Andrzejki 2025. Jeśli miałbym oceniać tylko jedzenie i obsługę to byłoby 5 gwiazdek , ale oprawa muzyczna totalna klapa , wielkie zero . Pani wokalistka nieumiejąca śpiewać , już lepiej jak szły kawałki bez jej „śpiewania” , DJ niepotrzebnie przedłużał piosenki a ogólnie większość nie do tańczenia , zero nowości , na palcach jednej ręki można policzyc dobre kawałki . Ogólnie do bani , nie polecam. Cały nasz stolik nie był zadowolony .
Zdjęcia
Opinie
-
Mirosław Grzesiak ★☆☆☆☆
-
Pani Pestkaaa ★☆☆☆☆
Andrzejki 2025 kompletna szmira ,pani która śpiewała i dj kompletnie dno muzyka nie do tańczenie odradzam wszystkim to miejsce nigdy tu nie wrócę ,grają stare przeboje do których nie da się tańczyć ,pani nie umie śpiewać ,odradzam wszystkim,zmarnowane Andrzejki
-
Weronika ★★★★★
Organizowaliśmy przyjęcie weselne w tym roku. Współpraca z Panem Darkiem przebiegła bez problemu. Jest bardzo rzeczowy, doradzający i znający się w tym temacie. Wie co się sprawdza i szuka rozwiązania na każdy pomysł. Dodatkowo dużym atutem jest wystrój sali, dla każdego kto lubi antyki jest spełnieniem marzeń. Duży parking przed i za obiektem sprawia, że nikt o nic nie musi się martwić. Pokój z większą ilością łóżek sprawdził się idealnie na odpoczynek dzieci podczas wesela. Duży i wygodny parkiet do tańczenia pomieści wszystkich gości. Jedyny minus - brak zabezpieczenia kominka z każdej strony, co stwarza zagrożenie poparzenia, zwłaszcza dla małych dzieci. Organizacyjnie podczas przyjęcia, alkohol w całości nie został wystawiony na początku wesela, a trzeba było się o niego upomnieć, żeby został przyniesiony. Proponuje też dać komuś listę szwedzkiego stołu, żeby tak jak w naszym przypadku nie zabrakło "kultowych ogórków kiszonych". Podsumowując polecam każdemu, aby zorganizować tam przyjęcie weselne, jest niezapomniany klimat i pozostanie na zawsze z nami. Miejsce to jest magiczne i pełne wyjątkowych przeżyć.
-
BARTEK SOBIERAJ ★★★★★
Serdecznie polecam:-) Mielismy wesele w tym roku / 2025 / na 150 osób 1.Konkretny kontakt i precyzyjne ustalenia z p.Dariuszem 2.Jedzenie bardzo dobre i obsługa kelnerska rewelacja 3.Piekna sala / przy stołach wykładzina hotelowa, jest przez to ciszej , da sie rozmawiac gdy gra muzyka 4.Świetne i gustowne meble i sofy -robią klimat 5.Duuuuuzy parking:-) 6.Reeeeewelacyjny chleb,smalec, kiełbaska i wedliny na szedzkim stole 7.Super-kelnerzy wszystko świetnie rano spakowali,szybko i sprawnie nam wydali to co pozostało Polecamy z całą Rodziną
-
Joanna Młynarczyk ★☆☆☆☆
Byłam gościem na imprezie. Bardzo słaba organizacja. Na stole puste butelki soki nie uzupełniane na bierząco. Pod wieczór sytuacja robiła się nieprzyjemna ponieważ my jako goście czuliśmy się już bardzo niechciani przez obsługę a najlepiej żebyśmy wyszli jak najszybciej mimo ze ponoć miało nie być limitu czasu na świętowanie. Myślę ze sama tam nie wrócę organizować przyjęcia
-
Ares Nowak ★☆☆☆☆
Organizowaliśmy wesele w tym lokalu i miał to być spokojny dzień i najpiękniejszy lecz był najgorszy z możliwych od samego wyboru tego lokalu. Umowa to fikcja przygotowana przez właściela lokalu co okazało się podczas trwania wesela. Połowy rzeczy które były w umowie nie istniały po za tym posiłki zimne. Jeśli chodzi o sprzątanie stołów to kompletny dramat goście się skarżyli co chwile że nikt nie sprząta stołów. Zostaliśmy oszukani z napojami za które właściciel sobie dolicza bez podstawnie (radzę zostawiać dzbanki i szklanki pod stolikiem. Właściciel to nieprzyjmny typNaprawdę MEGA NIE POLECAM !!!!!!!
-
Agnieszka Pietras ★☆☆☆☆
Dodaje tylko jedna gwiazdkę byłam ma imprezie i niestety nikt nie był zadowolony, nie donosili jedzenia soków dopiero organizatorzy musieli się upominać! To średnio wyglądało wtedy atmosfera robi się średnia wśród gości!
-
Damian P ★☆☆☆☆
Wystawiam jedną gwiazdkę a to tylko dlatego, że nie mogę wystawić żadnej. Właściciel to zwykły **** wyciągający pieniądze od młodych i podnoszący cenę w trakcie wesela. Obsługa gburowata, pokoje niezbyt czyste i chłodne. Kompletne ignorowanie tego co ustaliło się wcześniej o ile tylko właściciel uzna, że jednak mu się to nie opłaca. Córka popłakała się na własnym weselu...... nikomu nie życzę podobnych doświadczeń.
-
Zenon Kita ★★★★☆
Zatrzymaliśmy się tylko na jedną noc. Pokoje duże, ciche, łóżka bardzo wygodne, czysto. Śniadanie smaczne i duży wybór. Olbrzymi parking. Obsługa bez zarzutu. Dobry stosunek jakości do ceny. Jedynie lokalizacja trochę słaba. Do Wieliczki jednak 4 km.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dworek Emilii?
Dworek Emilii znajduje się przy Tomaszkowice 440, 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dworek Emilii?
Można skontaktować się z Dworek Emilii pod numerem +48 122 507 909
Jak można dotrzeć do Dworek Emilii?
Do Dworek Emilii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku