Nie polecam, pokoje brudne na dywanie resztki jedzenia, firany brązowe jakby od lat nikt ich nie prał , brudne szklanki, łóżka poplamione, pościel dziurawa we włosach. Z pod prysznica cieknie, a słuchawka i pojemnik na mydło wyglądały obrzydliwie… Sam pokój bardzo duży, dobra lokalizacja i gdyby ktoś naprawdę zadbał o czystość to nie byłoby problemu.
Zdjęcia
Opinie
-
M P. ★☆☆☆☆
-
Przemysław Krupka ★★★★☆
Spędziliśmy w tym miejscu 5 dni, lokalizacja super - w centrum ale dzięki wewnętrznemu dziedzincowi spokój i cisza. Jako "baza wypadowa" idealne miejsce - na Starówkę i na Wawel zaledwie kilka minut spaceru. Pomimo braku bezpośredniej obsługi ma miejscu bezproblemowy kontakt telefoniczny, żadnego problemu z wcześniejszym zameldowaniem i mozliwoscią pozostawienia bagażu. Może trochę całość zaburza nieprzyjemny zapach z kanalizacji w toalecie ,ale to chyba urok starych kamienic .
-
Hanna Badzio-Jagiello ★★★★★
Po przyjeździe zobaczyłam, że miejsce nie ma dobrych opinii. Zupełnie się z tym nie zgadzam. Pokój czysty, pościel miła, materac nieco zbyt miękki, jednak - co kto lubi. łazienka czysta, ręczniki, mydło przy umywalce i przy prysznicu. Szaf dużo. Po zamknięciu drzwi - cicho, chociaż na to nie wyglądało. Zielono za oknem (pok. 109). Lampka przy łóżku, zestaw kawo-herbaciany, dobrze działający telewizor. Bardzo fajna organizacja śniadań i dobre bardzo one są i MOŻNA JEŚĆ od 8 do 12 - wielka wygoda!!!! Miałam kłopot z otwarciem drzwi do pokoju, jednak bez problemu uzyskałam pomoc przez telefon. Tam dowcip polega na tym, że przyciski słabo działają i trzeba uważać, żeby po puknięciu usłyszeć pisk, bo inaczej nie zaskoczył. Czasem trzeba kilka razy puknąć. Po trzech złych hasłach drzwi się blokują i trzeba dzwonić. Można tez złapać servis sprzątający, jeżeli to jest w ciągu dnia. Moje telefony były odbierane i o 7 rano i o 23. I można było normalnie pogadać i oddzwaniali szybko, po zdobyciu potrzebnych informacji. Acha i temperatura w pokoju - dobra, pomimo upału- w pokoju miło. I - LOKALIZACJA PRIMO - blisko centrum, starówki, Kleparza - wszystkiego!!! Może kiedyś było gorzej z obsługą. I dlatego te poprzednie opinie. A swoją rozwinęłam aż tak, dlatego, że spotkałam się z ogromną i życzliwą pomocą w sytuacji zagubienia dokumentów w pokoju. Jeżeli człowiek się spotyka z taką pomocą już po wyprowadzce, to - serio - nie wiem, czego jeszcze można chcieć.
-
Aaron Kubiesa ★★☆☆☆
W mojej opinii hotel nie jest przygotowany na gości. Drzwi wejściowe z pokoju bezpośrednio na dwór. Na wejściu jest szklana szyba z przyklejoną naklejką która mi nie dawała komfortu. Drzwi nie da się zamknąć od środka. Klimatyzacja w pokoju nie działała jak przyjechałem. Podajnik na mydło pod prysznicem wyrwany. Suszarka miała kabel z wtyczką która nie pasuje do polskiego kontaktu...
-
Hubert Kielich ★☆☆☆☆
Pokoje nie ogrzewane, spaliśmy w bluzach brak kocy, nie działający czajnik. Obiekt nie ma recepcji więc nikt niczego nie wymieni/ nie doniesie. Nie funkcjonalne zasłony okien, w szklanych drzwiach wklejona jedynie naklejka przez którą przebija oświetlenie z zewnątrz utrudniające sen. Śmierdzi wilgocią, brak czystości, każda żarówka innego koloru, jak by nikt nie dbał o to miejsce. Lokalizacja nie wynagradza okropnych doznań. Naprawdę nie warto
-
John Doe ★☆☆☆☆
Prześcieradła są zbyt krótkie i nie przykrywają całego materaca. Nie byłoby problemu, gdyby nie to, że na wystającej części było pełno włosów, kłaków i plam. Obrzydliwe! Dodatkowo zepsuta deszczownica a uchwyt od słuchawki prysznica nie trzyma przez co słuchawka zjeżdża. To spore utrudnienie dla wysokich osób, żeby swobodnie wziąć prysznic. Na ścianie pod prysznicem było widać brązowe plamy, wolę się nie domyślać co to było! Kotara nie była zawieszona na wszystkich żabkach, wpuszczając tym samym światło. Pod telewizorem wiszą kable. Na plus lokalizacja, wyposażenie pokoju i bardzo miła recepcjonistka. Jednak spanie na brudnym materacu dla mnie dyskwalifikuje to miejsce. Szkoda.
-
Meg 7 ★★★★★
Wspaniała lokalizacja - centrum, wszędzie blisko, a mimo to bardzo cicho (budynek w podwórzu). Pokoje czyste.
-
AgA K ★★★☆☆
Ogólnie miły pobyt, wygodne łóżka, cicho, nowoczesna łazienka ale zapach w łazience trochę nieprzyjemny. Na minus szklane drzwi wejsciowe do pokoju przepuszczające światło z zewnątrz, jak dla mnie w pokoju mogłoby być w pokoju ciut cieplej.
-
Joanna Wilk-Kaźmierczak ★★★★☆
Świetna lokalizacja, okna wychodzą na mały dziedziniec dlatego jest niezwyle cicho, mimo, że to samo centrum także nie słychać dźwięków od sąsiadów, można odpocząć. Sam apartament piękny, przestronny, nowy, czysty. Minus za nieposprzątane śmieci po poprzednich gościach, które wysypywały się z kosza na zewnątrz szafki i, mimo naszego zgłoszenia, nikt ich nie posprzątał podczas naszego pobytu. Faktycznie instytucja "recepcji" jako tako nie istnieje, śniadania również trzeba było samemu odbierać i faktycznie sporo pozostawiają do życzenia jeśli chodzi o jakość produktów (frankfurterka na zimno w plastikowym pudełku, niezbyt fajna opcja ;), ale za to opcja na słodko- rogal czy bułeczki super). Ogólnie miejsce godne polecenia :)
-
Anita Kościelniak ★★★☆☆
Świetna lokalizacja, pokoje dobrze wyposażone i czyste, dobre Wi-fi, cicha okolica. Niestety usługa dostarczania śniadań i ich jakość pozostawia wiele do życzenia (pierwszego dnia pobytu w ogóle nie otrzymaliśmy śniadania, znaleźliśmy je przypadkowo pozostawione na dole na recepcji. Kontakt telefoniczny w niedzielę był utrudniony, po pierwszej rozmowie z recepcjonistką nikt później nie odbierał telefonu). W paczkach ze śniadaniem brakowało części lub większości oferowanych produktów, niektóre były nieświeże. Ogólnie ujmując, hotel ładny, godny polecenia za wyjątkiem usługi dostarczania śniadań, która w naszym wypadku okazała się całkowitą porażką.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Aparthotel Cracovia Residence?
Aparthotel Cracovia Residence znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 28A, Stare Miasto, 31-111 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Aparthotel Cracovia Residence?
Można skontaktować się z Aparthotel Cracovia Residence pod numerem +48 733 766 831
Jak można dotrzeć do Aparthotel Cracovia Residence?
Do Aparthotel Cracovia Residence można dotrzeć, korzystając z poniższego linku