Opinie

  1. Paulin Uchaczoa ★★★★★

    Z całego serca polecam Panią Klaudię najpiękniejsze brwi świata i nie tylko starannie wykonany zabieg na twarz , polecam i wrócę kolejny raz .Precyzja , profesjonalizm to atut dobrej kosmetyczki a tak jest to w 200% .

  2. Angelika Więcławek ★★★★★

    Super salon z szerokim wachlarzem usług ❤️ świetna lokalizacja✨✨✨ POLECAM✨✨✨

  3. Aleksandra Sołtysiak ★★★★★

    Polecam z całego serca zabiegi u Pani Klaudii -pełen profesjonalizm ❤️

  1. Agata Sochacka ★☆☆☆☆

    Nie polecam nikomu, mialam przeprowadzane powiekszanie ust, po 14 dniach bylam mocno zaniepokojona poniewaz grudki nie zniknely a moje usta wygladaly fatalnie. Probowalam skontaktowac sie telefonicznie z pania Klaudia, napisalam rowniez wiadomosc na instagramie, niestety 0 oddzewu. Musialam udac sie do innego gabinetu na zabieg hialuronidazy, gdzie dowiedzialam sie, ze kwas hialuronowy najprawdopodobniej zostal zbyt plytko podany albo byl slabej jakosci. Jestem mocno rozczarowana zachowaniem salonu, uwazam, ze klienci nie powinni ponosic konsekwencji finansowych i psychicznych takich jak zamartwianie sie czy moze stalo sie jeszcze cos gorszego i rekonwalescencja ust potrwa dlugo lub bedzie miala nieodwracalne skutki.

  2. Anna Ifill ★★★★★

    Na prawde super salon. Miałam rzęsy lifting i do tego laminacje brwi i kolor i wszystko ekstra. Bardzo fajnie i elwgancko, kolor świetnie dobrany do brwi i rzęsy też super wyglądają . Pani Klaudia robi dobrą i porządną robotę . Polecam

  3. Karolina ★☆☆☆☆

    Kolezanka była u Państwa na paznokciach. Pierwszy raz widzialam ją tak zdegustowaną. Pochłaniacz, który najprawdopodobniej nie działa, czego skutkiem jest wszędzie będący pył...

  1. Karolina Ścisłowicz ★★★★★

    Korzystam z usług salonu od dłuższego czasu i naprawdę zawsze jestem mega zadowolona, miła atmosfera, profesjonalna obsługa, piękne wnetrze. Pani włascicielka zawsze przyjazna do ludzi. Bardzo polecam i będę korzytac, bo takich miejsc na mapie Krakowa jest niewiele.

  2. Natalia Firma ★☆☆☆☆

    Moja corka była u państwa na paznokciach. Paznokcie zostały wykonane nie profesjonalnie, są krzywe i została ona zmuszona przez pracownice do zmiany koloru. Nastąpiła rownierz opłata dodatkowa o 60zl, które nie było uprzedzone przed wizyta. Warto jeszcze ująć ze terminal nie działał i nie dostałyśmy paragonu. DRAMAT, dawno nie spotkałam się z tak słabym lokalem.

  3. Dominika Tucholska ★☆☆☆☆

    Wizyta w tym miejscu to jakaś pomyłka, Byłam umowiona 22.12.22r na godzinę 13.50 na przedłużanie paznokci, wizyta miała mieć koniwv o 16.20 Przyszłam 5minut przed czasem, zostalalam poinformowana o spoznioniu stylistki i opóźnieniu. Zostalalam przyjęta o 14.05 i to co się działo od tamtego czasu to jakaś masakra. Wyszłam z tamtą o 18.30!! I 3 stylistki robiły mi "paznokcie". Grube, źle opracowanie. Na szczęście nie zostawiłam tam ani złotówki, Ja nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Beauty Bar Lounge?

Beauty Bar Lounge znajduje się przy Ślusarska 6, Podgórze, 30-710 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Beauty Bar Lounge?

Można skontaktować się z Beauty Bar Lounge pod numerem +48 510 118 386

Jak można dotrzeć do Beauty Bar Lounge?

Do Beauty Bar Lounge można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements