Opinie

  1. Magdalena Broś ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! Byłam z dzieckiem na pierwszym strzyżeniu, o czym uprzedziłam wcześniej że nie wiem jak moje dziecko się zachowa, Pani za wszelką cenę chciała go obciąć dziecko płakało, nie mogło się uspokoić, po krótkim czasie Panie widząc moją reakcję i też zdenerwowanie że to jednak nie idzie wcale tak łatwo powiedziały że czas się skończył i mają następnego klienta. Połowa głowy obcięta i do zapłaty 80zl. Koszmar nigdy tam nie wrócę i odradzam. . Zero wyrozumiałości dla drugiego człowieka a dziecko już będzie mieć traumę do fryzjera....

  2. Alina Demuth ★☆☆☆☆

    Nie polecam odradzam przed koloryzacja w tym salonie pani fryzjerka miała zrobić jedna farbę blond zrobiła co chciała. byłam królikiem doświadczalnym.powiedziala że pierwszy raz robi tymi farbami bo jej przywieźli po pokazie i chciała sprawdzić na mojej głowie.poniformowala mnie po czasie wyszly różowe.po czym pani nakładała mi poraz 2 farbę głową piekła ale bez komentarza zrobiła po czym że po 3 myciach powinien zniknąć roż.zalpacilam 180 złotych opuściła 20 zl.za coś z czego nie jestem zadowolona.Pani przy kasie stwierdziła dlaczego jestem niezadowolona odpowiedziałam że nie tak miało to wyglądać.a i jeszcze niby pani w gratisów ni obcięła koncówki włosów choć nie chcialam.odradzam będę omijać szerokim łukiem ten zekomo salon w którym pani pracuje bez rękawiczek i bez fartucha do pracy ma tylko farbę szczotkę grzebień i suszarkę.

  3. Olga Śliwińska ★★★★★

    Dzisiaj odbyliśmy pierwsza wizytę w salonie na pierwszym dziecięcym strzyżeniu - podejście pań wspaniale ! Wszystko trwało może 10minut. Synek super zadowolony, bez jednej łzy i strachu. Wyszliśmy z piękna fryzurką - na pewno wrócimy. Pozdrawiamy !

  1. Ewelina Piekarz ★☆☆☆☆

    Pani fryzjerka Alicja zapięła naszemu 3-letniemu synkowi na szyi niewyczyszczoną i pełną włosów po innych dzieciach pelerynkę. Włosy zaczęły od razu drażnić dziecko do tego stopnia, że chciał wychodzić z autka, nie dał sobie zapiąć drugi raz pelerynki. W końcu uciekł z salonu. I teraz mamy poważny problem, bo dziecko tak się zraziło do fryzjera, że nie chce drugi raz przyjść. Wszystko przez brak profesjonalizmu i brak zachowania podstawowych zasad czystości w salonie.

  2. Marta Leśniak ★★★★★

    Przemiła obsługa, podejście do dziecka i znajomość piłki nożnej!

  3. Maryna Ivanitska ★★★★★

    Świetne miejsce, a Pani Natalia posiada olbrzymi talent. Polecam!

  1. Galina Kissil ★★★★★

    Chciałabym podziękować personelu salonu za życzliwość i staranie, bardzo fajnie zrobiły mnie fryzurę, poczułam się na 10 lat młodszą. Dali mi kilka rad jak dbać o włosy, jaki szampon używać najlepiej, jak zrobić objętość. Naprawdę jestem zachwycona takim podejściem do klienta. Polecam!

  2. Luiz DeFitness ★☆☆☆☆

    Polecam zatrudnić kogoś kto porozumiewa się komunikatywnie w języku polskim. Chciałem skorzystać z usług ale nie byłem w stanie się dogadać z ekspedientka ktora nie była w stanie zrozumieć o co mi chodzi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pongo-rodzinny salon piękności?

Pongo-rodzinny salon piękności znajduje się przy Mieczysława Medweckiego 2, Czyżyny, 31-863 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pongo-rodzinny salon piękności?

Można skontaktować się z Pongo-rodzinny salon piękności pod numerem +48 690 800 813

Jak można dotrzeć do Pongo-rodzinny salon piękności?

Do Pongo-rodzinny salon piękności można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements