Opinie

  1. Agata Hen ★★★★★

    Pani Karolina oraz Pan Andrzej spełnili nasze oczekiwania ponad. Bardzo przyjemni, kultura, której nie znałam, umilili mój pobyt w Krakowie. Wracamy co roku w to miejsce, oczekujemy Pani Karlony oraz Pana Andrzeja

  2. Stanley ★★★★★

    Fajny kameralny Hotel. Duży plus, ze na samym Rynku. Pokój, ktory mieliśmy, warty swojej ceny. Śniadania, nic specjalnego ale dla nas wystarczające. Polecam.

  3. Adrianna Litawa ★★★★★

    Wspaniały hotel w świetnej lokalizacji. Blisko do najważniejszych atrakcji Krakowa. Pokoje przestronne i nowocześnie urządzone przy jednoczesnym zachowaniu uroku kamiennicy. Dzięki wannie z hydromasażem mogliśmy się zrelaksować po całym dniu zwiedzania. Śniadania przepyszne. Bardzo duży wybór jedzenia oraz możliwość indywidualnego zamówienia czegoś na ciepło. Pozytywnie zaskoczyło mnie wygłuszenie pokoju. Dzięki podwójnym oknom nie było słychać zgiełku panującego na rynku. Szkoda, że nie ma parkingu jednak w takim miejscu trudno byłoby zorganizować miejsca dla gości.

  1. Kornelia ★☆☆☆☆

    Od samego początku niemiła atmosfera na recepcji. Podczas wymeldowania ta sama sytuacja. Państwo tam pracujący nawet nie spojrzeli na nas podczas kiedy my próbowaliśmy zakomunikować wszelkie niedogodności, które zastaliśmy w pokoju. Czystość to coś, co nie istnieje w tym miejscu, a potwierdzeniem tych słów jest robactwo chodzące po całym pokoju. Zagłówki w wannie wyglądały tak, że wstyd byłoby mi zostawić pokój w takim stanie dla gości oznaczony jako "czysty". O zapachu nie wspomnę. Wanna żółta, nie wyczyszczona, po wypełnieniu jej wodą, na dnie zebrało się pełno zanieczyszczeń. Zacieki na meblach, meble zniszczone, porysowane. Niebezpieczne, ostre elementy wystające z podłogi. Pokój oznaczony jako dźwiękoszczelny w żadnym stopniu nie spełniał tego kryterium - słychać było wszystko z korytarza i sąsiedniego pokoju. To był nasz drugi pobyt w tym miejscu i zdecydowanie ostatni. Hotel nie powinien być reklamowany jako czterogwiazdkowy.

  2. DARIUSZ KEMPA ★★★★★

    Bardzo ładna kamiennica przerobiona na piękny hotel, pokoje czyste i zadbane, jedynie wykładzina w przedpokoju powinna być wymieniona ale mały mankament, jedyne co mi przeszkadzało to brak otwarcia okna i bardzo słaba wentylacja w pokoju. Co do obsługi to recepcja i restauracja bez zarzutu zawsze usmiechnieci, mili i na miejscu, jedyne co mi przeszkadzało to sprzątanie pokoju, odbywało się to w trakcie śniadania, nie było nas około 40 min i zawsze po powrocie musieliśmy czekać pod pokojem ponieważ nie był skończony a prawie wszystkie panie siedziały sobie na palarni, moim zdaniem to nie powinno mieć miejsca. Ogólnie bardzo ładny hotel wart polecenia na pewno jeszcze skorzystamy. Pozdrawiamy

  3. Robsonrlzz ★★★★★

    Zatrzymaliśmy się tutaj na weekend. Jak dla mnie najciekawszy hotel na rynku w jakim byłem w Krakowie. Wanna z hydromasażem w pokoju super sprawa. Widok na rynek i naprawdę bardzo wygodne łóżka. Śniadania wyśmienite. Obsługa na najwyższym poziomie

  1. Dawid P ★★★★★

    Bardzo fajny hotel. Byliśmy pierwszy raz i nie ma na co narzekać. Fajne pokoje, miła obsługa. Rewelacyjna lokalizacja, pyszne jedzenie. Polecam.

  2. KarmeloweLody ★★★★★

    Pokój oraz obsługa jest na najwyższym poziomie. Udogodnienia to wanna z hydromasażem, prosecco na powitanie oraz bardzo wygodne łóżko. Idealne miejsce do zrelaksowania się z drugą połówką.

  3. Łukasz ★★★★☆

    Pokój w super lokalizacji,piękny widok na kościół Mariacki i Sukiennice. Personel bardzo miły i pomocny. Jacuzzi w pokoju. Hotel nie jest zbyt czysty. Śniadanie w formie szweckiego stołu z możliwością zamówienia omletu czy parówek. Pyszne chodź bardzo małe porcję. Dostałem 2 malutkie parówki na śniadanie.

  1. Kaharia ★★★★☆

    Hotel tylko dla dorosłych w samym środku Krakowskiego Rynku! Obiekt urokliwy, cichy, klimatyczny, choć niepozbawiony pewnych mankamentów, nad którymi warto popracować. W łazience nie było idealnie czysto, zwłaszcza w kątach i zakamarkach, ciemna wykładzina na schodach również nie była wystarczająco często odkurzana. Pokój był bardzo ciasny. Śniadanie proste, ale świeże i smaczne - pyszne bułeczki i łosoś. Dania na ciepło podawane do stolika - do wyboru jajecznica, jajka sadzone (ok), omlet (nie polecam), kiełbasy i parówki. W tym miejscu wiele rekompensuje lokalizacja i oszałamiający widok na Krakowski Rynek. Wieczorne obserwowanie rozświetlonych zabytków i cudnych dorożek oraz powracający dźwięk hejnału z Wieży Mariackiej to unikatowe przeżycie. Po dniu wypełnionym zwiedzaniem kąpiel z hydromasażem to także świetny relaks. Obsługa miła i profesjonalna. To był udany pobyt i już myślimy o powrocie. Tym razem jednak zaplanujemy pobyt z wyprzedzeniem, by móc wybrać zdecydowanie większy pokój niż delux. Plusy: lokalizacja, widok, wanna z hydromasażem, obsługa recepcji, prosecco do śniadania, koncept Adults Only. Minusy: mocno zniszczone meble, brudne kąty w łazience oraz malutki i ciasny pokój.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Betmanowska Main Square Residence Adults Only?

Hotel Betmanowska Main Square Residence Adults Only znajduje się przy Rynek Główny 44, Stare Miasto, 31-017 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Betmanowska Main Square Residence Adults Only?

Można skontaktować się z Hotel Betmanowska Main Square Residence Adults Only pod numerem +48 124 264 081

Jak można dotrzeć do Hotel Betmanowska Main Square Residence Adults Only?

Do Hotel Betmanowska Main Square Residence Adults Only można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements