Opinie

  1. Dominika Pe ★★★★★

    Karma którą zamawiam jest bardzo dobrej jakości mój pies czuję się po niej świetnie kondycja psa jest znacznie lepsza niż wcześniej gdy z karmy nie korzystałyśmy, je ją ze smakiem. W dniu wczorajszym zamówiłam karmę i zależało mi aby dotarła do mnie jak najszybciej- w dniu dzisiejszym jedna z Pań, która zapytałam kiedy karma dotrze postarała się aby zamówienie dotarło jak najszybciej- dlatego obsługa sądzę że również jest kompetentna i sympatyczna, bo polecam bardzo :)

  2. Paweł Dziedzic ★★★★★

    Kocham tę markę za jakość i uczciwy skład! Hipoalergiczna karma dla Cocker spaniela z Empire to strzał w dziesiątkę - świeże mięso, naturalne składniki, brak kurczaka. Widać różnicę w zdrowiu mojego psa, brak alergii i problemów skórnych. Z całego serca polecam każdemu opiekunowi - wdzięczność i zaufanie!

  3. Marlena Michalik ★★★★★

    Mój labrador zmagał się z problemami skórnymi. Próbowałam różnych karm, ale dopiero karma Empire przyniosła widoczne efekty - problemy skórne zniknęły, a sierść stała się gładka i lśniąca. Mój pies wreszcie się nie drapie, a ja nie denerwuje :) Polecam!

  1. Diana ★☆☆☆☆

    Nie wiem skąd nagle w przeciągu kilku tygodni takie super opinie. Owszem karma była super do czasu gdy nie został zmieniony skład i to bez informacji na stronie producenta. Na starym składzie wyszliśmy ze wszystkich alergii u mojego psa, od lutego alergia powróciła. Nie wiedziałam skąd aż tu nagle okazało się że skład jest zupełnie inny: drób (producent twierdzi, że nie kurczak tylko dziki drób co nie jest prawdą), zamiast batatów - ziemniaki i o wiele mniej mięsa niż w poprzedniej wersji. Byliście jedną z lepszych karm na rynku i tak potrafiliście to zepsuć. Gwarantuje, że nawet gdyby cena wzrosła a skład by się nie zmienił to ludzie nadal kupowaliby tą karmę! Nie polecam!!!

  2. Joanna Wieszczeczynska ★★★★★

    Moje psy to członkowie rodziny dlatego szukałam dla nich jak najlepszej jakości karmy i znalazłam EMPIRE. To karma którą moje psy uwielbiają zarówno 16 letnia Mini jak 3 letnia Milka , mają idealną wielkość dlatego chętnie zjada również nasza seniorka. EMPIRE ma idealny skład i nasze problemy trawienne poszły w zapomnienie. Sierść lśniąca, psy aktywne , szczęśliwe dlatego bardzo polecam. Warto dbać o potrzeby naszych czworonożnych przyjaciół żeby były z nami szczęśliwe i zdrowe a dobre jedzenie to podstawa dlatego z czystym sumieniem polecam EMPIRE

  3. Miki nik23 ★★★★★

    Gorąco polecam karmy i smaczki firmy Empire. Jest to jedyna karma, która moim pieskom bardzo smakuje i zajadają się nią prawie od roku. Dzięki niej mają wzorowe wyniki badań krwi, piękną błyszczącą sierść i zero zacieków pod oczyma ❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Empire Super Petfood?

Empire Super Petfood znajduje się przy Szlak 77, Stare Miasto, 31-153 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Empire Super Petfood?

Można skontaktować się z Empire Super Petfood pod numerem +48 222 500 600

Jak można dotrzeć do Empire Super Petfood?

Do Empire Super Petfood można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements