Opinie

  1. Konrad Wełpa ★★★★★

    Wszakże to nie 4ry budynki z przełomu wieków, dziś 3 ,- B,C,D- są uniwersyteckie, luksusowy w 1993 A Politechniki, ale nadal obowiązuje "kto nie mieszkał na Bydgoskiej, życia nie zna wcale!"-) tylko minus za to, że ani sklepu, ani jadłodajni ( eh, Eden) a i boisko AsfaltArena vel SantiagoBedgoscao też zarasta perzem. Jednak nadal wszędzie blisko, komunikacja 10/10 z lewa autobus, z prawa tramwaj, pelno zieleni, cisza...pierwsze wszystko w Krakowie- Bydgoska19!!! I zmiana i nowoczesność dopada B19, wieść gminna na Zwierzyńcu niesie że Bydgoska będzoe 7 mio piętrowa' , zatem zmiany

  2. Anna Nowak ★★★★★

    Pokoje są bardzo przestronne, wyposażonenwe wszystkie potrzebne sprzęty, każdy pokój ma samodzielną łazienkę. Goście mogą korzystać zarówno z aneksów kuchennych, jak i pralni. W budynku dużym plusem jest dostęp do bezłpatnego wifi w pokojach. Pokoje są utrzymane w wysokim standardzie i jest w nich bardzo czysto. Obsługa na recepcji, jak i w administracji jest bardzo miła, życzliwa i pomocna. Najbardziej w pamięci utkwiła młoda dziewczyna, blondynka, pracująca na recpecji, która zawsze się uśmiecha i widać że jest zaangażowana. Bez problemu można się porozumieć, nawet po angielsku. Niedaleko budynku są sklepy, przystanki autobusowe i tramwajowe, co według mnie jest na plus i ułatwia przemieszczanie się. Na przeciwko jest park, w którym można posiedzieć i odpocząć, ewentualnie polecam też pójść na spacer do parku Jordana. Blisko obiektu znajduje się również kościół Ojców Misjonarzy. W środku budynku jest cicho, czysto, przyjemnie i panuje spokój. Byłam bardzo zaskoczona takimi warunkami, biorąc pod uwagę, że część hotelowa znajduje się jednak na terenie akademika. Standard na pewno przekracza cenę. Bardzo polecam

  3. Kinderk ★★☆☆☆

    2 lata temu było w porządku. Teraz walają się śmieci poza śmietnikiem, a administracja akademika nic z tym nie robi. Zastawione chodniki przez samochody to codzienność, trzeba przeprawiać się po kałużach, osoby na wózku inwalidzkim muszą robić bezsensowne kółko. Do tego ciągle psujące się pralki i suszarki, naprawa zwykle trwa więcej niż 2 tygodnie. Internet to fikcja, nie ma co liczyć że w weekend bedzie działał poprawnie. Wielki wstyd że tak to teraz wygląda!

  1. Kamil Książek ★★★★☆

    Mieszkałem w akademiku podczas wakacji. Sam pokój jest w porządku - miałem porównanie z tym, jak mieszkają obcokrajowcy w budynku bodajże D, tutaj jedynka jest ze dwa razy większa. Natomiast rezerwacja miejsca to jest jakiś nonsens. Nie byłem studentem PK, więc poszedłem na miejsce w maju spytać, czy będzie miejsce na wakacje. Pan w biurze potwierdził i wpisał mnie na jakąś listę. W wyznaczony dzień w lipcu stawiłem się, a pani będąca w tymże biurze zrobiła wielkie oczy, że o żadnej liście nie słyszała. W efekcie trafiłem do tej jedynki z marszu, bo akurat godzinę-dwie wcześniej ktoś ją zwolnił. Zaczęło się więc kuriozalnie, ale reszta pobytu była w porządku.

  2. June Jacobs ★★★☆☆

    Przestronne pokoje, większość dwuosobowych. Każdy ma prywatną łazienkę, co jest ogromnym plusem. Każdy pokój ma duże okno, półki nad łóżkiem, stolik, krzesełko, szafę i obok szafy wysoką, wąska półkę. Na każdym korytarzu, każdego piętra są cztery aneksy kuchenne, w tym dwie z piekarnikami. Na minus niestety zachowanie niektórych osób z administracji (naprawdę nie rozumiem po co ta złośliwość jest niektórym potrzebna). Ściany między pokojami są niestety bardzo cienkie przez co słychać w zasadzie każdą rozmowę sąsiadów, imprezy i różne inne ekscesy. Ludzi mieszkających w akademiku się nie wybiera, ale miałam wątpliwą przyjemność spotkać osoby, które o szacunku do drugiego człowieka wiedzą tyle co o autorze "Pana Tadeusza". Generalna ocena raczej pozytywna, szczególnie w porównaniu z innymi akademikami, w których miałam okazję być lub mieszkać. Wracałam tutaj kilkukrotnie i myślę, że rzeczywiście jest to miejsce godne polecenia dla studentów, którzy potrzebują kąta w Krakowie a nie stać ich na kosmiczne czynsze za pokój.

  3. klum klum ★★★★★

    Panowie w administracji baaardzo pomocni i mili.

  1. Natalia ★★★☆☆

    Wielkość pokoi oraz małe składy są tutaj definitywnie na plus. Czasami występują awarie wody i prądu ale to naprawdę rzadko. Administracja naprawdę miła i zawsze pomaga w rozwiązaniu problemu. Największym minusem tego miejsca jest beznadziejne ogrzewanie, w zimie dosłownie można zamarznąć.

  2. Kasia Nowińska ★★★★☆

    Akademik jak akademik, wszędzie są podobne standardy jeżeli chodzi o wyposażenie pokoi. Ogromny plus to lokalizacja, z jednej strony wszędzie jest blisko, równocześnie jest ciche miejsce z parkiem zaraz obok. Blisko są również, sklepy spożywcze inne niż żabka czy biedronka, w których można znaleźć naprawdę wiele. Co ułatwia życie, to aż 4 kuchnie na piętrze (w niektórych jest tylko jedna), tak więc zawsze znajdzie się miejsce na przyrządzenie sobie ciepłego posiłku. Można wypożyczyć lodówkę, a nie tylko ją kupić (jak w przypadku niektórych akademików). Po doświadczeniach w innych miejscach ponownie wybrałabym właśnie ten.

  3. Kamil X ★☆☆☆☆

    Brak ciepłej wody, żeby się wykąpać trzeba sobie grzać na kuchence. Ogólnie standard pola namiotowego.

  1. Agata Jarosz ★★★★★

    Świetne miejsce na nocleg i konkurencyjne ceny jak na to miasto. Pokój czysty z własną łazienką. W pokoju znajduje się mała lodówka. Dostaliśmy ręczniki, kubeczki, talerze i sztućce. Państwo na portierni byli bardzo mili. Do centrum jest ok 30 minut spacerkiem (stosunkowo łatwo trafić). W okolicy jest też dużo sklepów. Polecam nie tylko studentom ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bydgoska. Hotel studencki?

Bydgoska. Hotel studencki znajduje się przy Bydgoska 19, Krowodrza, 30-056 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bydgoska. Hotel studencki?

Można skontaktować się z Bydgoska. Hotel studencki pod numerem +48 123 636 100

Jak można dotrzeć do Bydgoska. Hotel studencki?

Do Bydgoska. Hotel studencki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements