Na jedną noc miejsce może być. Dość ponure miejsce, obsługa ukraińska ...
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Krzysztof ★★★★☆
-
Monica Poz ★☆☆☆☆
Odradzam! Lepiej dołożyć i zarezerwować coś innego. Obsługa brak szacunku do klienta. O Pani, która mnie obsługiwała nie wspomnę, arogancka i wyniosła. Najlepiej o nic nie pytać. Smród,śmierdząca potem pościel, pokoje koedukacyjne to mix - jacyś pracownicy po alkoholu, kobiety, mężczyźni. Żadnej organizacji. Jedna toaleta dla wszystkich.
-
Канал Лэнда ★☆☆☆☆
Nie polecam tego hostelu. Pani na recepcji była nieuprzejma i arogancka, szczególnie dlatego, że mówiliśmy w innym języku. Sama jednak bardzo słabo posługiwała się językiem polskim, przez co komunikacja była prawie niemożliwa. Na dodatek zostaliśmy bezpodstawnie oskarżeni o kradzież poduszki i kołdry – co w tanim hostelu brzmi po prostu śmiesznie i absurdalnie. Pobyt zamiast być przyjemny, okazał się stresujący. Plaki plaki brudna baba z recepcji
-
Damian Rutkowski ★★★☆☆
Nie polecam. Dużym minusem jest wog nie szanują klienta . Kiedyś było ok . Teraz nie polecam wog tego hostelu. Ciągle pretensje do klientów ma chłopak który nie ma nic do powiedzenia (Misza)którego każdy poznał . Nie polecam !!!!
-
maniekzabujec ★★★☆☆
+Lokalizacja dogodna blisko wszystkiego. -Kiepski dojazd tylko jedna linia autobusowa na ulicy za to dość często jeździ. +Fajny ogród z tyłu hotelu. - ciasna toaleta i prysznic + wyposażona ogólnodostępna kuchnia mikrofala i elektryczny palnik ale talerze np lepiej mieć swoje. +pokój ciepły -przewody elektryczne wystające z pieca +łóżka bardzo wygodne -w dniu wymeldowania nie można było dodzwonić się do administracji +duża różnorodność gości więc można poobcować z innymi kulturami
-
FIona Kaczmarek ★★★★★
Za cenę, którą płaci się w tym obiekcie, nie można uczynić nic innego jak polecić pobyt w Willi Retro Hostel i samemu nadal być tam gościem. Pozdrawiam serdecznie Szefostwo i obsługę. Cezary Kaczmarek.
-
Cezary Kaczmarek ★★★★★
Pomimo tego że obiekt nie jest pierwszej młodości utrzymany jest schludnie i za naprawdę niską cenę można tam czuć się dobrze i komfortowo. Miłym gestem gospodarzy Willi Retro Hostel jest darmowe udostępnienie herbaty, kawy i cukru. Pościel jest czysta i pachnącą . Super lokalizacja i miła obsługa chętnie służąca pomocą i zainteresowana potrzebami gości. Z czystym sumieniem polecę Willę Retro Hostel moim przyjaciołom I znajomym. Osobiście również moje kolejne wizyty w Krakowie będę związane z pobytem w Willi Retro Hostel. Gdy przyjadę z Wiednia na pewno o kolejne rezerwacje pobytu będę ubiegał się w tym obiekcie. gdzie panuje przyjazna atmosfera gdzie człowiek czuje się jak u siebie. Polecam pobyt w Willi Retro Hostel i pozdrawiam serdecznie całą obsługę hostelu. Cezary Kaczmarek
-
Krzysztof Borowski ★★★★☆
Za taką cenę trudno co kolwiek wymagać. Problem z parkowaniem nie ma gdzie. Wszystko płatne od 10 - do 20 4 zł. za godzinę.,Od godziny 20 za darmo do 10 rano ale trzeba szukać miejsca oddalonego . Kraków jest tak otoczony płatnym parkowaniem szok. Trochę trzeba szukać tego obiektu brak tablicy informacyjnej. Obiekt jak sama nazwa mówi Retro. Za taką cenę nie ma co grymasić.. W sumie można się wyspać i dalej w podróż.
-
Łukasz ★☆☆☆☆
Cena ok, wiadomo jak za tańszy hostel... Ale w pokoju zimno, budynek z grubymi murami a nie było włączonych grzejników mimo, że mówiliśmy że było zimno dopiero za którymś telefonem do obsługi włączyli grzejnik... Pani była dosyć niemiła jakby robiła łaskę i czuła się lepsza z powodu funkcji jaką pełni, a przynajmniej tak to odebrałem. Jest fajny ogródek, ale ogólnie nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Willa Retro?
Willa Retro znajduje się przy Wrocławska 22, Krowodrza, 30-006 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Willa Retro?
Można skontaktować się z Willa Retro pod numerem +48 734 107 187
Jak można dotrzeć do Willa Retro?
Do Willa Retro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku