Świetny hotel, super lokalizacja, pyszne jedzenie, bardzo bogato wyposażone pokoje, byliśmy zszokowani gdy dołożono nam po pierwszej dobie herbaty i kawy i wymieniono ręczniki, duże łazienki, bogate śniadania.
Zdjęcia
Opinie
-
Blanka ★★★★★
-
Emilia Zukowska ★★★★☆
Świetne położenie hotelu, obsługa na sześć gwiazdek z pięciu: mówię tu o obsłudze przy wejściu, jak również o paniach sprzątających i tych z kuchni, bardzo czysto, śniadania świeże, różnorodne: dla każdego coś dobrego, łóżka wygodne - można się dobrze wyspać. Wyposażenie za to pamięta moje dzieciństwo: suszarka do włosów chyba z lat '90 jak nie starsza-wiatr za oknem szybciej wysuszy włosy, bateria pod prysznicem tak się "gamga", że bałam się dotykać, że odpadnie, internetu w naszym pokoju mogło by nie być i różnicy bym nie zauważyła. Raz zgłosiłam to poprawiło się na pare godzin, a potem znów to samo. Drugi raz już włączyłam dane komórkowe. Cena jak na TAKI hotel, w TAKIM położeniu na prawdę przystępna. Polecam!!! I do następnego razu!
-
Gos Ka ★★★★★
Hotel super, fajnie urządzony. Dosyć nowoczesny. Bardzo miła obsługa.
-
kamil wobik ★★★★☆
Hotel w świetnym miejscu Pokoje są w porządku niczym się nie wyróżniające Na 1-2 noce będzie ok Łóżka bardzo miękkie wręcz jak wodne Obsługa na wysokim poziomie Spory wybór przy sniadaniu
-
Roksana Muszel ★★★★★
Polecam. Czysto, przyjemnie, pyszne śniadania, dobra lokalizacja. Klimat z lat 90. Mały minus za: -brak w oknach, które wychodzą na ogródek restauracyjny np. mlecznej folii. - brak w łazience półki, żeby ustawić kosmetyki lub położyć ubranie.
-
Tomasz D ★★★★★
Bardzo fajny hotel w świetnej lokalizacji. Czysto schludnie. Bardzo miła obsługa. Dobre śniadania.
-
Justyna Sella ★★★★☆
Miejsce raczej przyjemne, Idealna lokalizacja oraz miła i profesjonalna obsługa, na miejscu winda. Muszę jednak podkreślić że sam pobyt w hotelu nie spełnił naszych oczekiwań, na miejscu jest mnóstwo obcokrajowców, którzy hałasują w nocy, głośno słyszalne samoloty za oknem. Pokój był naprawdę przystępny, jedyne do czego mogę mieć uprzedzenia to łóżko - twarde i niezbyt wygodne) pokoje są z systemem na kartę
-
Daniel Setla ★★★★☆
Hotel na jedną, dwie noce, pokoje duże czyste, prysznic z kotarą to coś co razi po oczach. Miła obsługa, śniadanie nie najgorsze.
-
Maciej Zagozda ★★★★★
Czyste miejsce, w miarę wygodne łóżka i naprawdę czysta łazienka. Standard przekraczający moje oczekiwania do trzech gwiazdek
-
Beata Maciejewska ★★★★★
Hotel położony w świetnym miejscu do zwiedzania pieknego Krakowa ,obsługa świetna! Śniadanie bardzo dobre.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Regent?
Regent znajduje się przy Bożego Ciała 19, Stare Miasto, 31-059 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Regent?
Można skontaktować się z Regent pod numerem +48 124 306 234
Jak można dotrzeć do Regent?
Do Regent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku