Niestety moje doświadczenie z tą stroną z noclegami jest bardzo negatywne. Po przyjeździe przekierowano mnie pod inny adres niż rezerwowałam gdzie okazało się że pokój nie zgadza się z opisem oferty – standard był znacznie niższy, brakowało podstawowych rzeczy, które były podane w ogłoszeniu. Wlaściciel posiada apartamenty w kilku lokalizacjach a pod każdą ofertą są te same zdjęcia. Po przyjeździe na miejsce przekierowuje do innej lokalizacji która zupełnie nie zgadza się ze standardem z oferty. W potwierdzeniu rezerwacji jest podany inny adres niż ten, do którego ostatecznie kieruje właściciel. Po zgłoszeniu problemu i złożeniu reklamacji nie otrzymałam żadnej pomocy –sprawa została zignorowana przedstawiciele strony stanęli na stanowisku że to nie ich problem Zostałam wprowadzona w błąd i rozczarowana podejściem do klienta. Nie polecam korzystania z tej strony i radzę dokładnie sprawdzać opinie przed rezerwacją. Zdecydowanie odradzam ten kontakt!!!!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna Dziedzic ★☆☆☆☆
-
Łukasz Antczak ★★★☆☆
Na plus klimatyzacja i bliskość centrum i dworca. My mieliśmy pokój od oficyny więc cicho, ale znajomi mieli pokój od ulicy i narzekali na hałas nawet przy zamkniętych oknach. Odradzam śniadania, mało miejsca duszno, słabe jedzenie. W tej cenie można blisko coś zjeść bardziej smacznie i w przytulniejszym miejscu.
-
Uqbar ★☆☆☆☆
Odradzam. Nocleg w pokoju 4 osobowym. O ile zniszczona podłoga nie jest dużym problemem, o tyle odór z kanalizacji (z łazienki) jest bardzo uciążliwy. Ponadto słaba izolacja akustyczna od strony ulicy, powoduje kolejną uciążliwość w trakcie pobytu. Jedyny plus to dość bliska lokalizacja względem starego miasta.
-
Przemek Barowicz ★☆☆☆☆
Obiekt zlokalizowany w dobrym miejscu - kilka minut spacerem od Starego Rynku. Mimo tego nasz 2 dniowy pobyt uważamy za bardzo nieudany. Opis i zdjęcia pokoju nie oddają prawdziwego stanu hostelu, który delikatnie mówiąc najlepsze lata ma dawno za sobą. W lobby i windzie dotkliwy zapach pleśni, w pokoju kurz, dziurawe prześcieradła, urwana deska sedesowa, zepsuta zasłona prysznicowa. Od ulicy hałas, słyszalny nawet przy zamkniętych oknach. Co najbardziej irytujące w pokoju nie działał sejf, telewizor nie miał ustawionych kanałów ( oprócz kilku absurdalnych np. Legia TV ) ekspres kapsułkowy do kawy niby był, ale nie było ani kawy ani mleka. Zatem jeśli wybieracie Pergamin weźcie ze sobą kapsułki ( i to najlepiej kilka dostępnych na rynku bo na urządzeniu próżno było dopatrzeć się marki ekspresu ). A najlepiej wybierzcie inny obiekt, których w Krakowie nie brakuje - w tej cenie można znaleźć coś dużo lepszego.
-
Mirosław Kurzeja ★★☆☆☆
A więc...czysto , dobra lokalizacja. Na minus nie działające gniazdka kolo łóżka, nie działającą klimą, nie działająca suszarka do włosów w łazience, expres do kawy w pokoju nie działa. Teraz śniadanie w jeden dzień ekspres do kawy czynny w drugi zepsuty, co najważniejsze masło na śniadaniu z terminem przydatności do spożycia 24.04.2023 a podane jako zdatne do spożycia w dniu 19 .05.2023. Musicie nad tym popracować. Pokoje baaardzo drogie w stosunku do jakości...
-
krecikgryf ★★★☆☆
Trochę śmieszne że nikt śmieci nie wyniesie i samemu nawet nie ma co z nimi zrobić. W tv kilka polskojęzycznych kanałów, sam telewizor w bardzo złej lokalizacji, generalnie bida z nędzą. Pokój bardzo wąski, przy 4 łóżkach nie było co zrobić z torbami. Na plus cena, lokalizacja i winda.
-
grzegorz sopala ★★★★☆
Hotel bardzo przyjemny świetnie położony blisko rynku i dworca. Pokój przestronny i wysprzątany. Ogólnie ok.
-
TANKER ★★★★★
Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, wąska lecz główna ulica, z której można bezpośrednio dojść na rynek czy na różnego rodzaju połączenia komunikacyjne. Nocą utulą nas do snu pędzące konie po betonie, a bezpieczeństwo zapewni komisariat usytuwany tuż za rogiem. Z rana promienie słoneczne przebijające się wraz z dźwiękiem betoniarki przez okna "Pergaminu". Nie można powiedzieć złego słowa, chwyty marketingowe idealnie zaplanowane- pokój z ekspresem do kawy, niestety bez kawy. To tylko jedyny minus, który po chwili zastanowienia, jak mądrzy są Ci ludzie, staje się plusem.
-
Mateusz Kukla ★★☆☆☆
Lozko i posciel jak najbardziej ok. W pokoju jest strasznie glosno. Z ulicy slychac tramwaje, samochody, a nawet czyszczarki ulic o 1 w nocy! Remont w budynku obok gwarantuje halas juz przed 8 rano. Pietro wyzej bardzo glosne kroki i wrecz walenie w podloge - codziennie i rano i wieczorem. Panie sprzataczki debatuja o 8 rano pod drzwami do mojego pokoju. W pokoju brakuje mikrofalowki, lodowka ledwo chlodzi. Nie zaznacie tu relaksu, raczej dobre miejsce zeby przyjsc poznym wieczorem zmeczonym, polozyc sie spac przy zamknietym oknie i o 7 wyjsc. Niektore reczniki maja logo innego hotelu. Pod prysznicem grzyb. Pilot do telewizora zarosniety brudem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ApartHotel Pergamin?
ApartHotel Pergamin znajduje się przy Długa 26, Stare Miasto, 31-146 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ApartHotel Pergamin?
Można skontaktować się z ApartHotel Pergamin pod numerem +48 795 510 262
Jak można dotrzeć do ApartHotel Pergamin?
Do ApartHotel Pergamin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku