Nie polecam, przez kilka dni pod rząd łazienka damska była obsrana od góry do dołu
Zdjęcia
Opinie
-
Naleśnior ★☆☆☆☆
-
xNicola ★★★☆☆
Przy takiej ilości pokoi łazienka powinna być sprzątana o wiele częściej, ponieważ jest w niej brudno. Jeżeli chodzi o pokój jest w porządku.
-
Zup Fun ★★★★☆
Warunki adekwatne do ceny, miła obsługa, łazienka i kuchnia przynależna do kilkudziesięciu pokojów, wygląd hotelu całkiem fajny, łazienka składa się z dwóch kabin prysznicowych, czterech umywalek i toalety, kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę, szafki. Dojazd do centrum trwa około 40 minut, w szczycie kokuniakcyjnym do godziny, spod przystanku zaraz obok wejścia do hotelu. Blisko sklep Biedronka.
-
Weronika Wieczorek ★★★★☆
Generalnie myślę, że miejsce mogę polecić. Nie jest to co prawda centrum, więc dojazd do miasta zajmuje trochę, plus z minusów brak czajnika w kuchni, jakichś garnków itp. Mimo wszystko łazienka i kuchnia w bardzo dobrym stanie, świeżo po remoncie, pokoje w ok stanie i ceny przystępne.
-
Sylwia Sawicka-Kosielska ★★★★★
gorąco polecam. Mieszkaliśmy na 3 piętrze. Toalety i łazienki widać, że przeszły niedawno generalny remont. Nie zrobiłam zdjęć, ale przeglądając zdjęcia sprzed roku to teraz wyglądają zupełnie inaczej. Czysto, schludnie, pokoje wysprzatane. Jedyne czego mi brakowało to lustra w pokoju. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Bardzo miła obsługa i ogromnym plusem jest monitorowany parking w cenie
-
Sylwia Sylwia ★★★★★
gorąco polecam. Mieszkaliśmy na 3 piętrze. Toalety i łazienki widać, że przeszły niedawno generalny remont. Nie zrobiłam zdjęć, ale przeglądając zdjęcia sprzed roku to teraz wyglądają zupełnie inaczej. Czysto, schludnie, pokoje wysprzatane. Jedyne czego mi brakowało to lustra w pokoju. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Bardzo miła obsługa i ogromnym plusem jest monitorowany parking w cenie
-
Magdalena ★★☆☆☆
Dobry dojazd, pokoje czyste, duże, jasne, w pokoju jest szafa, stolik. Gdyby oceniać sam pokój byłoby 5. Kuchnia czysta, ale brak w niej wszystkiego-nie ma naczyń, garnków, sztućców, nie ma nawet lodówki, mikrofali ani czajnika, co sprawia że jest nieprzydatna. Łazienki to masakra. Średnio czyste, wszystko pordzewiałe, prysznice zniszczone. Brak kabin prysznicowych tylko stare zasłonki, brak wieszaków żeby cokolwiek powiesić. Za łazienki i kuchnie 1. Obsługa bardzo miła.
-
Dominik Kiezik ★★★☆☆
Nie jest to miejsce idealne ale ma swoje zalety. Jest bardzo tani i pokoje prywatne są duże. Łóżka są też dobre mimo że stare. Pościel czysta. Można dokupić śniadanie. Dobra komunikacja i jest cicho nie ma zgiełku bo to nie centrum. Rozumiem rozczarowanie wielu bo problem jest z toaletą. Męska toaleta jest słaba jakościowo no i czasem nie przestrzega się regulaminu. Myślę że remont by parę spraw załatwił. Generalnie miejsce Max do 3 dni dla nie znuszonego do dłuższego pobytu podróżnika. Wybierać pokoje gdzie zakwaterowac można mniej osób.
-
Hubert Szulc ★☆☆☆☆
Niestety gdybym mógł to dałbym 0 gwiazdek, zakwaterowano mnie tylko na jedna noc, chociaż miałem rezerwacje na dwie noce, zarezerwowałem wcześniej również pobyt na kolejne 3 tygodnie (po 2 noce) i również nie zabukowano mi pobytu, a dzwoniłem 3 razy żeby przypomnieć obsłudze na recepcji o rezerwacji (2 tyg przed pobytem, tydzień przed, 2 dni przed pobytem i w dzień pobytu ale wtedy nikt nie odbierał pomimo tego że dzwoniłem co godzinę). Ze zmęczenia nie miałem nawet sił sie kłócić z obsługą, calkowicie mnie olali, mieli to doslownie w dupie, a kompletnie dobil mnie tekst tamtejszego pracownika - to jest TBN prosze pana czyli tania baza noclegowa, zatem dla wszystkich którzy to czytają - potraktujcie to przesłanie poważnie Musiałem znaleźć w Krakowie nocleg zastępczy a nie jest to łatwe - cały weekend zepsuty. W dodatku bodajże tylko jedna łazienka męska/damska (oddzielnie)na jeden segment pokoi, tzn. łącznie 3 kabiny prysznicowe, szereg 5 umywalek i 2 miski ustępowe na kilkadziesiąt pokoi - nie planujcie rozwolnienia. Jedyne co na plus to zasługują drzwi do każdego pokoju - bardzo solidne, nie powiem, (sarkazm). Śniadanie bardzo średnie (chociaż te bułeczki które serwują wpłynęły na jedną gwiazdkę). Pokoje w bardzo średnim stanie, spałem w wielu hostelach, bazach noclegowych ale tak niewygodnego łózka nigdzie nie było (nie mogłem rano wytrzymać z bólu). Ponadto zimno, nie grzali wówczas chociaż na zewnątrz w nocy było mniej niż 5 stopni - ale za to woda była ciepła, czyli jakość tutaj zwyciężyła nad oszczędnością. I to wszystko za ponad 60 zł, sa inne hostele w Krakowie a nawet pokoje gościnne, w których można porządnie zjeść, wyspać się i nie martwić się o dach nad głową na czas pobytu. Szczerze nie polecam bo można wylądować przysłowiowo na dworcu. PS; wszystkie gwiazdki dałbym na 0 oprócz lokalizacji bo dogodna dla tych którzy są samochodem, parking jest duży niedaleko tego "hostelu".
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres NH Hostel / TBN House?
NH Hostel / TBN House znajduje się przy Osiedle Złotej Jesieni 15C, Bieńczyce, 31-828 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do NH Hostel / TBN House?
Można skontaktować się z NH Hostel / TBN House pod numerem +48 123 619 603
Jak można dotrzeć do NH Hostel / TBN House?
Do NH Hostel / TBN House można dotrzeć, korzystając z poniższego linku