. Na booksy takiej informacji nie ma przy rezerwacji, a jak już przyszłam z odrostem to nie pójdę sobie bo gdzie nagle znajdę inny salon. Do tego pani miała komórkę na wierzchu i ciągle na nią zerkała jak przychodziły co chwilę powiadomienia. W czasie pracy z klientką powinno się schować telefon.

  2. Patrycja Maniecka ★★★★★

    Wizytę w salonie zamówiłam po pozytywnej opinii koleżanki. Rzeczywiście nie zawiodłam się. dłonie i stopki mam pięknie przygotowane na nadchodzące lato ! Serdecznie polecam salon a przede wszystkim sympatyczną Panią Paulinę która potrafi nie tylko dobrze doradzić ale i wykonać swoją pracę na 5+

  3. Anna XYZ ★☆☆☆☆

    Jestem zniesmaczona wizytą i kolejny raz już na pewno nie skorzystam...umowilam sie na manicure klasyczny i na dzien dobry usłyszałam od p. Pauliny że taki manicure to sobie mogę sama w domu zrobić i dla niej to wyrzucanie pieniędzy w błoto...nie wiem co powiedziec. Cala wizyta trwała godzinę i odbyła sie w niezręcznej ciszy przerywanej pofukiwaniem Pani Pauliny gdy coś szło nie po jej myśli.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Kosmetyczny Harmony?

Salon Kosmetyczny Harmony znajduje się przy Grunwaldzka 15H, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Kosmetyczny Harmony?

Można skontaktować się z Salon Kosmetyczny Harmony pod numerem +48 122 798 911

Jak można dotrzeć do Salon Kosmetyczny Harmony?

Do Salon Kosmetyczny Harmony można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements