Idealne miejsce dla pań z lokami ❤️ Widać, że fryzjerki wiedzą co robią. Manicure również wykonany starannie i bezboleśnie, polecam i będę wracać
Zdjęcia
Opinie
-
Marta Rzeszutek ★★★★★
-
Ewelina Korcala ★★★★★
Polecam salon, od kilku lat korzystam z usług manicure, pedicure oraz fryzjerskich i zawsze jestem bardzo zadowolona. Dla mnie 5*
-
Natalia Rokita ★☆☆☆☆
Niestety koloryzacja wyszła bardzo źle. Jestem rozczarowana zarówno usługą, która nie spełniła moich oczekiwań (kolor wyszedł dwa razy zupełnie inny niż prosiłam) jak i zachowaniem Pani Joanny. Umówiłam się na dekoloryzację i tonowanie. Kolorem docelowym była jasna miedziana rudość. Zależało mi, żeby kolor miał w sobie ciepłe nuty, rudości, a nie żółcie. Pokazywałam Pani Joannie referencje koloru na zdjęciach. Włosy zostały mi rozjaśnione rozjaśniaczem po całej długości. Później Pani Joanna nałożyła toner. Efekt mi się nie podobał, włosy wyszly bardzo jasne, kolor był nienaturalny, zżółciały i odbiegał znacznie od tego, którego oczekiwałam. Pani Joanna stwierdziła, że jest bardzo ładny, ja natomiast powiedzialam, że nie czuje sie w nim dobrze, jest zbyt jasny i żółty i proszę o przyciemnienie go, żeby przypominał ten z referencji. Pani joanna nałożyła mi nowy toner tylko na grzywkę, wysuszyła i spytała czy teraz lepiej. Kolor był ciemniejszy, aczkolwiek dalej bylo to cos innego niz oryginał, aczkolwiek lepsze niż żółtko. Pani Joanna położyła go na całości włosów i dopiero po wysuszeniu zorientowałam się jak nierównomiernie mam nałożony kolor. Od spodu wlosy sa bardzo wypłowiałe, złociste, wygląda jakbym miała nieudany balejaż bo pasma różnią się kolorem. Kolor nie wpada w odcienie miedzi/rudości jak prosiłam tylko w żółcienie, będzie spłukiwał mi się na blond. Jestem bardzo zawiedziona, bo fryzjerka na moje spokojne uwagi zwiazane z tym że tony się nie zgadzają zareagowała dość emocjonalnie. Zapytała czy w takim razie myjemy glowę jeszcze raz, żeby kolor się spłukał skoro teraz jest za ciemny. Usilnie próbowała mnie przekonać, że to co mam na głowie jest kolorem ze zdjęcia mimo, że nie bylo. Na mój sprzeciw, stwierdziła, że na zdjęciu są cienie od liści z drzewa i dlatego wydaje mi się, że jest inny. Pani Joanna przyjeła bardzo defensywną postawę, kiedy mówiłam dokładnie co mi się nie podoba, stwierdziła, że ona ze swojej pracy jest bardzo zadowolona. Zdenerwowana dodała również, że ten kolor jest piękny, w ogóle nie zważając na moje komentarze oraz wspomniala, że każdy innaczej postrzega kolory i to dlatego mi sie wydaje ze jest inny niz na zdjeciu. Sytuacje starala sie ratowac szefowa, ktora zadzwonila i zaproponowala mi kolejna wizyte za kilka dni w celu uzyskania docelowego koloru. Nie zdecydowalam sie na nią, dlatego zaplacilam tylko za dekoloryzacje. Z pewnoscia nie wróciłabym do pani Joanny na usługę koloryzacji. Jako klientka nie czulam się poważnie potraktowana i zaopiekowana, moje włosy zostały bardzo brutalnie potraktowane rozjaśniaczem, a pani Joanna na spokojne komentarze mowiace o tym ze nie tego oczekiwalam zareagowala zdenerwowaniem i obrażeniem się. Tak nie zachowuje się profesjonalistka i taka sytuacja nie powinna mieć miejsca w 'profesjonalnym salonie fryzjerskim'. Sytuacja pozostawiła bardzo duży niesmak, ponieważ ta sama Pani dzień wcześniej obcieła mi bardzo ładnie włosy. Niestety doświadczenie związane z koloryzacją sprawiło, że już nie pójdę do tego salonu i będe przed nim przestrzegać :( Pierwsze zdjecie przedstawia docelowy kolor, ktory chcialam mieć, na drugim zdjęciu jestem po pierwszym 'pieknym' tonowaniu (pani joanna stwierdziła, że to taki kolor jaki chciałam). Na trzecim kolor przyciemniony(Pani joanna upierała się, że jest taki sam jak na zdjęciu referencyjnym, kiedy zaprzeczyłam stwierdziła, że ,,każdy postrzega kolory innaczej''
-
Monika Z ★★★☆☆
Paznokcie wykonane bardzo ładnie, ale wizyta nie należała do przyjemnych. Kolor z wzornika różnił się od efektu końcowego, a wybór odcieni był ograniczony. Pani prowadziła rozmowę w sposób stanowczy i pouczający. Momentami było to poprostu nieprzyjemne. Moje sugestie dotyczące kształtu i koloru były kwestionowane, co nie tworzyło przyjemnej atmosfery. Wyszłam bardziej zmęczona niż zrelaksowana.
-
Anastasiia Berezhna ★☆☆☆☆
Najgorszy manicure w moim życiu! Mam pocięte 6(!) palców.Pokrycie na drugi dzień zaczęło odpadać.
-
Lilka Karzk ★★★★★
Byłam na strzyżeniu włosów kręconych już dwa razy, zawsze jestem bardzo zadowolona :)
-
Elżbieta Wolniewicz ★★★★★
Pani Gosia to jedyna osoba, której z pełnym zaufaniem powierzam moje dłonie i stopy. Zawsze jestem zadowolona z wykonanej usługi. Pełen profesjonalizm. Manicure i pedicure wykonany bardzo starannie i dokładnie z dbałością o każdy szczegół.
-
Wiktoria Szysz ★★★★★
Miejsce, które uwielbiam! Zakochałam się w umiejętnościach fryzjerki i moje włosy należą już tylko do niej! Wizyta bardzo przyjemna, miała się płaczem zacząć, a właśnie nim się skończył. Takich możliwościach na włosach jeszcze nikt mi dotąd nie pokazał!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon kosmetyczny MEOWI?
Salon kosmetyczny MEOWI znajduje się przy Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41, Mistrzejowice, 31-876 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon kosmetyczny MEOWI?
Można skontaktować się z Salon kosmetyczny MEOWI pod numerem +48 573 384 116
Jak można dotrzeć do Salon kosmetyczny MEOWI?
Do Salon kosmetyczny MEOWI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku