Opinie

  1. Ola ★★★★★

    Polecam Benie z całego serca, jeszcze nikt nie zrobił mi tak pięknego blondu jak Benia! A przerabiałam juz nie jednego fryzjera w Krakowie. Profesjonalistka! ❤️

  2. Nikola Ziętara ★★★★★

    Gosia jak zawsze zrobiła mi piekny kolor! Moje włosy po dekoloryzacji z ciemnego brązu do bardzo jasnego blondu są dalej zdrowe i miekkie w dotyku. Polecam z całego serduszka! ❤️

  3. Przemyslaw Miastkowski ★☆☆☆☆

    Najgorszy fryzjer ever. Byłem dzisiaj (tj. 13.12) na strzyżeniu męskim. O ile w salonie jako tako to wyglądało (choć prosiłem fryzjerkę o poprawki) tak jak przyglądałem się w domu to wyglądam jak pol d*py z zza krzaka. Pal sześć pieniadze ale teraz muszę iść gdzie indziej żeby to poprawić i marnować czas. jak dla mnie wstyd taka usługę dostarczać klientowi. Mogłem poprosić kumpla żeby tepymi nożyczkami mnie obcial po pół litrze i lepiej by to wyglądało.

  1. Ola S ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona zarówno z przebiegu wizyty (profesjonalne podejście do klienta, higiena w salonie) jak również z efektu koloryzacji. Pani Bernadetta z uwagą wysłuchała moich oczekiwań oraz zaproponowała rozwiązanie najlepsze dla mojego typu urody oraz włosów. Efekt końcowy przebił moje oczekiwania. Bardzo polecam wizytę u Pani Bernadetty, której wiedza i doświadczenie pozwalają na najlepszy dla klientki efekt końcowy.

  2. O! ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona zarówno z przebiegu wizyty (profesjonalne podejście do klienta, higiena w salonie) jak również z efektu koloryzacji. Pani Bernadetta z uwagą wysłuchała moich oczekiwań oraz zaproponowała rozwiązanie najlepsze dla mojego typu urody oraz włosów. Efekt końcowy przebił moje oczekiwania. Bardzo polecam wizytę u Pani Bernadetty, której wiedza i doświadczenie pozwalają na najlepszy dla klientki efekt końcowy.

  3. Jolanta Bronowska ★★★★★

    Z usług salonu korzystam od około 5 lat. Myślę, że to już mówi samo za siebie. Benia profesjonalistka w swoim fachu, za każdym razem przychodząc, czuję, że jestem we właściwych rękach. Przeszłyśmy od blondu, przez ombre, potem sombre, żeby ostatecznie powrócić do blondu gdyż w nim się najlepiej czuję. Każda koloryzacja była na najwyższym poziomie i spełniała moje oczekiwania. Wiem, że znalazłam specjalistkę, na której mogę zawsze polegać i powierzyć się w jej ręce. Polecam!

  1. PiankowyMudzyn ★★☆☆☆

    Nie polecam. Zamówiłam sobie ofertę z farbowaniem, strzyżeniem oraz modelowaniem. Kolor ogólnie jest ładny, ale Pani niekoniecznie była chętna do pracy.. Nałożyła farbę na odrosty po czym sobie siadła na telefonie na 30 minut oglądając filmiki i ani me ani be do klienta. Podczas zmywania farby użyła szamponu, którego nie spłukała dobrze i to było czuć. Nie wiem również czy ta Pani wiedziała na co się umówiłam, ponieważ zapytała czy obcinamy włosy. Cięcie tej Pani zostawia wiele do życzenia, ponieważ cięła włosy jak od linijki z czego nie są równe. Następnie na fotelu Pani zapytała gdzie zrobić przedziałek i ja rozumiem, że dzieci mogą nie wiedzieć dokładnie gdzie jest prawa strona, ale żeby "profesjonalistka" nie? Po lewej stronie mam guza, a Pani perfidnie zrobiła mi tam przedziałek jeszcze tak, że guz miałam na samym środku. Podczas modelowania przedziałek został zrobiony beznadziejnie, a włosy z tyłu stały jak u pawia. Nie zostałam zapytana czy włosy mają być prostowanie czy lekko podkręcone jak to bywa w salonach fryzjerskich, a na sam koniec również nie było pytania czy mi fryzura się podoba jedynie Pani leciała do kasy, bo widocznie leciała na zaplecze do koleżanki, aby sobie pogadać. Wyszłam 15 minut przed czasem ze łzami w oczach, że wydałam 160 zł za coś co wygląda po prostu tandetnie. Włosy wyglądają na tłuste oraz farba nie została zmyta w 100%. Lepsze usługi mogłam zapewnić sobie sama, ale zaufałam "profesjonalistce".

  2. Magdalena M.D. ★★★★★

    Fantastyczna obsługa. Pełen profesjonalizm w doradztwie i wykonanie każdej usługi na najwyższym poziomie. Jeśli na Balleyage w Krakowie lub ścięcie to tylko do Gosi :) A hybrydki u Justynko! Dziękuję bardzo bo zawsze wizyta u Was to wspaniałe doświadczenie w super atmosferze!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mój Salon?

Mój Salon znajduje się przy Osiedle 2 Pułku Lotniczego 27, Czyżyny, 31-869 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mój Salon?

Można skontaktować się z Mój Salon pod numerem +48 123 070 748

Jak można dotrzeć do Mój Salon?

Do Mój Salon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements