Dobra lokalizacja ale brud w pokoju. Pokój dla 4 osób a dostaliśmy 2 poduszki i 2 ręczniki. Jak poprosiliśmy o dodatkowe 2 poduszki to przynieśli nam brudne śmierdzące poduszki.
Zdjęcia
Opinie
-
Kamil ★★☆☆☆
-
Katarzyna ★☆☆☆☆
Szczerze nie polecam! Zdjęcia które są w galerii nie mają nic wspólnego z rzeczywistością a całokształt pozostawia wiele do życzenia kurz i brud był tam wszechobecny wyrwane gniazdka szafka wyrwana z zawiasów sztućce talerze kubki oblepione więc żeby z tego skorzystać trzeba było najpierw Sobie umyć zimna woda pod prysznicem smród papierosów w całej klatce!! . Wstyd że Ktoś oferuje takie byle co i nazywa to APARTAMENTEM!
-
anke anke ★★★★☆
Świetna lokalizacja i to wystarczy na jedną noc. Czysto, bardzo ciepło, wygodne łóżko, gniazdka przy łóżku (nie zawsze jest to oczywiste). Dobra relacja jakości do ceny. Gwiazdka odjęta za brak windy i zużyte elementy wyposażenia, które utrudniały funkcjonowanie w lokalu (mniejsza o estetykę).
-
Apolonia ★☆☆☆☆
Nie polecam. Pomimo dobrej lokalizacji dużym minusem jest brud, widać że mieszkanie jest niedoczyszczone po poprzednich gościach. Dodatkowo warto uważać na niechcianych lokatorów. Wracając wieczorem do apartamentu zastaliśmy mężczyznę śpiącego pod naszym mieszkaniem na ręczniku i bez butów.
-
Ania J ★★☆☆☆
Duże rozczarowanie. Zdjęcia znacząco odbiegają od rzeczywistości. Czasy świetności pokój ma dawno za sobą. Niedomykajaca się kabina prysznicowa, niedziałająca płyta indukcyjna (po otrzymanej instrukcji nadal bez zmian), niedomyte naczynia, kurz na schodach, materac zamiast łóżka. Cena zdecydowanie za wysoka za takie warunki. Jak najbardziej na plus możliwość przechowania bagażu. Jedynym plusem jest lokalizacja, 10min pieszo do Dworca.
-
justyna kosmowska ★★★★☆
Nocleg w mieszkaniu nr 14 . Nocowałam 2 doby i nie zgadzam się z poprzednimi opiniami. W mieszkaniu było czysto, kaloryfery gorące, woda w Iranie również. Kawa,herbata, suszarka do włosów, tv, deska do prasowania, żelazko….Łóżko takie jak w większości miejsc noclegowych lekko niewygodne:). Lokalizacja idealna jak ktoś przyjedzie pociągiem.wszędzie blisko. Urok starych kamienic.Mieszkania faktycznie mało wygłuszone.
-
Paulina Jałocha ★☆☆☆☆
Zapowiadało się niezle, ale na miejscu zastaliśmy materac cały w czarnych włosach, brudną patelnie, ogólny nieporządek. Za dodatkowa opłatą można było zamówić ,,dodatkowe sprzątanie,,. Więcej nie wrócę.
-
Wiktoria Szlachetka ★☆☆☆☆
Jedyny plus tego miejsca to lokalizacja, poza tym brudne ściany z kartonu gdzie słychać wszystkich sąsiadów, kabina od prysznica nie zamyka się, brak kaloryfera, w trudniej dostępnych miejscach pełno kurzu, brudne sztućce
-
Anna Nowak ★☆☆☆☆
Świetność tych mieszkań, a przynajmniej tego które wynajęłam, już dawno minęła. Skoro właściciele nie dbają o to miejsce, to może należałoby zaaktualizować zdjęcia na stronie? Pomogę, załączając przykładowe. Daje jedną gwiazdkę jedynie za całkowity zwrot pieniędzy, ale najchętniej wymazałabym to miejsce z pamięci.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres 2NIGHTS APARTMENTS?
2NIGHTS APARTMENTS znajduje się przy Aleksandra Lubomirskiego 23, Grzegórzki, 31-509 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do 2NIGHTS APARTMENTS?
Można skontaktować się z 2NIGHTS APARTMENTS pod numerem +48 733 770 361
Jak można dotrzeć do 2NIGHTS APARTMENTS?
Do 2NIGHTS APARTMENTS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku