Opinie

  1. Wojtek Szymankiewicz ★★★★★

    Ładny, czysty hotel z dobrą lokalizacją i płatnym parkingiem. Restauracja z gustowną stylizacją zieleni i natury. Ładne i dobrze urządzone pokoje. Dobre śniadanie. Kompetentna i miła obsługa.

  2. Barbara Majewska ★★★★★

    Bardzo dobra lokalizacja, pokoje czyste, przestronne, pyszne śniadanie, parking dostępny po wcześniejszej rezerwacji, obsługa miła I pomocna. Nie słychać żadnych hałasów z ulicy w pokoju cisza i spokój.

  3. Vitalii Lubenskyi Travelvlog ★☆☆☆☆

    Moja rezerwacja została anulowana przez hotel za kilka dni przed koncertem R. Williamsa, mimo że została dokonana z dużym wyprzedzeniem. Nie otrzymałem żadnego telefonu ani wiadomości od hotelu przez Booking. Otrzymałem tylko powiadomienie od serwisu Booking o anulowaniu rezerwacji po fakcie. Powód: overbooking. W ostatniej chwili musiałem w pośpiechu szukać innego noclegu. Bardzo nieprofesjonalne podejście i duży stres dla klienta. Nie polecam.

  1. Przemysław Felbur ★★★★★

    Bardzo przyjemny hotel. Wspaniała atmosfera planuje w budynku. Śniadania smaczne, pokoje czyste. Nie mam do niczego najmnieszych zastrzeżeń. W pokojach przyjemnie, klimatyzacja działa prawidłowo. I czajnik do przygotowania herbaty również się znajdował na wyposażeniu.

  2. Aga Olszewska ★★★★☆

    Sympatyczny, cichy hotelik. Idealny na noc po całodziennym dreptaniu po Karkowie. Śniadanie poprawne, choć oczekiwania co do butikowych hoteli mam nieco wyższe. Odniosłam wrażenie że pieczywo też nie super świeże w niedzielę. Brak porządnej kawy jako standardu, a dodatkowo płatna opcja jak dla mnie minus. Gdyby doszlifować te małe w sumie minusiki to perełeczka

  3. Zuzanna Gosciniak ★★★☆☆

    Hotel z pięknym ogrodem był bardzo dobrym wspomnieniem z wakacji ubiegłego roku. Chcieliśmy to powtórzyć w tegoroczną majówkę. Niestety bardzo się rozczarowaliśmy. Pokoje po dotarciu na miejsce zimne, wychłodzone (nie dostarczane jest już miejskie ogrzewanie) jednak liczyliśmy na to, iż po poinformowaniu obsługi otrzymamy lepsze rozwiązanie niż dodatkowy koc czy kołdrę. Pokój bardzo dobrze wyposażony, niezmiennie nienaganna czystość, co jest na duży plus. Pobyt w Art & Garden kojarzyliśmy także z pysznych urozmaiconych śniadań bogatych w owoce i warzywa. W tym roku z 6 dań serwowanych na ciepło pozostało 3 dania, zrezygnowano także z serwowania owoców, dodatkowo znacząco pogorszyła się jakość pieczywa. Z naprawdę świetnej lokalizacji, Art & Garden stał się przeciętnym hotelem. Kwestie pozytywnie wyróżniające hotel to: -czystość -miła obsługa -lokalizacja -dostępny dla gości ogród -wyposażenie pokoi.

  1. AR ★★★★★

    Bardzo ładny hotelik blisko Starego Miasta, Pani na recepcji bardzo uprzejma, pokoje fajnie urządzone- troche za cienkie ściany przez które słychać sąsiadów. Przepyszne śniadania, bardzo urozmaicone. Piekny wystrój restauracji. Parking spory - jak byliśmy byl praktycznie pusty. Pewnie kiedys jeszcze tam wrócimy odwiedzając Kraków.

  2. Jakub ★★★★☆

    Fajny hotel w dobrym miejscu. Śniadania średnie, brak expresu. Zawsze problem z parkowaniem auta niby duzy parking z wolnymi miejscami ale zawsze trzeba przestawić bo „coś”

  3. Iwka ★★★★☆

    Super hotel ! Nowoczesny,a zarazem bardzo klimatyczny. Wygodne łóżka, pyszne śniadania, czysto, parking na miejscu, 15 min pieszo do rynku (zdrowy spacer:), przemiła obsługa hotelu...czego więcej chcieć ?

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Art & Garden Residence?

Art & Garden Residence znajduje się przy Krowoderska 71, Stare Miasto, 31-158 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Art & Garden Residence?

Można skontaktować się z Art & Garden Residence pod numerem +48 123 542 000

Jak można dotrzeć do Art & Garden Residence?

Do Art & Garden Residence można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements