Opinie

  1. Piotr Chludziński ★★★★★

    Super miejsce na wyjazd do Krakowa - blisko dworca, restauracja w tym samym budynku, rynek tuż obok, cisza w nocy, czyste i zadbane apartamenty. Zdecydowanie na TAK

  2. Katarzyna Serwatka ★★☆☆☆

    Szkoda, że w ofercie nie zaznaczono, że w oknie są kraty. Nie każdy będzie czuł się dobrze w takim pokoju. Ogólna ocena bardzo przeciętna i w odpowiedzi od razu zaznaczam, że często podróżuję do Krakowa i w podobnych cenach a to podobno była promocja, można wynająć świetne apartamenty. Tylko jedna mała łyżeczka do kawy, brak stolika nocnego z lampką, kontakt daleko od łóżka, niewygodny materac,lodówka znajdowała się praktycznie koło głowy, w drzwiach wejściowych szpara, słychać było kaszel sąsiada obok i to było stresujące bo sąsiadował z łazienką i sprawiało, że nie czułam się komforto.Papieru toaletowego tylko jedna mała rolka.Nie było gąbeczki do umycia naczyń. Oderwane listwy podłogowe. Nie było mikrofali, kuchenki ale za to były garnki nie wiadomo w jakim celu. Na plus lokalizacja, łazienka - ciepła woda, czysta pościel. Nie było również problemu z kontaktem przed planowanym przyjazdem. Nie wrócę ponownie.

  3. Ewa S ★★★☆☆

    Czysto tylko w pokoju bo w kabinie prysznicowej pleśń. Dobra lokalizacja, niewygodne łóżko gdyż są połączone dwa pojedyncze materace i śpiąc we dwoje zapada się na złączeniu materaców. Dziwne rozmieszczenie mebli i praktycznie przy łóżku szafka kuchenna ze zlewem, mikrofalówka. Edit: Nie odniosłam mylnego wrażenia, była to pleśń. Na ponowny pobyt nie mamy ochoty.

  1. Joanna Warych ★★★★★

    Byłam w Aparthotel Platinum kilka razy. Pokoje czyste, w pełni wyposażone. Byłam w kilku pokojach podczas kilku pobytów, wszystkie świetne. Obsługa bardzo miła, Pani menadżer bardzo miła, przy ostatnim pobycie mile zaskoczyła innym pokojem, poprostu extra. Kilka minut spacerkiem do Galerii Krakowskiej, jak również do dworca PKP. Polecam w 100% i napewno jeszcze tu wrócę .

  2. Marysia Szymańska ★★★★★

    Super lokalizacja, świetne wnętrza, instrukcja jak wejść do apartamentu jasna i klarowna. Pokoje świetnie wysprzątane, bez żadnych zarzutów. Dodatkoow można sobie zrobić kawkę, herbatkę. Nie brak również piekarnika, mikrofali, lodówki z zamrażarką. Jak ktoś chce nocleg przepiękny w świetnej lokalizacji, z której blisko jest do wszystkiego to serdecznieee polecam

  3. Ewa Garus ★★★★★

    Super lokalizacja. Wszędzie blisko. Pokoik wygodny i pięknie urządzony.

  1. Błażej Bekus ★★★★☆

    Pozytywy: - Lokalizacja - Kontakt z obsługą (w pokoju zapowietrzyły się grzejniki i w ciągu pół godziny przyszła pani, żeby to naprawić). - Duża, pojemna szafa. Minusy: - Łóżko, spod którego wypadły deseczki (nie były w żaden sposób przymocowane). - Brak płynu do naczyń i zmywarki.

  2. Anita M ★★★★★

    Blisko do centrum, bardzo czysto w pokojach, spokjne miejsce , przesympatyczna obsługa

  3. Mateusz eS ★★★★★

    Fajne miejsce w klimatycznej części Szczecina , blisko dobre restauracje, centrum Galaxy i Wały Chrobrego. Czysto , przyjemnie, miło i niedrogo . To był świetny wybór , polecam.

  1. Dagmara Zielinska ★★☆☆☆

    Wybraliśmy apartament typu De lux, który miał być większy. Szczerze mówiąc wielkość tego "apartamentu " była mikroskopijna. W łazience nie szło się normalnie wykąpać przez nie zamknięty prysznic woda stała w całej łazience. Wstawałam z łóżka.. I odrazu byłam w kuchni. Jeśli wybrałam pokój typu de lux, który miał być większy nie chce wiedzieć jak wyglądał ten mniejszy.. Plusem dla mnie była lokalizacja.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Aparthotel Platinum?

Aparthotel Platinum znajduje się przy Rakowicka 19, Grzegórzki, 31-511 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Aparthotel Platinum?

Można skontaktować się z Aparthotel Platinum pod numerem +48 882 356 459

Jak można dotrzeć do Aparthotel Platinum?

Do Aparthotel Platinum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements