Opinie

  1. Karolina Ciszek ★★★★★

    We love Beauty ! To miejsce gdzie można wypocząć i wyjść z super efektem :) jestem bardzo zadowolona z rzes a miałam kawał drogi aby przejechać do Pani Oli - przyznam ze się nawet zawahałem czy jechać czy nie ale …bo z mistrzejowic na Białoruską mam kawałek ale…WARTO ! pani Ola wysłuchała moich potrzeb i stylizacja jest wykonana na 110%. Jestem już około 10 dni po i wszystko trzyma sie w jak najlepszym porządku :) polecam !

  2. A M ★★★★★

    Polecam każdemu Salon We Love Beauty, Pani Ola profesjonalnie wykonuje zabiegi. Mi wykonała zabieg na włosy - brazylijską kreatynę - efekt przerósł moje oczekiwania. A dodatkowo super cena, ekstra atmosfera. Z przyjemnością wrócę. ;)

  3. T Ber ★★★★★

    Polecam serdecznie! W salonie panuje super atmosfera od początku do końca, Pani Aleksandra- profesjonalistka i serdeczna osoba dbająca na każdej płaszczyźnie o klienta (dziękuję!), usługa, keratynowe prostowanie- efekt fantastyczne , wykonane z ogromną starannością. Z czystym sumieniem mogę polecić:)

  1. Natalia Nawrocka ★★★★★

    Pani Aleksandra wykonuję swoją pracę bardzo profesjonalnie, kilka krotnie udało Mi się korzystać z usług Pani Oli i za każdym razem byłam zachwycona. Fale na włosach obłędne ! Po botoksie włosów moje włosy były bardzo delikatne i odżywione, jeśli chodzi o rzęsy wracam co 3 tygodnie z dużą ilością rzęs tak dobrze Mi się trzymają ! Z całego serca polecam !!

  2. Ania ★☆☆☆☆

    Niestety nie mogę polecić tego miejsca. Dałam pani Monice - stylistce paznokci 3 szansę. Za pierwszym razem paznokcie żelowe odchodziły od płytki po tygodniu ale dawno też nie były przedłużane więc rozumiałam że zależy to od wielu czynników. Za drugim razem paznokcie pękały przy linii stresu i od początku się zahaczały o wszystko. Na ostatniej wizycie powiedziałam Pani, że wystąpił taki problem. Dwa dni po wizycie powtórka z rozrywki. Na duży minus bardzo długi czas wykonywania paznokci. Siedziałam na nich 3,5h gdzie tylko uzupełniłyśmy i Pani Monika stwierdziła że trzeba podłożyć formę żeby poprawić kształt. Za taki czas oczekuję dopieszczonych paznokci a niestety jeden idzie w górę, drugi w dół a trzeci na prosto. No i ostatnim minusem są zdobienia, nawet te najprostsze wyglądają jak wykonane przez dziecko. Nie powinny się znajdować w ofercie jeśli stylistka nie potrafi ich wykonać. Jedyny plus to atmosfera, Pani Ola jest bardzo sympatyczna :)

  3. Aleksandra ★★★★★

    Bardzo przytulne miejsce urządzone z dbałością o każdą klientkę. Można zrobić paznokcie, piękne rzęsy czy też botoks na włosy. Podobno niedługo będzie można też przedłużyć włosy do wymarzonej długości. Osobiście przyjeżdżam tutaj na rzęsy. Są zrobione ze starannością. Wyklejone 100% rzęs dzięki temu noszę je długo. Pięknie wykonane, dokładnie tak jak chce. Pani Aleksandra jest bardzo zdolna i sympatyczna. Czas szybko mija dzięki miłej rozmowie. Niedługo wybieram się też na Fale Hollywood do Pani Aleksandry. Bardzo polecam to miejsce!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres We Love beauty?

We Love beauty znajduje się przy Białoruska 7, Podgórze Duchackie, 30-638 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do We Love beauty?

Można skontaktować się z We Love beauty pod numerem +48 513 734 711

Jak można dotrzeć do We Love beauty?

Do We Love beauty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements