Opinie

  1. Gabriela ★★★★★

    Dziś byłam na makijażu permanentnym brwi, super profesjonalna i przemiła Pani , brwi cudowne dostosowane do mojej urody. Szczerze polecam ☺️

  2. urszula skraba ★★★★★

    Wysokiej jakości manicure hybrydowy, bardzo dokladny manicure oraz profesjonalne nałożenie hybrydy paznokcie wyglądają pięknie, naturalnie, równo. Polecam Panią Sofię.

  3. Karaś ★★★★★

    Bardzo polecam ten salon fryzjerski, od paru miesięcy szukałem dobrego fryzjera i w końcu znalazłem. Pani Wiktoria jest profesjonalistka z wielką dbałością o detale!

  1. Agata Stojek ★☆☆☆☆

    Po rozjasnianiu włosów, skończyłam z zielonym kolorem na głowie, ale wmawiano mi, że to blond. Mąż po strzyżeniu maszynka miał głowę całą w krostach, Syn poszedł na trwała - włosy spalone, na grzywce niezakrecone, dodatkowo fryzjerka ścięła Mu włosy, mimo, że Syn się na to nie zgodził. Zdecydowanie NIE POLECAM. Cała moja Rodzina zrezygnowała z usług tej firmy. Każdy wychodził ze zniszczonymi włosami, pustym portfelem i niezadowoleniem.

  2. Łukasz Molicki ★★★★☆

    Popsuli się. Nadal fajne miejsce ale przy strzyżeniu włosy się sypią za szyję, do ust i panie nie korzystają z pędzelka do zgarniania włosów z klientów. Wiem... Covid... Ale po obcięciu na włosach bakterii już nie ma ;-)

  3. Snowflake 25 ★☆☆☆☆

    Bylam wczoraj na strzyżeniu u Pani Wiktorii i powiem szczerze, że byłam pierwszy i ostatni raz. Pierwszy "fryzjer", który tnie jak chce...tłumaczyłam i pokazywałam Pani jak chce być obcięta, a pomimo to mam na głowie to co mam. Tył dość, że krótko obcięty, a raczej wycięty i krzywo to góra zostawiona dłuższa...szkoda w ogóle isc na poprawkę bo pewnie zostałabym juz łysa. Szkoda gadać, nie polecam i odradzam :/

  1. A M ★☆☆☆☆

    Nie polecam makijażu, źle dobrany podkład, asymetria, słabe konturowanie. Pieniądze wyrzucone w błoto, musiałam zmyć makijaż i pomalować się sama. I wyszło mi sto razy lepiej, to nie tylko moja opinia. Z innych usług nie korzystałam, więc nie mogę ocenić

  2. Joanna Ro ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam. Byłam przekuć drugą dziurkę obok już istniejącej, bo córka chciała mieć dwa kolczyki. Efekt taki, że dziurka została zrobiona 3 mm niżej. Pani kosmetyczka uważa, że wszystko jest super i takie było nasze życzenie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Czytając komentarze widać, że nie tylko my mamy krzywo przekute uszy. Poza tym bardzo niemile osoby tam pracują i wygląda na to, że niekompetentne. ODRADZAM

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Studio Urody Gusto?

Studio Urody Gusto znajduje się przy Arcybiskupa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego 24, Prądnik Biały, 31-358 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Studio Urody Gusto?

Można skontaktować się z Studio Urody Gusto pod numerem +48 668 053 407

Jak można dotrzeć do Studio Urody Gusto?

Do Studio Urody Gusto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements