Opinie

  1. Patryk K ★★☆☆☆

    Rybek bardzo mało. Zmarnowana podróż. Po 17 juz zamknięte chociaż jeszcze Pani otworzyła drzwi ale na sprzedaż Rybek trzeba czekać na Pana ktory jest tylko w wybrane dni w pracy.. Zero roślin do akwarium, a jesli chodzi o rybki to bardzo marny wybór :( powinni całkowicie z nich zrezygnować.

  2. Ruslana Radkevych ★★★★★

    Świetny sklep zoologiczny! Duży wybór produktów dla różnych zwierząt, zawsze najwyższej jakości. Obsługa jest pomocna i kompetentna, zawsze chętnie doradzają. Czystość i porządek na najwyższym poziomie, a atmosfera bardzo przyjazna. Często można trafić na promocje. Polecam wszystkim miłośnikom zwierząt!

  3. Ewelina ★★★★★

    Szybka dostawa, miła obsługa - składając pierwsze zamówienie zamówiłam ruszającą się myszkę dla kotka która niestety przestała się ruszać po 10 minutach- opisałam sytuację w mailu do sklepu bez większych nadziei a od razu dostałam zwrot pieniędzy za produkt. Od tej pory zamawiam tylko w tym sklepie. Częste promocje na saszety tym bardziej do tego zachęcają :-)

  1. Mitschie Cheopsein ★☆☆☆☆

    Fatalna obsluga, kupowalam tam do tej pory tylko ze wzgledu na odleglosc, obsluga jest na bardzo zlym poziomie, zarowno Pani w rozowych wlosach jak i tej drugiej, nigdy nie uslyszalam zwyklego „dzien dobry”. Zdecydowanie odradzam, a szkoda, bo to moglby byc mily, osiedlowy sklep, zwlaszcza, ze ma dluga historie…

  2. Wojciech ★★☆☆☆

    Szanowna Pani, jak łatwo możemy sprawdzić w internecie zwrot nie jest kwestią jak to Pani określiła "dobrej woli" tylko (i tu może zaskoczę) przysługuje wszystkim na podstawie ustawy o prawach konsumenta a konkretnie art. 27. Odnoszę natomiast wrażenie że za sprawą "dobrej woli" otrzymany został paragon za zakup. Nie do końca więc rozumiem dlaczego musiałem wymienić artykuł na coś innego zamiast zwrotu pieniędzy ale cieszę się że udało się mi odzyskać te pieniądze przynajmniej w ten sposób, za to daje 2 gwiazdki a nie jedną.

  3. Andrzej ★★★★★

    Bardzo fachowa i przemiła obsługa, pracownicy z olbrzymią wiedzą o produktach, szeroki asortyment oraz jakość czynią sklep godny polecenia! Bardzo mocno polecam!!!

  1. Fundacja Beagle w Dom ★★★★★

    W tych okrutnych dla naszych fundacyjnych podopiecznych czasach napotkanie takiej ekipy zwierzolubów jak Wasza, było dla nas zbawieniem! Mamy nadzieję, że kiedyś będziemy mogli zobaczyć się na żywo. Ze wszystkich czworonożnych serduszek dziękujemy Wam za pomoc ♥️

  2. Paulina Paczkowska ★☆☆☆☆

    Absolutnie zgadzam się z negatywną opinią odnośnie obsługującej pani w blond włosach. Dziwi mnie, że szefostwo zatrudnia takie osoby, sklep na tym traci. Na przykład ja tam wiecej nie zawitam i będę odradzać innym, tym bardziej, że dwa kroki dalej mozna kupić te same produkty o 2 złote taniej ! Podsumowując- drogo i nieprzyjemnie. Moja ocena wynika z faktu, że obsługa jest niemiła ( z tego, co widzę nie jest to tylko moje spostrzeżenie) oraz tego, że sklep jest drogi. Dodatkowo jeśli juz państwo wspominacie ten temat to personel placówek handlowych nie jest upoważniony do egzekwowania noszenia maseczek przez konsumentów na terenie sklepu. Proszę przeczytać sobie art. 31 Konstytucji RP oraz art. 135 Kodeksu Wykroczeń- gdybym zgłosiła sprawę na policję to pani zostałaby ukarana mandatem.

  3. Magda Opiola ★★★★★

    Sklep z bardzo bogatym asortymentem. Obsługa profesjonalna. Ich wiedza pozwoliła skompletować całą potrzebną wyprawke dla pupila.

  1. Auth Fsdf ★☆☆☆☆

    WItam, Niestety muszę przyznać, że byłam w tym sklepie po raz pierwszy i ostatni! Pani sprzedająca (blondynka przy kości) widocznie nie posiada za grosz kultury osobistej ponieważ przy wejściu oraz przy wyjściu nie usłyszałam od niej jako klientka podstawowych zwrotów typu 'dzien dobry', 'do widzenia' oraz w chwili, gdy podeszłam do kasy, do kolejki, by zapytać o poradę, pani kompletnie mnie zignorowała zwracając się do kolejnej osoby stojącej za mną. Jako klient oczekuje obsługi- a tutaj jej nie było. Jak mam proszę panstwa coś u was zakupić, jak sprzedajaca mnie mówiąc kolokwialnie olewa po całej linii?

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Zoologiczny AnimalZoone.pl?

Sklep Zoologiczny AnimalZoone.pl znajduje się przy Bolesława Limanowskiego 6, Podgórze, 30-534 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Zoologiczny AnimalZoone.pl?

Można skontaktować się z Sklep Zoologiczny AnimalZoone.pl pod numerem +48 793 878 019

Jak można dotrzeć do Sklep Zoologiczny AnimalZoone.pl?

Do Sklep Zoologiczny AnimalZoone.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements