Materace nie wygodne. Pokoje nie zamykane. Plus to, że jest tanio. Wzięliśmy ekipą pokój 6-cioosobowy na wyłączność a dołożyli nam obcego gościa. Gościu spoko, ale i tak niesmak pozostał. Głośno od strony ulicy. Darmowe zatyczki do uszu. Kabiny prysznicowe fajnie zamykane. Śmierdziało z nich moczem. Zamykane szafki na rzeczy.
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Golinia ★☆☆☆☆
-
w e r o n i k a ★★★★☆
W zwiazku ze zmianą moich planów dotyczących studiów i sesji poprawkowej, możliwie najwcześniej poinformowałam hotel o odwołaniu rezerwacji (rezerwacja na czwartek-piatek, odwołanie w poniedzialek) j zwiazku z uprzejmością obslugi i hostelu odwołali bezpłatnie moją rezerwację. Niezawsze sie tak dzieje wiec jako młoda osoba z budżetem studenckim-dziękuję i polecam!
-
Ola ★★☆☆☆
Sam pokój prywatny bardzo w porządku, mały, ale wystarczający dla jednej osoby. Łazienka niezniszczona i czysta, pościel świeża. Niestety brudne ściany i włączniki. Z minusów: papierowe ściany, słychać wszystko z pomieszczenia obok. Smród papierosów wdawał się co chwilę do pokoju przez wentylację lub nieszczelne drzwi. Dla osoby niepalącej to dramat. Dodatkowo przez nieszczelne drzwi wejściowe było okropnie zimno - mimo kaloryferów na maksa. W porządku na jedną noc, jednak nie wrócę tu ponownie.
-
Michał Kuś ★★★★★
Moim zdaniem dobra opcja plus można z psem bo Właściciel ma dobre podejście do ludzi i zwierząt. Dodatkowo wszstko moim zdaniem jest na plus :-) Pokoje daję ocenę 4/5 bo mój jak dla mnie ok, ale reszta jest grupowa, Obsługa 5/5 bo tu nie mogę inaczej napisać, Lokalizacja 4/5 bo dla jednych super dla drugich może być tak jak dla mnie ok, Blisko do Hotelu Forum i na Kazimierz, Rynku Podgórskiego, K.S. Korona, Rondo Matecznego też blisko jest. Są prysznice koedukacyjne, jest też pralka i deska do prasowania, ogródek i taras gdzie można sobie zapalić papierosa i wypić kawkę :-) czajnik i filiżanki ja miałem w pokoju więc super. Polecam i jak narazie korzystam dalej z tego miejsca :-)
-
Łukasz ★☆☆☆☆
Byłem tam niedawno z partnerką, jak przyszliśmy to Pani jeszcze "sprzątała" pokój dla nas, szybko zostawiliśmy rzeczy i wyszliśmy dalej zwiedzać jak wróciliśmy, zauważyliśmy, że nasz pokój jest brudny (brudne firany, brudny prysznic, nie zmieniona pościel po poprzednich gościach), po zgłoszeniu tego Pani recepcjonistka przeprosiła nas i przeniosła do kolejnego pokoju który niestety również okazał się brudny, po ponownym zgłoszeniu, zaoferowano nam kolejny pokój lecz my już nie bardzo chcieliśmy tam być więc skontaktowano nas z właścicielem obiektu, który po wyjaśnieniu sytuacji zaczął sugerować, że to my pobrudziliśmy pokoje, jak zaoferowałem mu rozwiązanie w postaci zwrotu kosztów pobytu bo nie będę tam nocować to powiedział, że mam go nie straszyć i, że mu grożę, i powiedział, że mamy se to załatwić przez booking, właściciel bardzo opryskliwy, nie ugodowy, jedyne co było na plus tego obiektu to miła i profesjonalna recepcjonistka. Mimo to raczej radzę omijać szerokim łukiem.
-
Kamil D ★☆☆☆☆
Obsługa 1 klasa (do dogadania) ale właściciel to porażka, cwaniaczek, lepiej zadzwonić i dopytac każdego szczegółu, rezerwacja na 10 osób, a tu 2 pokoje mieszane z obcymi osobami...
-
Grzegorz Torba ★☆☆☆☆
Bardzo nie mila obsługa, w pokoju dostaliśmy nie zmieniona pościel po poprzednich gościach SKANDAL!!
-
Aleksander Osowski ★★★★★
Miły kontakt z Właścicielem. Bardzo pomógł przy planowaniu wycieczki w kontekście rozkładu pokojów, duża elastyczność i szybkość w udzielaniu informacji. Dziękuję i pozdrawiam
-
Ola L ★★★★★
5 gwiazdek z czystym sumieniem daje. Miałam pewne obawy przed przyjazdem do hostelu, bo nigdy nie nocowałam w pokojach koedukacyjnch oraz w ogóle w hostelach. Ale pokoje były zadbane, czyste, ciche. Goście byli bardzo spokojni, nie hałasowali. Obsługa bardzo miła i życzliwa. Kiedy miałam jakiś problem szybko zostawał rozwiązany oraz w ramach rekompensaty za brak kubeczka otrzymałam napój- miły gest. Szybko odpowiadali na wiadomości na Bookingu oraz byli pod telefonem.
-
Marika Flejszar-Graf ★★★☆☆
Rezerwowałam łóżko przez Booking, zależało mi na dolnym łóżku ze względu na niepełnosprawność. Kontakt z hostelem, bardzo dobry, zapewniono mnie, ze dolne łóżko będzie czekało, to nie problem. Na miejscu okazało się, ze nie do końca tak było, gdybym przyszła wieczorem, łóżka na dole by nie było, powinnam przypomnieć się przed samym przyjazdem, wtedy prawdopodobnie zamieszania by nie było. Potwierdzam, obsługa hostelu bardzo miła, uśmiechnięta, szybko odpowiada na wiadomości. Meldunek szybki, dostęp do hostelu bez problemu, po sprzątaniu czysto. Co ważne dolne łóżka posiadają zasłonki, co w takich warunkach (pokój wieloosobowy) daje wrażenie odrobiny intymności, to duży plus. Zawsze ciepła woda. Jednak są minusy, pokój dla 8 osób stosunkowo mały. Jedno z łóżek piętrowych jest mniejszych rozmiarów jest węższe i z gorszym dostępem, ale w tej samej cenie. W pokoju od ulicy doskwiera hałas spowodowany przejeżdżającymi samochodami i tramwajami, ale fakt na miejscu dostępne są darmowe zatyczki do uszu, a okna mają rolety. Po nocy brakowało papieru toaletowego, nie było go nigdzie. Niektóre szafki w pokoju nie zamykały się. Hostel malutki, ale z kawałkiem patio i „tarasikiem” na dwa stoliki :-)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Chilli Hostel?
Chilli Hostel znajduje się przy Kalwaryjska 58, Podgórze, 30-504 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Chilli Hostel?
Można skontaktować się z Chilli Hostel pod numerem +48 536 443 322
Jak można dotrzeć do Chilli Hostel?
Do Chilli Hostel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku