Opinie

  1. Blanka ★★★★★

    Świetny hotel, super lokalizacja, pyszne jedzenie, bardzo bogato wyposażone pokoje, byliśmy zszokowani gdy dołożono nam po pierwszej dobie herbaty i kawy i wymieniono ręczniki, duże łazienki, bogate śniadania.

  2. Emilia Zukowska ★★★★☆

    Świetne położenie hotelu, obsługa na sześć gwiazdek z pięciu: mówię tu o obsłudze przy wejściu, jak również o paniach sprzątających i tych z kuchni, bardzo czysto, śniadania świeże, różnorodne: dla każdego coś dobrego, łóżka wygodne - można się dobrze wyspać. Wyposażenie za to pamięta moje dzieciństwo: suszarka do włosów chyba z lat '90 jak nie starsza-wiatr za oknem szybciej wysuszy włosy, bateria pod prysznicem tak się "gamga", że bałam się dotykać, że odpadnie, internetu w naszym pokoju mogło by nie być i różnicy bym nie zauważyła. Raz zgłosiłam to poprawiło się na pare godzin, a potem znów to samo. Drugi raz już włączyłam dane komórkowe. Cena jak na TAKI hotel, w TAKIM położeniu na prawdę przystępna. Polecam!!! I do następnego razu!

  3. Gos Ka ★★★★★

    Hotel super, fajnie urządzony. Dosyć nowoczesny. Bardzo miła obsługa.

  1. kamil wobik ★★★★☆

    Hotel w świetnym miejscu Pokoje są w porządku niczym się nie wyróżniające Na 1-2 noce będzie ok Łóżka bardzo miękkie wręcz jak wodne Obsługa na wysokim poziomie Spory wybór przy sniadaniu

  2. Roksana Muszel ★★★★★

    Polecam. Czysto, przyjemnie, pyszne śniadania, dobra lokalizacja. Klimat z lat 90. Mały minus za: -brak w oknach, które wychodzą na ogródek restauracyjny np. mlecznej folii. - brak w łazience półki, żeby ustawić kosmetyki lub położyć ubranie.

  3. Tomasz D ★★★★★

    Bardzo fajny hotel w świetnej lokalizacji. Czysto schludnie. Bardzo miła obsługa. Dobre śniadania.

  1. Justyna Sella ★★★★☆

    Miejsce raczej przyjemne, Idealna lokalizacja oraz miła i profesjonalna obsługa, na miejscu winda. Muszę jednak podkreślić że sam pobyt w hotelu nie spełnił naszych oczekiwań, na miejscu jest mnóstwo obcokrajowców, którzy hałasują w nocy, głośno słyszalne samoloty za oknem. Pokój był naprawdę przystępny, jedyne do czego mogę mieć uprzedzenia to łóżko - twarde i niezbyt wygodne) pokoje są z systemem na kartę

  2. Daniel Setla ★★★★☆

    Hotel na jedną, dwie noce, pokoje duże czyste, prysznic z kotarą to coś co razi po oczach. Miła obsługa, śniadanie nie najgorsze.

  3. Maciej Zagozda ★★★★★

    Czyste miejsce, w miarę wygodne łóżka i naprawdę czysta łazienka. Standard przekraczający moje oczekiwania do trzech gwiazdek

  1. Beata Maciejewska ★★★★★

    Hotel położony w świetnym miejscu do zwiedzania pieknego Krakowa ,obsługa świetna! Śniadanie bardzo dobre.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Regent?

Regent znajduje się przy Bożego Ciała 19, Stare Miasto, 31-059 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Regent?

Można skontaktować się z Regent pod numerem +48 124 306 234

Jak można dotrzeć do Regent?

Do Regent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements