Opinie

  1. Katya K ★★★★★

    Czytajac negatywnie opinie nie mogłam uwierzyć, że chodzi o ten sam Apartment MG w Krakowie ,w którym byliśmy 02.07.25 i jesteśmy zadowoleni. Po przeanalizowaniu zdjęć i dat innych recenzji doszliśmy z mężem do wniosku, że w hotelu był przeprowadzony gruntowny remont i nastąpiła zmiana właścicielki. A więc: -pokoje nowocześnie urzadzone z klimatyzacją, łazienka z nowoczesną kabina,prysznicem,,WC i baterią. Nasz pokój był nr 4 -Kuchnia na dole wspólna z nowoczesną lodowka, zmywarką i maszyna do kawy z ziaren ( chyba Philips) -Salon przeuroczy (akurat idealnie trafiony w mój gust), ogród piękny,niewielki i zielony, -Podłogi wszędzie wymienione, naprawdę nie widzę tych starożytnych kafelek ze zdjęć -Widziałam, że można zaparkować dwa auta w ogrodzie i dwa na zewnątrz. -Błyskawiczne zameldowanie, -Przesympatyczna właścicielka Gosia ( przeszĺyśmy na "Ty" ) - w przedpokoju wita brodaty Szymon ( patrz zdjęcie) -przez ulice znajduje się Galeria Bronowice, gdzie zjedliśmy śniadanie w Marcè juz od 9.00 -wjazd/wyjazd z autostrad niedaleko,aczkolwiek absolutnie nie zawadza ciszy w ogrodzie hotelowym - do centrum miasta 15 min autobusem 173 za 4 zł Auto radzę zostawic pod hotelem, Kraków zwariował z cena parkowania w centrum miasta. I na odchodne: Ja naprzyklad prawie w każdym apartamencie czy w hotelu znajdę czego się uczepić. Tutaj w tej chwili brak uwag i oby tak dalej! Dołączam aktualne zdjęcia

  2. Bożysław Dybowski ★★★★★

    To będzie nasz punkt wypadowy do Krakowa. Właścicielka obłędnie wspaniała, dba o lokatorów i zabawia interesującą rozmową - kobieta wielu zainteresowań, otwarta na ludzi i ich różnorodność. Bardzo pomocna w organizowaniu pobytu w mieście, praktyczna i komunikatywna.

  3. Aleksandra Banach ★☆☆☆☆

    Bywałam w różnych hotelach, ale takiej ilości kurzu i pajęczyn nie widziałam NIGDY. Strach było tam spać z dzieckiem, dlatego na drugi dzień znalazłam inny obiekt. Druga rzecz to poziom kultury właścicielki, która dzwoniła z pretensjami o bałagan i 'imprezy', kiedy nie było nas nawet w obiekcie. Radzę omijać szerokim łukiem, ponieważ za tę cenę można znaleźć o wiele lepsze miejsce do odpoczynku i nie być gnębionym telefonami :) właścicielce radzę uprzejmie wynajęcie sprzątaczki, która robi coś więcej poza odkurzaniem podłóg, zanim udostępni pokój rodzinie z dziećmi.

  1. Aleksandra Werczyńska ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zdjęcia dostępne w internecie i rzeczywisty wygląd pokoju to zupełnie inna bajka. Zepsuty zamek do drzwi, meble stare i trzeszczące, ściany całe w plamach. Na chamską „recepcjonistkę” trzeba czekać pod drzwiami do obiektu aż łaskawie otworzy. Jedyny numer kontaktowy notorycznie niedostępny.

  2. jut.covers ★☆☆☆☆

    byłam na 3 noce z przyjaciółką, przeważnie nie mamy wygórowanych oczekiwań ale to co tutaj zobaczyłyśmy było przesadą…Pobyt ogarniałyśmy przez BOOKING, naszego pokoju nie było nawet na zdjęciach w aplikacji, spłuczka w toalecie ledwo działała, jeden z kranów musiał być uszkodzony bo woda tryskała wszędzie gdzie się da, wszędzie było pełno pajęczyn, kuchnia była wspólna dla wszystkich pokoi, szafki w kuchni lepkie, brudne-strach było cokolwiek dotknąć, brak płynu do naczyń i kapsułek do zmywarki-ludzie myli po sobie samą wodą co często skutkowało niedomyciem naczyń, w lodówce stare pozostawione warzywa, brudne półki i nieświeży zapach, na podłodze często pojawiały się nawet robaki. Mimo zakazu palenia w pokoju miałyśmy na dachu za oknem spalone papierosy po poprzednich osobach, na pościeli było kilka paprochów w postaci np sztucznych rzęs-zgaduje, że tez po naszych poprzednikach. Widać, że dawno tam nikt nie sprzątał, samej obsługi nie będę komentować bo nasz kontakt ograniczył się jedynie do zameldowania przez telefon, a tak to przez cały pobyt nie widzieliśmy właściciela w domku. Tuż przed wyjazdem i odmeldowaniem zauważyłyśmy, że na kuchence były rozgrzane dwa palniki i piekarnik, nie wiem czy ktoś kto z niej korzystał zapomniał jej wyłączyć czy był to celowy zabieg ale mogło dojść do tragedii

  3. jut ★☆☆☆☆

    byłam na 3 noce z przyjaciółką, przeważnie nie mamy wygórowanych oczekiwań ale to co tutaj zobaczyłyśmy było przesadą…Pobyt ogarniałyśmy przez BOOKING, naszego pokoju nie było nawet na zdjęciach w aplikacji, spłuczka w toalecie ledwo działała, jeden z kranów musiał być uszkodzony bo woda tryskała wszędzie gdzie się da, wszędzie było pełno pajęczyn, kuchnia była wspólna dla wszystkich pokoi, szafki w kuchni lepkie, brudne-strach było cokolwiek dotknąć, brak płynu do naczyń i kapsułek do zmywarki-ludzie myli po sobie samą wodą co często skutkowało niedomyciem naczyń, w lodówce stare pozostawione warzywa, brudne półki i nieświeży zapach, na podłodze często pojawiały się nawet robaki. Mimo zakazu palenia w pokoju miałyśmy na dachu za oknem spalone papierosy po poprzednich osobach, na pościeli było kilka paprochów w postaci np sztucznych rzęs-zgaduje, że tez po naszych poprzednikach. Widać, że dawno tam nikt nie sprzątał, samej obsługi nie będę komentować bo nasz kontakt ograniczył się jedynie do zameldowania przez telefon, a tak to przez cały pobyt nie widzieliśmy właściciela w domku. Tuż przed wyjazdem i odmeldowaniem zauważyłyśmy, że na kuchence były rozgrzane dwa palniki i piekarnik, nie wiem czy ktoś kto z niej korzystał zapomniał jej wyłączyć czy był to celowy zabieg ale mogło dojść do tragedii

  1. Kasia, Paweł ★☆☆☆☆

    Dałam gwiazdkę, ale to chyba bardziej z grzeczności. Cena nie jest adekwatna do wyglądu i moich oczekiwać, bo w tej cenie miałam pokoje o wyższym standardzie. Śniadanie mogłoby być trochę lepsze, bo za tą cenę nie smakowało zbytnio tym bardziej, że nie proponowano nam nic na ciepło poza herbatą :D .... Trochę się rozczarowałam, bo dużo się tam tylko mówi o remoncie, a nic nie robi w tym kierunku( za remont zabierają się właściciele już od 2016 roku....)nie chcę wymieniać kolejno wad, bo jest ich strasznie dożo....po prostu hotelik powinien być szybko odrestaurowany i przede wszystkich wyjść do klienta z potrzebami, bo miejsce nie jest złe. Nie mniej jednak nie polecę go swoim znajomym. Strasznie dużo tam starych nikomu nie potrzebnych bibelotów, to nie jest już modne. klient oczekuje wygody, a nie pocieszenia widokiem domowego antykwariatu oka. Owszem lubię stare niepowtarzalne i zaskakujące rzeczy, ale uważam, że miejsce na nie jest w muzeum.

  2. Jakub Im ★★☆☆☆

    Nie warto przyjeżdżać w okresie zimowym, nieszczelne okna sprawiają, że mimo rozkreconych kaloryferów w nocy jest zimno. Do tego łóżka nie za wygodne i ręczniki rodem PRLu. Śniadania kiepskie, właścicielce chyba brak piątej klepki, ale to akurat ma w sobie pewien urok. Daleko od centrum miasta i jak na taką lokalizację trochę drogo. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Aparthotel Styl MG?

Aparthotel Styl MG znajduje się przy Stanisława Fiszera 34, Prądnik Biały, 31-321 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Aparthotel Styl MG?

Można skontaktować się z Aparthotel Styl MG pod numerem +48 667 450 793

Jak można dotrzeć do Aparthotel Styl MG?

Do Aparthotel Styl MG można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements