Opinie

  1. Brita .Brita ★☆☆☆☆

    Serdecznie polecam Panią Izę to świetna stylistka. Szkoda, ze właściciele nie dbają o komfort klientek i przy minusowych temperaturach na zewnątrz nie włączają ogrzewania. Na stylizacji paznokci było po prostu zimno. Współczuje paniom które tam pracują i spędzają cały dzień w takim zimnie

  2. Brygida Kasprzyk ★☆☆☆☆

    Serdecznie polecam Panią Izę to świetna stylistka. Szkoda, ze właściciele nie dbają o komfort klientek i przy minusowych temperaturach na zewnątrz nie włączają ogrzewania. Na stylizacji paznokci było po prostu zimno. Współczuje paniom które tam pracują i spędzają cały dzień w takim zimnie

  3. Katarzyna Odrzywolska ★★★★★

    Wspaniała, ciepła obsługa Pani Asi i Izy! Wybrałam ten salon na ważna okazję jaka jest slub, tak aby wszystko odbyło się w jednym miejscu (fryzura, makijaż,paznokcie), i wygrałam tą decyzja:) Bez stresu, bez próbnych ceregieli w przystepnej cenie, otrzymałam usługe na wysokim poziomie :)) Zdjęcia mówią same za siebie! Dziękuję i polecam wszystkim przyszym Pannom Młodym i nie tylko!

  1. Agnieszka Mieszka ★★★★★

    Polecam Panią Izę, dziewczyna profesjonalnie robi paznokcie, jest zaangażowana i dokładna. Elastyczna jeśli chodzi o terminy. Ma dużo pomysłów i ciekawych produktów.

  2. Aneta Maśnica ★☆☆☆☆

    Absolutnie nie polecam. Wizyty u kosmetyczki ustawicznie przekładane lub odwoływane. Ostatnio przyszłam na wizytę i okazało się, że Pani kosmetyczki nie ma. Nikt nie poinformował, pomimo, że nr telefonu był podany. Niepoważne traktowanie Klienta.

  3. Jagoda Kozub ★★★★★

    Mimo mojego spóźnienia i umawiania się na ostatnią chwilę zostałam przyjęta. Jestem bardzo zadowolona, obcinanie wlosow szybkie i dokładne, cena powiedziałabym ze zaskakująco korzystna dla klienta. Dostałam porady i Pani fryzjerka poleciła mi produkty nie na zasadzie wepchania czegokolwiek, tylko sprawdzone na sobie prawdziwie polecone Ekstra! Polecam, polecam, polecam!

  1. 66mindgame ★☆☆☆☆

    Śmierdzi papierosami, pani fryzjerka kilkukrotnie uderzyła mnie w głowę najpierw słuchawką prysznicową, a później suszarką. Kompletnie nie potrafiła rozczesać mokrych włosów, wytargała mnie strasznie. Żałuję, że w trakcie z mokrą głową nie wyszłam z gabinetu, bo cięcie było zrobione fatalnie i żeby dało się je poprawić musiałam odczekać kilka miesięcy aż włosy odrosną. Tragedia i dramat. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Studio Urody Niepołomice- Magdalena Kościowska-Szura?

Studio Urody Niepołomice- Magdalena Kościowska-Szura znajduje się przy Młyńska 3a, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Studio Urody Niepołomice- Magdalena Kościowska-Szura?

Można skontaktować się z Studio Urody Niepołomice- Magdalena Kościowska-Szura pod numerem +48 601 841 260

Jak można dotrzeć do Studio Urody Niepołomice- Magdalena Kościowska-Szura?

Do Studio Urody Niepołomice- Magdalena Kościowska-Szura można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements